Atrakcje i wycieczki
Wałbrzych

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wałbrzych – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Wałbrzych

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wałbrzych?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Wałbrzych obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wałbrzych: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wałbrzych? Kliknij tutaj.

Wałbrzych: Co mówią inni?

To był idealny dzień. Nasz przewodnik (i bardzo uważny kierowca) wyjaśnił nam wiele ciekawych rzeczy podczas podróży i był dla nas o każdej porze. Ogólnie rzecz biorąc, był to bardzo spokojny dzień i chociaż dużo widzieliśmy i był też czas na obfity lunch, nie było stresu ani gorączkowego tempa o każdej porze. Połączenie podziemnych tuneli, zamku i Friedenskirche było bardzo wszechstronne.

Na tego typu wycieczki zawsze jest mało czasu, ale nasz kochany Spartakus zdecydowanie uspokoił mnie i moją partnerkę, nie spiesząc się i wyjaśniając krok po kroku każdy pomnik. Świetna organizacja, obfite przekąski z wodą, uprzejmy i lokalny ekspert

bardzo dobra wizyta z bardzo kompetentnym i bardzo elastycznym przewodnikiem, który nie liczy swoich godzin. był bardzo elastyczny i był dla nas naprawdę dostępny. wycieczka trwała dwie godziny dłużej niż oczekiwano.

The tour was amazing from start to finish, pick up on time, nice bus and really friendly and informative guide. Couldn’t recommend it higher, thank you.

Bardzo ciekawy tour, sympatyczna atmosfera, a pan przewodnik Bartek z dużą wiedzą i kulturą osobistą.