1. Hiszpania
  2. Walencja
  3. Walencja
  4. Miasteczko Sztuki i Nauki

Walencja: bilet do Muzeum Nauki Księcia Filipa

Numer identyfikacyjny produktu: 36118
Zobacz galerię
Poznaj bliżej światy przestrzeni i nauki dzięki całodniowemu biletowi do interaktywnego Muzeum Nauki Księcia Filipa w Walencji. Dotknij eksponaty i poznaj historyczne fakty naukowe w przepięknym otoczeniu zadziwiającego Miasteczka Sztuki i Nauki.
Bilet
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Ważność 1 dzień
Natychmiastowe potwierdzenie
Broszury informacyjne
hiszpański, angielski, francuski, włoski, rosyjski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników, datę i język:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
  • Poznaj bliżej światy przestrzeni i nauki dzięki całodniowemu biletowi do interaktywnego Muzeum Nauki Księcia Filipa w Walencji
  • Dotknij i poczuj eksponaty i poznaj historyczne fakty naukowe w przepięknym otoczeniu zadziwiającego Miasteczka Sztuki i Nauki.
  • Obejrzyj ekscentrycznego naukowca demonstrującego prawa fizyki rządzące elektrycznością
  • Poznaj fakty dotyczące zmian klimatycznych, biometrii i wielu innych ciekawych zagadnień
Pełny opis
Dowiedz się więcej o nauce i przestrzeni w interaktywny, ciekawy i zabawny sposób dzięki całodniowemu biletowi wstępu do Muzeum Nauki Księcia Filipa w zadziwiającym, podziemnym Miasteczku Sztuki i Nauki w Walencji.

Budynek został zaprojektowany przez Santiago Calatrava w postaci szkieletu wieloryba. Powstał on w celu przybliżenia ludziom nauki i technologii w zabawny sposób. Mottem muzeum jest „Tutaj zabrania się nie dotykać, nie odczuwać i nie myśleć".

Wśród atrakcji znajduje się Elektryczny Teatr, w którym będziesz mógł(mogła) dotknąć, poczuć i pomyśleć. W gronie maksymalnie 50 osób obejrzysz elektryzującą (dosłownie) demonstrację praw fizyki rządzących elektrycznością prowadzoną przez ekscentrycznego wynalazcę.

Zwiedź galerie muzeum położone na powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych i dowiedz się więcej na temat takich kwestii, jak zmiana klimatu, technologie inwigilacji i dane biometryczne. Wszystko to w łatwym do zrozumienia języku.
Wliczone w cenę
  • Bilety wstępu, w tym dostęp do wszystkich pięter wystawowych
Niewliczone w cenę
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Dodatkowe aktywności

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Ciudad de las Artes Y las Ciencias, Avenida del Profesor López Piñero, 7 46013 Walencja Miasteczko Sztuki i Nauki znajduje się w Walencji, zaledwie kilka minut drogi od śródmieścia

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
• Warunki uzyskania biletów ulgowych: bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku od 4 do 12 lat. Dzieci w wieku 0-3 lat wchodzą za darmo.
• Godziny otwarcia Muzeum Nauki Księcia Filipa poza sezonem: (od 7 stycznia do 21 marca i od 14 października do 19 grudnia) 10.00-18.00 (od poniedziałku do czwartku), 10.00-19.00 (od piątku do niedzieli). Między sezonami (od 2 stycznia do 6 stycznia, od 25 marca do 30 czerwca, od 9 września do 13 października i od 23 do 30 grudnia) 10.00 - 19.00. W szczycie sezonu (od 1 lipca i do 8 września) 10.00 - 21.00.
• Pamiętaj, że posiadacze legitymacji EURO 26 mają prawo do zniżki.
Opinie klientów
Ogólna ocena
4,0 / 5
na podstawie 130 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
4,0/5
Organizacja
4,0/5
Jakość/cena
4,0/5
Bezpieczeństwo
4,3/5

Organizator:

Ciudad de las Artes y las Ciencias

Numer identyfikacyjny produktu: 36118