Villasimius
Atrakcje na świeżym powietrzu

Atrakcje na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Villasimius Atrakcje na świeżym powietrzu

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Przeżyj jedną z najbardziej dziewiczych lokalizacji Sardynii z biologiem morskim jako przewodnikiem. Zwiedź morski obszar chroniony Capo Carbonara na południowym krańcu Villasimius, aby dowiedzieć się o wysiłkach na rzecz ochrony dzikiej przyrody, która obecnie kwitnie na wyspach Cavoli i Serpentara. Dotrzyj na wyspy łodzią i poznaj znaczenie miejsc będących przedmiotem zainteresowania Wspólnoty lub SCI, które mają kluczowe znaczenie dla ponownego zaludnienia morskiej flory i fauny. Miej oko na zagrożoną mewę korsykańską, której populacja odradza się w tym regionie. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i skorzystaj z okazji, aby obserwować rodzime gatunki, takie jak ośmiornice, gąbki, glony i inne. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak opiekuje się tu zwierzętami i zobacz ich fascynujące zachowanie w ich naturalnym środowisku.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Na pokładzie pojazdu 4x4 odkryjesz cuda tego dzikiego obszaru Sardynii. Przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem po terytorium Villasimius, otoczonym zapierającymi dech w piersiach widokami, i będziesz cieszyć się 4 godzinami pływania na dwóch pięknych plażach, Porto Giunco i Cala Sinzias, wychodzących na obszary górskie. Będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe okazy różowych flamingów, a także cieszyć się dwoma dwugodzinnymi postojami na rajskich plażach: oprócz relaksu, będziesz miał również czas na nurkowanie z rurką w ciepłym sezonie. Ekscytująca i zabawna wycieczka, która sprawi, że w pełni docenisz to wymarzone wybrzeże na południu wyspy! Program: - Zobacz różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - Dwa 2-godzinne postoje na wspaniałych plażach - Zapierający dech w piersiach widok na morze wzdłuż panoramicznej drogi z widokiem na morze na pokładzie 4x4 - Nurkowanie z rurką (jeśli pozwala na to pogoda)

Z Cagliari: wycieczka po plażach Villasimius

Z Cagliari: wycieczka po plażach Villasimius

Wyrusz z centrum Cagliari i skieruj się w stronę nadmorskiej drogi, która zaprowadzi Cię do miejscowości Villasimius. Po drodze zwróć uwagę na słynne Siodło Diabła (Sella del Diavolo) oraz na różowe flamingi w lagunie Molentargius. Kontynuuj podróż, podziwiając zapierające dech w piersi widoki, które warto uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach. Odwiedź 2 całkowicie różniące się od siebie plaże. Wskocz do krystalicznie czystej wody, spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką i przyjrzyj się rybom zamieszkującym objęty ochroną obszar morski. Przespaceruj się po miękkim piasku lub pośród białych granitowych skał, które otaczają typowe dla Śródziemnomorza krzewy. Powrót do Cagliari po relaksującej wycieczce po plażach wschodniego wybrzeża Sardynii zaplanowano na godz. 15.00.

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Z doświadczonym przewodnikiem i naszym wygodnym pontonem odkryj dwa miejsca do nurkowania w pięknym morskim obszarze chronionym Capo Carbonara, gdzie odkryjesz śródziemnomorską faunę i florę w przejrzystych wodach. Pomiędzy dwiema wycieczkami zrób sobie przerwę na pokładzie z przekąskami. Sprzęt do nurkowania (maska, płetwy i fajka) jest wliczony w cenę, ale jeśli wolisz, możesz zabrać ze sobą własny sprzęt.

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Poznaj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej podwójnej wycieczki kajakowej z przewodnikiem z Villasimius. Wiosłuj wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika kajakowego. Odkryj wybrzeże podczas wycieczki odpowiedniej dla wszystkich poziomów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie usługodawcy w porcie w Villasimius i wyrusz na swoją przygodę kajakową. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i kajaka, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Spójrz na miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Fuga dal mondo

Fuga dal mondo

Spędź wspaniały dzień na pokładzie Mafalda, odkrywając najbardziej zapierające dech w piersiach plaże południowej Sardynii. Podczas rejsu zobaczysz wspaniałe Diabelskie Siodło, Poetto - jedną z najdłuższych miejskich plaż w Europie - wraz z urokliwą plażą Mari Pintau, Torre delle Stelle, Solanas oraz, jeśli pozwoli na to pogoda, oszałamiającą Villasimius znaną z pięknych plaż i zacisznych zatoczek. Wycieczka jest uzależniona od warunków pogodowych. Cena obejmuje tradycyjny sardyński aperitif (kiełbasa, ser i chleb Guttiau) oraz indywidualny lunch na pokładzie.

