Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Wałbrzych

Najciekawsze atrakcje

Wałbrzych – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Wałbrzych

Na jakich wycieczkach w: Wałbrzych obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wałbrzych: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wałbrzych? Kliknij tutaj.

Wałbrzych: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 33 opinii

Naprawdę wspaniałe doświadczenie. Kierowca był niesamowicie miły. Zawsze od razu pożyczał mi audioprzewodnik. Zawsze towarzyszył mi do wejścia, a miejsce spotkania było zawsze jasno określone i zakomunikowane. Udzielił pomocnych wskazówek i sprawił, że poczułeś się doceniony. Warto zobaczyć zamek i projekt Riese. W przypadku Projektu Riese warto później posłuchać audioprzewodnika. Mężczyzna towarzyszący wycieczce robi szybki krok. W sumie naprawdę wspaniały dzień z doskonałą obsługą! Dziękuję bardzo!

To był idealny dzień. Nasz przewodnik (i bardzo uważny kierowca) wyjaśnił nam wiele ciekawych rzeczy podczas podróży i był dla nas o każdej porze. Ogólnie rzecz biorąc, był to bardzo spokojny dzień i chociaż dużo widzieliśmy i był też czas na obfity lunch, nie było stresu ani gorączkowego tempa o każdej porze. Połączenie podziemnych tuneli, zamku i Friedenskirche było bardzo wszechstronne.

Bardzo ciekawa wycieczka z dwoma bardzo interesującymi miejscami docelowymi. Przewodniki audio pomagają na miejscu, prowadząc przez odpowiedni program w zabawny i bardzo pouczający sposób. Towarzyszący przewodnik jest właściwie tylko kierowcą, ale zna wycieczki i dostarcza dodatkowych informacji.

Dolny Śląsk to bardzo piękny region i gorąco polecam tę wycieczkę. Nasz przewodnik Robert mówi perfekcyjnie po włosku i był dobry w wyjaśnianiu nam zabytków, ale nigdy nie był nachalny i zawsze mieliśmy własne miejsca do zwiedzania kościołów i zamku.

bardzo dobra wizyta z bardzo kompetentnym i bardzo elastycznym przewodnikiem, który nie liczy swoich godzin. był bardzo elastyczny i był dla nas naprawdę dostępny. wycieczka trwała dwie godziny dłużej niż oczekiwano.