W Barcelona

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

W Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu W Barcelona? Kliknij tutaj.

W Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2234 opinii

Najlepszy dzień . Wycieczka była zarówno zabawna, jak i pouczająca. Nie mogłem uwierzyć, jak daleko poszliśmy z jakimkolwiek wysiłkiem na ebike, który był łatwy w obsłudze i wygodny. Nasza gildia Marco nie mogła być milsza, a jego wiedza była oszałamiająca. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, o ile mają pewne umiejętności obsługi roweru, moim zdaniem nie dla kompletnych nowicjuszy.

NIESAMOWITE-Kapitan George jest najlepszy. Mieliśmy najlepszą sangrię i przekąski, ale najlepszą częścią był Widok i najpiękniejsza żaglówka. Barcelona żagle to jedyna firma, którą można zabrać na popołudniowy lub o zachodzie słońca rejs w Barcelonie

Wycieczka była doskonała! Jorge był bardzo miły i łatwo się z nim rozmawiało, jego wiedza o morzu i historie z jego podróży sprawiły, że było to tak wyjątkowe przeżycie. Uwielbialiśmy go spotykać i jego prywatną wycieczkę!

Wspaniałe wrażenia żeglarskie i wspaniałe wibracje pełne dobrej muzyki i scenerii panoramy plażowej Barcelony. Marynarz Jorge to radosna osoba! Gorąco polecam żeglowanie z nim

To było wspaniałe doświadczenie! Jorge robi to od wielu lat i jest najlepszy! Świetne widoki. Świetna obsługa klienta. Zdecydowanie warte podróży!