Walencja: bilet do Muzeum Nauki Księcia Filipa

Walencja: bilet do Muzeum Nauki Księcia Filipa

Od 9,64 US$ za osobę

Poznaj bliżej światy przestrzeni i nauki dzięki całodniowemu biletowi do interaktywnego Muzeum Nauki Księcia Filipa w Walencji. Dotknij eksponaty i poznaj historyczne fakty naukowe w przepięknym otoczeniu zadziwiającego Miasteczka Sztuki i Nauki.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Godzina rozpoczęcia 00:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj bliżej światy przestrzeni i nauki dzięki całodniowemu biletowi do interaktywnego Muzeum Nauki Księcia Filipa w Walencji
 • Dotknij i poczuj eksponaty i poznaj historyczne fakty naukowe w przepięknym otoczeniu zadziwiającego Miasteczka Sztuki i Nauki.
 • Obejrzyj ekscentrycznego naukowca demonstrującego prawa fizyki rządzące elektrycznością
 • Poznaj fakty dotyczące zmian klimatycznych, biometrii i wielu innych ciekawych zagadnień
Pełny opis
Dowiedz się więcej o nauce i przestrzeni w interaktywny, ciekawy i zabawny sposób dzięki całodniowemu biletowi wstępu do Muzeum Nauki Księcia Filipa w zadziwiającym, podziemnym Miasteczku Sztuki i Nauki w Walencji. Budynek został zaprojektowany przez Santiago Calatrava w postaci szkieletu wieloryba. Powstał on w celu przybliżenia ludziom nauki i technologii w zabawny sposób. Mottem muzeum jest „Tutaj zabrania się nie dotykać, nie odczuwać i nie myśleć". Wśród atrakcji znajduje się Elektryczny Teatr, w którym będziesz mógł(mogła) dotknąć, poczuć i pomyśleć. W gronie maksymalnie 50 osób obejrzysz elektryzującą (dosłownie) demonstrację praw fizyki rządzących elektrycznością prowadzoną przez ekscentrycznego wynalazcę. Zwiedź galerie muzeum położone na powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych i dowiedz się więcej na temat takich kwestii, jak zmiana klimatu, technologie inwigilacji i dane biometryczne. Wszystko to w łatwym do zrozumienia języku.
Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu, w tym dostęp do wszystkich pięter wystawowych
 • Wycieczki z przewodnikiem
 • Dodatkowe aktywności

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Ciudad de las Artes Y las Ciencias, Avenida del Profesor López Piñero, 7 46013 Walencja Miasteczko Sztuki i Nauki znajduje się w Walencji, zaledwie kilka minut drogi od śródmieścia

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 •  Warunki uzyskania biletów ulgowych: bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku od 4 do 12 lat. Dzieci w wieku 0-3 lat wchodzą za darmo.
 •  Godziny otwarcia Muzeum Nauki Księcia Filipa poza sezonem: (od 7 stycznia do 21 marca i od 14 października do 19 grudnia) 10.00-18.00 (od poniedziałku do czwartku), 10.00-19.00 (od piątku do niedzieli). Między sezonami (od 2 stycznia do 6 stycznia, od 25 marca do 30 czerwca, od 9 września do 13 października i od 23 do 30 grudnia) 10.00 - 19.00. W szczycie sezonu (od 1 lipca i do 8 września) 10.00 - 21.00.
 • Pamiętaj, że posiadacze legitymacji EURO 26 mają prawo do zniżki.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 / 5

na podstawie 133 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1 / 5
 • Jakość usług
  4.0 / 5
 • Organizacja
  4 / 5
Sortuj wg

Super muzeum, czyli dla osób poniżej 6 lat niewiele dla nich po środowisku i tak kolorowe, zabawne, że łatwo jest odwrócić początkową aktywność, aby stała się zabawna, a tym samym kontynuować wystawę ... Od ponad 6 lat, widząc 8 lat, jest dostępny, nawet jeśli szkoda, że muzeum nie jest w pełni przetłumaczone na francuski, co komplikuje wyjaśnienia ... Mianowicie możliwość wzięcia kanapek, napojów z prośbą o przerwa na lunch ... Toaleta, plac zabaw dla dzieci możliwość spędzenia całego ranka, popołudnia lub dnia ... Nie martw się, jeśli zatrzymasz się przy każdym znaku ...

Czytaj dalej

3 listopada 2019

Bardzo miło, ale ...

Bardzo piękna Mój chłopak i ja odwiedziliśmy Muzeum Nauki drugiego dnia naszych wakacji. Byliśmy z tego zadowoleni. Muzeum jest nowoczesne i awangardowe. Istnieje wiele „gier” dla dzieci związanych z nauką, z tego powodu wydawało się to szczególnie odpowiednie dla rodzin. Chcę podkreślić, że w Muzeum Nauki w Mediolanie nie ma nic godnego pozazdroszczenia, co jest o wiele lepsze, mimo że nie jest nowoczesną strukturą na równi z „bratem” z Walencji.

Czytaj dalej

25 sierpnia 2018

Godzina wizyty została niepoprawnie wskazana na bilecie - do 19:00, a muzeum jest otwarte do 18:00, więc musiałem iść następnego dnia

17 października 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 36118