Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Vrsar

Często zadawane pytania dotyczące: Vrsar

Na jakich wycieczkach w: Vrsar obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Vrsar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vrsar? Kliknij tutaj.

Vrsar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 695 opinii

W okolicy Rovinj - Vrsar - Porec jest wiele wycieczek z delfinami. Ceny są podobne, około 150 kun (22 euro) za osobę. To jedna z dużych łodzi z 2 pokładami i ok. 50 osobami na pokładzie. Darmowa woda, wino i napoje gazowane, kieliszek rakii. Na szczęście udało się znaleźć delfiny w ciągu 10 minut rejsu, zwierzęta wydawały się w ogóle nie przeszkadzać. Tylko jeden minus, wkrótce pojawiło się około 20 innych wesselów, w tym łodzie wszystkich rozmiarów, pontony, skutery wodne, a nawet deski do wiosłowania. Oczywiście nie była to wina organizatora wycieczek, ale było bardzo tłoczno. To naprawdę wielki biznes safari delfinów, ale myślę, że to dobra opcja, jeśli chcesz zrobić zdjęcie płetwy, a nie masz czasu lub (i) pieniędzy na wynajęcie własnej łodzi.

Rejs statkiem był doskonały, dobrze utrzymany, dostępne mnóstwo schłodzonych napojów, a za kilka kun dodatkowo ciesz się zimnym piwem. Zostaliśmy ugoszczeni wspaniałym pokazem delfinów. Kapitan utrzymywał dystans w przeciwieństwie do niektórych łodzi! Wspaniała podróż i polecam to każdemu. (wskazówka - idź na przód łodzi, a nie na górę, abyś mógł poszukać delfinów i uzyskać świetne zdjęcia z obu stron łodzi).

Nice and well organized trip. We have seen dolphins quite close and many times. Staff was nice and helpful. I can recommend that trip to the others.

Mimo wysokich fal mieliśmy szczęście i mogliśmy nawet zobaczyć skaczące delfiny. To było super miłe doświadczenie!

Dość przestronna czysta łódź Uczciwa cena Doświadczony kapitan Przyjemny gospodarz Lokalny Shotje na powitanie