Atrakcje i wycieczki
Vrsar

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Vrsar

Na jakich wycieczkach w: Vrsar obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Vrsar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vrsar? Kliknij tutaj.

Vrsar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 239 opinii

To był bardzo miły dzień z najlepszą pogodą. Najważniejsza była panoramiczna wycieczka do Limfjordu. Rovinji było moim wymarzonym celem, a Vrsar było nowym odkryciem. Jeśli jesteś na Istrii, zdecydowanie powinieneś wybrać się na te wycieczki z przewodnikiem. Załoga łodzi sprawiła, że dzień był bardzo szczęśliwy. Nie sprawiałeś wrażenia, że masz dość turystyki. To było bardzo przyjemne.

Była miła podróż na bardzo czystym statku (w tym w toaletach). Przyjazny personel, zabawny i gościnny. Vrsar i Rovinj to piękne miasta. Pobyt był wystarczający. Myśleliśmy, że będzie jakiś rodzaj pływania lub nurkowania z rurką, ale tak nie było. Mogłeś to zrobić na plaży w Vrsar. Ale nie było źle. Lunch jadący przez fiord był dobry i wystarczający. Wszystkie wyjazdy były na czas.

Miałem wspaniały dzień - zarówno łódź, jak i załoga byli bardzo mądrzy. Cudowny lunch po drodze, a piosenkarz na pokładzie był bardzo zabawny. Zarówno Tovinj, jak i Vsar są piękne. Naprawdę dobry stosunek jakości do ceny i jako samotny podróżnik byłem bardzo zadbany. Dziękuję Ci!

Bardzo udany dzień. Przytulny, zróżnicowany, miły zespół i ogólnie po prostu miły .... Jeśli nie masz zbyt wysokich wymagań, zdecydowanie zarezerwuj

Wycieczka bardzo mi się podobała. Wart swojej ceny!

Załoga była świetna. Obiad serwowany był dobre porcje i pyszne. W sumie fantastyczny dzień!