Wisła

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wisła: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wisła? Kliknij tutaj.

Wisła: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 174 opinii

Impreza na łodzi à avoir avec Warszawie! Pracownicy byli bardzo przyjaźni i otwarci. Na imprezie były gry pijackie jak beer pong co uważam jest wietną atrakcją, zwłaszcza jeżeli ktoś wybiera się sam na taką imprezę, tak jak ja. Dzięki temu praktycznie od razu poznałam tam ludzi. Duży plus za brak kolejek do baru i sprawną obsługę. Zdecydowanie mogę polecić i na pewno się jeszcze wybiorę :)

Świetna zabawa! Łódź to zwyczajna drewniana rzeka - dodaje przytulności i nie ma wrażenia podróży komercyjnej. Na łodzi są krzesła, koce, kawa lub herbata. Są otwarte i zamknięte części łodzi, możesz wybrać, gdzie jest to wygodniejsze. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Gorąco polecam. Wszyscy byli zadowoleni. Teraz na wycieczki wzdłuż Wisły tylko u nas

Cóż, to było dzikie...! Miałem dużo napojów, dużo zabawy, spotkałem mnóstwo ludzi i świetnie się bawiłem. Bardzo, bardzo gorąco polecam każdemu, kto jest w Warszawie na zabawny weekend. Dziękuję!

Bardzo uprzejma osoba, która potrafi sprawić, że poczujesz się komfortowo od samego początku. Bardzo podobał mi się również postój na piaszczystej wyspie na środku rzeki!

Gorąco ecam super zabawa i ciekawostki od przewodnika