Vondelpark

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Vondelpark: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vondelpark? Kliknij tutaj.

Vondelpark: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1332 opinii

W naszej grupie było ośmiu plus nasz przewodnik. Mieliśmy jeźdźców na różnych poziomach, a silniejsi jeźdźcy pomagali słabszym bez pytania. Jazda na rowerze w Amsterdamie to wyzwanie i musisz być świadomy swojego otoczenia. Kiedy zaczniesz ruch, musisz iść dalej... Kierowcy z Amsterdamu i rowerzyści są bardzo zręczni i będą pracować wokół ciebie (unikaj uderzania) tak długo, jak będziesz jechał w kierunku, w którym jedziesz. Nasza grupa składała się z (2) osób z RPA, (2) z USA i (4) z Holandii. Nasz przewodnik oprowadzał po angielsku. Zrobiliśmy kilka przerw, więc nie jedziesz bez przerwy przez 3 godziny. Wszyscy związaliśmy się i mieliśmy dużo śmiechu i świetnie się bawiliśmy! Jest to wycieczka, której nie należy podejmować, jeśli pada deszcz... zabrałoby to całą zabawę! Wysoce zalecane!

Wycieczka rowerowa była naprawdę przeżyciem. Wycieczka przez Kathrin była staranna, bardzo pouczająca i absolutnie zabawna. Kathrin wiele nam opowiadała o mieście i jego mieszkańcach, ale nie „przytłoczyła” nas zbyt wiele lat. Możemy gorąco polecić tę wycieczkę i Kathrin. Drobna uwaga krytyki: na kuponie podano tylko adres jako miejsce spotkania, byłoby nam bardziej pomocne, gdyby podano również nazwę wypożyczalni rowerów.

Wyśmienita wycieczka!!!!!!

Wyśmienity przewodnik, bardzo dobry sprzęt, ciekawa trasa i dobra organizacja. Czego można więcej chcieć! Jest to wycieczka z katalogu tych, na które trzeba pojechać. Byliśmy z dziećmi i każde dostało sprzęt odpowiedni do swojego wieku. Najmłodsze miało do wyboru fotelik lub przyczepkę. Ciekawa trasa. Niezwykle fajnie spędziliśmy czas. POLECAM

Powiedziałbym, że zdecydowanie wybierz się na wycieczkę rowerową, aby o wiele bardziej cieszyć się zabytkami i zobaczyć części, których nie byś nie podróżował publicznym transportem lub łodzią. I bardzo przyjemne i zabawne doświadczenie z uroczym przewodnikiem, który opowie Ci historię Amsterdamu od samego początku.

Ta wycieczka pozwoli Ci poczuć Amsterdam od podszewki

Bardzo miły i profesjonalny przewodnik. Jazda na rowerze uliczkami Amsterdamu pozwoli Ci poczuć miasto i jego rytm w pełni