Villasimius: Nurkowanie w Capo Carbona bez certyfikatu

Villasimius: Nurkowanie w Capo Carbona bez certyfikatu

Podziwiaj piękno i bioróżnorodność morską morskiego obszaru chronionego Capo Carbonara podczas tej wycieczki nurkowej w Villasimius. Ciesz się doświadczeniem bez konieczności posiadania licencji na tę wycieczkę z certyfikowanym instruktorem nurkowania, który nie przekracza głębokości 10 metrów. Zamelduj się w sklepie nurkowym w Villasimius i zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt do nurkowania. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz do miejsca nurkowania w dziewiczych wodach parku morskiego Capo Carbonara. Posłuchaj, jak Twój divemaster ujawnia kilka wskazówek i sztuczek dotyczących bezpieczeństwa, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie podczas przewodnika. Zanurz się w wodzie i odkryj naturalne formacje skalne, w których żyją dorady, okonie morskie, skorpeny, ośmiornice, mureny, ukwiały i jeżowce. Wypłyń na powierzchnię i napij się gorącej herbaty i wody z powrotem na pokład łodzi, zanim wrócisz do miejsca spotkania w sklepie w Villasimius.

Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

Szukaj kolorowych ryb podczas tego nurkowania w Morskim Obszarze Chronionym Capo Carbonara. Nurkuj bez licencji z tym doświadczeniem, które sięga tylko do głębokości 5 metrów. Zapoznaj się z tym ekscytującym sportem przez instruktora nurkowania, który pokaże Ci niektóre z najważniejszych atrakcji rezerwatu. Udaj się do sklepu nurkowego dostawcy zajęć i spotkaj się ze swoim instruktorem nurkowania. Przejazd do strefy nurkowej w parku Capo Carbonara wokół wysp Cavoli i Serpentara. Szukaj po drodze mewy korsykańskiej. Uzyskaj pomoc w ustawieniu sprzętu przed wejściem do wody. Osiągnij powoli głębokość 5 metrów ze swoim przewodnikiem, który jest z tobą na każdym kroku. Oddychaj swobodnie dzięki butli wypełnionej powietrzem. Podczas eksploracji głębin wypatruj gatunków morskich, takich jak ośmiornice, gąbki, glony i migoczące ryby. Wróć do miejsca spotkania na koniec wycieczki.

Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

Rozpoczynamy naszą podróż od Cagliari, podziwiając wspaniałe widoki na miejską plażę, solniska z żywymi różowymi flamingami oraz malowniczą drogę Leonardo da Vinci, kierując się na południowy wschód w kierunku Villasimius. Podczas jazdy będziemy robić różne przystanki w najbardziej zapierających dech w piersiach punktach widokowych, takich jak Mari Pintau, Solanas, Campu Longhu i Capo Carbonara wzdłuż wybrzeża, dając wystarczająco dużo czasu na robienie wspaniałych zdjęć i tworzenie trwałych wspomnień. Następnie dotrzemy do niesamowitej plaży Porto Giunco, na której spędzisz co najmniej dwie godziny, zanim zabierzemy Cię na kolejną zachwycającą plażę. Kontynuując podróż wzdłuż czarującego wschodniego wybrzeża Sardynii, będziemy podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na Costa Rei, urocze wyspy Serpentara i Cavoli, aż w końcu dotrzemy do budzącej respekt plaży Cala Sinzias. Tutaj spędzimy dodatkowe dwie godziny, pozwalając ci w pełni zanurzyć się w pięknie i spokoju tego zapierającego dech w piersiach wybrzeża.

