Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Walencja: bilet na autobus Hop-On Hop-Off i do oceanarium

Organizator atrakcji: VIAJES TRANSVIA TOURS, S.L.

Walencja: bilet na autobus Hop-On Hop-Off i do oceanarium

Organizator atrakcji: VIAJES TRANSVIA TOURS, S.L.

Od 44 € za osobę

Zwiedź miasto na pokładzie piętrowego autobusu dzięki wygodnemu biletowi, pozwalającemu swobodnie wsiadać i wysiadać, ważnemu 48 godzin. Wejdź do L'Oceanogràfic – jednego z największych oceanariów na świecie. Zobacz niesamowity pokaz delfinów (w cenie).

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 2 dni
od pierwszego użycia
Zawiera audioprzewodnik
angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, portugalski, japoński, chiński
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź miasto autobusem typu Hop-On Hop-Off w ciągu 48 godzin
 • Odkryj L'Oceanogràfic – jedno z największych oceanariów na świecie
 • Posłuchaj w autobusie audioprzewodnika, dostępnego w 10 językach
Pełny opis
Z tym biletem łączonym skorzystaj z wygodnej wycieczki autobusowej hop-on-hop-off po Walencji na piętrowym autobusie wycieczkowym. Jest 17 przystanków i możesz korzystać z obu linii oraz wsiadać i wysiadać na wszystkich przystankach w mieście przez okres ważności 48 godzin. Wysiądź na przystanku, który obejmuje wszystkie główne atrakcje Walencji. Podczas rejsu po mieście słuchaj przewodnika audio w jednym z 10 dostępnych języków, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim, portugalskim, japońskim, walenckim i rosyjskim. Wysiądź na przystanku „Route B Valencia marítima”, aby odkryć słynne Oceanografic Center, jedno z największych akwariów na świecie z ponad 500 gatunkami różnych zwierząt. Nie przegap spektakularnego pokazu delfinów, który jest wliczony w cenę biletu.
Wliczone w cenę
 • 48-godzinny bilet na wycieczkę autobusową
 • Słuchawki do audioprzewodnika
 • Bilet wstępu do oceanarium L'Oceanogràfic
 • Wstęp na pokaz delfinów
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Rozpocznij swoją wycieczkę od przystanku nr 1 w Poeta Querol lub wskocz z dowolnego innego przystanku autobusowego: Plaza Toros, Museo Fallero, Ciudad Artes Y Ciencias, Oceanogràfic, CC Aqua, Marina Real, Las Arenas, Puerto, Baleary, Mestalla Museo Historia Militar, San Pio V, Nuevo Centro, Dama Ibérica, Bioparc, Muzeum Historii Walencji, Ivam.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Palenie tytoniu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 246 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  3,3/5
 • Transport
  3,9/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Oceanarium jest fantastycze. Pokaz delfinów wspaniały. Jest co zwiedzać i dobrze spędzić czas. Jedyny minus to brak szczegółowej instrukcji jak wygenerować bilety do oceanarium. 1. Musisz najpierw w autobusie u miłego kierowcy zamienić kod QR na bilet autobusowy. 2. Po zeskanowaniu kodu QR przez Pana kierowcę dostaniesz kartę z linkiem oraz loginem i hasłem do strony gdzie poprzez podanie imienia i nazwiska daty wejścia do oceanarium oraz nr dowodu wygeneruje się kod QR do wejścia do oceanarium. 3. Pobierasz ten kod i już możesz pędzić do bramki wejściowej oceanarium. 4. BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU NIE ZROBISZ TEGO WCALE. Reszta super. Autobus ma dobra trasę po najważniejszych atrakcjach. Brak jednak tras i godzin kursowania. Trzeba zeskanować kod QR na przystanku z linkiem do strony internetowej tam dopiero znajdzie sie trasy oraz godziny kursowania. Autobus kursuje od godz. 10:00 do północy. Super sprawa na dzienne i nocne zwiedzanie Walencji. My jeździliśmy CZERWONĄ linią. Polecam

Czytaj dalej

19 października 2021

Autobusy z możliwością wsiadania i wysiadania są na ogół świetne do poznawania obcego miasta. Jeśli chcesz tutaj intensywnie korzystać z obu tras, zalecany jest bilet 48h (zwłaszcza, że kosztuje tylko 1 € więcej niż bilet 24h…). Tylko odtwarzanie w autobusie nie działało tak dobrze. Podczas jednej trasy, druga trasa była prowadzona na kanale niemieckim. Potem usłyszałem to po angielsku, prawy kanał był włączony. Zarezerwowałem bilet łączony z Oceanográfic, wszystko poszło idealnie. Oceanografíc jest bardzo imponujący, byłem tam przez 2-3 godziny i mogę gorąco polecić każdemu, kto interesuje się oceanami i ich mieszkańcami!

Czytaj dalej

9 marca 2020

Niezła aktywność w Walencji. Łatwy do rezerwacji, ale zawsze przeczytaj drobny druk. Oferta stanowi, że bilety można również oferować na urządzeniach mobilnych. W naszym przypadku byliśmy już w Oceanografic i chcieliśmy później wsiąść do autobusu. Ale to nie jest możliwe. Najpierw wydrukowano tam pocztę przesłaną do obsługi klienta Oceanografic, a następnie przesłano do autobusu. Tylko wtedy możesz przejść do Oceanografic.

Czytaj dalej

30 września 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 230142