Atrakcje i wycieczki
Volendam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Volendam – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Volendam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Volendam?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Volendam obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Volendam obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Zaplanuj pobyt

 • Jak poruszać się po Volendam?

  Weź przykład z lokalnych mieszkańców i wsiądź na rower. Wypożyczenie roweru to niedrogi sposób na poruszanie się po Volendam i zwiedzanie. Jeśli planujesz wycieczki całodniowe poza miasto, możesz korzystać z promów, autobusów lub pociągów.

 • Co warto zjeść w Volendam?

  Przede wszystkim skosztuj serów. Do lokalnych przysmaków należą też gofry, tarty jabłkowe, poffertjes (niewielkie naleśniki), bitterbaalen (smażone serowe kulki) oraz wiele innych holenderskich smakołyków.

Przydatne informacje

 • Język
  Niderlandzki, ale można się łatwo porozumieć po angielsku.
 • Waluta
  EUR (€)
 • Strefa czasowa
  UTC (+02:00)
 • Kod kraju
  +31
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  Najlepszą porą roku na wizytę w Volendam jest lato. Zima bywa dość chłodna, a w okresie od czerwca do sierpnia jest słonecznie i ciepło.

Volendam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Volendam? Kliknij tutaj.

Volendam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7036 opinii

Pogoda nam dopisała. Skansen Zaandam bardzo nam się podobał. Trochę mało czasu na zwiedzanie, zabrakło nam 1 godziny, aby pozachwycać się widokami. Podobnie w Volendam. Miasteczko urokliwe, chcielibyśmy trochę dłużej w nim pobyć i móc skosztować ryb, chociaż kanapka z węgorzem wymiata.

Wykorzystaliśmy nasze karty, aby dostać się do kilku muzeów i atrakcji oraz korzystać z różnych środków transportu. To znacznie ułatwiło życie w poruszaniu się po mieście, a dzięki karcie zaoszczędziliśmy mnóstwo pieniędzy.

Było to bardzo wygodne do oglądania wielu muzeów i poruszania się po mieście. Mimo że możesz w ten sposób zarezerwować bilety Von Gogha, rozsądnie byłoby zarezerwować je osobno

Ciekawa wycieczka po okolicach Amsterdamu. Dużo atrakcji i możliwość robienia wielu zdjęć. Był też czas na samodzielne zwiedzanie, co bardzo sobie cenię

Wartość pieniądza. Przewodnik pokazuje nam najpopularniejsze miejsca, a dzięki aplikacji łatwo nawigować po okolicy i zarezerwować przedział czasowy.