Całodniowa wycieczka łodzią Villasimius i Capo Carbonara z lunchem

Całodniowa wycieczka łodzią Villasimius i Capo Carbonara z lunchem

Nie przegap szansy na całodzienne pływanie i odkrywanie plaż i wysp archipelagu, gdzie możesz zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach pełnych życia. Dopełnij to wszystko doskonałym lunchem z owocami morza serwowanym na pokładzie łodzi. Podczas wycieczki zarzucisz kotwicę przy Punta Molentis, najpiękniejszej i najsłynniejszej plaży wzdłuż wybrzeża, wybranej nieprzypadkowo jako miejsce kręcenia kilku słynnych reklam. Kolejnym prawdziwym klejnotem jest Cuccureddu, odosobniona plaża, do której nie można dotrzeć samochodem ani pieszo. Będziesz mieć możliwość wyskoczenia w uroczej piaszczystej zatoczce na Isola dei Cavoli na przyjemny spacer wśród ptaków morskich do cypla dominującego nad wyspą lub pozostania na pokładzie i być może zanurzenia się w chłodnych wodach z maską do nurkowania, aby zobaczyć posąg "Madonny Rozbitków" leżący spokojnie na dnie morza

Villasimius

Villasimius

Nasze najbardziej polecane Villasimius Atrakcje na świeżym powietrzu

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Przeżyj jedną z najbardziej dziewiczych lokalizacji Sardynii z biologiem morskim jako przewodnikiem. Zwiedź morski obszar chroniony Capo Carbonara na południowym krańcu Villasimius, aby dowiedzieć się o wysiłkach na rzecz ochrony dzikiej przyrody, która obecnie kwitnie na wyspach Cavoli i Serpentara. Dotrzyj na wyspy łodzią i poznaj znaczenie miejsc będących przedmiotem zainteresowania Wspólnoty lub SCI, które mają kluczowe znaczenie dla ponownego zaludnienia morskiej flory i fauny. Miej oko na zagrożoną mewę korsykańską, której populacja odradza się w tym regionie. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i skorzystaj z okazji, aby obserwować rodzime gatunki, takie jak ośmiornice, gąbki, glony i inne. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak opiekuje się tu zwierzętami i zobacz ich fascynujące zachowanie w ich naturalnym środowisku.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Na pokładzie pojazdu 4x4 odkryjesz cuda tego dzikiego obszaru Sardynii. Przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem po terytorium Villasimius, otoczonym zapierającymi dech w piersiach widokami, i będziesz cieszyć się 4 godzinami pływania na dwóch pięknych plażach, Porto Giunco i Cala Sinzias, wychodzących na obszary górskie. Będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe okazy różowych flamingów, a także cieszyć się dwoma dwugodzinnymi postojami na rajskich plażach: oprócz relaksu, będziesz miał również czas na nurkowanie z rurką w ciepłym sezonie. Ekscytująca i zabawna wycieczka, która sprawi, że w pełni docenisz to wymarzone wybrzeże na południu wyspy! Program: - Zobacz różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - Dwa 2-godzinne postoje na wspaniałych plażach - Zapierający dech w piersiach widok na morze wzdłuż panoramicznej drogi z widokiem na morze na pokładzie 4x4 - Nurkowanie z rurką (jeśli pozwala na to pogoda)

Z Cagliari: wycieczka po plażach Villasimius

Z Cagliari: wycieczka po plażach Villasimius

Wyrusz z centrum Cagliari i skieruj się w stronę nadmorskiej drogi, która zaprowadzi Cię do miejscowości Villasimius. Po drodze zwróć uwagę na słynne Siodło Diabła (Sella del Diavolo) oraz na różowe flamingi w lagunie Molentargius. Kontynuuj podróż, podziwiając zapierające dech w piersi widoki, które warto uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach. Odwiedź 2 całkowicie różniące się od siebie plaże. Wskocz do krystalicznie czystej wody, spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką i przyjrzyj się rybom zamieszkującym objęty ochroną obszar morski. Przespaceruj się po miękkim piasku lub pośród białych granitowych skał, które otaczają typowe dla Śródziemnomorza krzewy. Powrót do Cagliari po relaksującej wycieczce po plażach wschodniego wybrzeża Sardynii zaplanowano na godz. 15.00.

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Z doświadczonym przewodnikiem i naszym wygodnym pontonem odkryj dwa miejsca do nurkowania w pięknym morskim obszarze chronionym Capo Carbonara, gdzie odkryjesz śródziemnomorską faunę i florę w przejrzystych wodach. Pomiędzy dwiema wycieczkami zrób sobie przerwę na pokładzie z przekąskami. Sprzęt do nurkowania (maska, płetwy i fajka) jest wliczony w cenę, ale jeśli wolisz, możesz zabrać ze sobą własny sprzęt.

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Poznaj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej podwójnej wycieczki kajakowej z przewodnikiem z Villasimius. Wiosłuj wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika kajakowego. Odkryj wybrzeże podczas wycieczki odpowiedniej dla wszystkich poziomów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie usługodawcy w porcie w Villasimius i wyrusz na swoją przygodę kajakową. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i kajaka, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Spójrz na miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Fuga dal mondo

Fuga dal mondo

Spędź wspaniały dzień na pokładzie Mafalda, odkrywając najbardziej zapierające dech w piersiach plaże południowej Sardynii. Podczas rejsu zobaczysz wspaniałe Diabelskie Siodło, Poetto - jedną z najdłuższych miejskich plaż w Europie - wraz z urokliwą plażą Mari Pintau, Torre delle Stelle, Solanas oraz, jeśli pozwoli na to pogoda, oszałamiającą Villasimius znaną z pięknych plaż i zacisznych zatoczek. Wycieczka jest uzależniona od warunków pogodowych. Cena obejmuje tradycyjny sardyński aperitif (kiełbasa, ser i chleb Guttiau) oraz indywidualny lunch na pokładzie.

Villasimius: Nurkowanie w Capo Carbona bez certyfikatu

Villasimius: Nurkowanie w Capo Carbona bez certyfikatu

Podziwiaj piękno i bioróżnorodność morską morskiego obszaru chronionego Capo Carbonara podczas tej wycieczki nurkowej w Villasimius. Ciesz się doświadczeniem bez konieczności posiadania licencji na tę wycieczkę z certyfikowanym instruktorem nurkowania, który nie przekracza głębokości 10 metrów. Zamelduj się w sklepie nurkowym w Villasimius i zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt do nurkowania. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz do miejsca nurkowania w dziewiczych wodach parku morskiego Capo Carbonara. Posłuchaj, jak Twój divemaster ujawnia kilka wskazówek i sztuczek dotyczących bezpieczeństwa, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie podczas przewodnika. Zanurz się w wodzie i odkryj naturalne formacje skalne, w których żyją dorady, okonie morskie, skorpeny, ośmiornice, mureny, ukwiały i jeżowce. Wypłyń na powierzchnię i napij się gorącej herbaty i wody z powrotem na pokład łodzi, zanim wrócisz do miejsca spotkania w sklepie w Villasimius.

Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

Szukaj kolorowych ryb podczas tego nurkowania w Morskim Obszarze Chronionym Capo Carbonara. Nurkuj bez licencji z tym doświadczeniem, które sięga tylko do głębokości 5 metrów. Zapoznaj się z tym ekscytującym sportem przez instruktora nurkowania, który pokaże Ci niektóre z najważniejszych atrakcji rezerwatu. Udaj się do sklepu nurkowego dostawcy zajęć i spotkaj się ze swoim instruktorem nurkowania. Przejazd do strefy nurkowej w parku Capo Carbonara wokół wysp Cavoli i Serpentara. Szukaj po drodze mewy korsykańskiej. Uzyskaj pomoc w ustawieniu sprzętu przed wejściem do wody. Osiągnij powoli głębokość 5 metrów ze swoim przewodnikiem, który jest z tobą na każdym kroku. Oddychaj swobodnie dzięki butli wypełnionej powietrzem. Podczas eksploracji głębin wypatruj gatunków morskich, takich jak ośmiornice, gąbki, glony i migoczące ryby. Wróć do miejsca spotkania na koniec wycieczki.

Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

Beachtour Porto Giunco i Cala Sinzias z Cagliari

Rozpoczynamy naszą podróż od Cagliari, podziwiając wspaniałe widoki na miejską plażę, solniska z żywymi różowymi flamingami oraz malowniczą drogę Leonardo da Vinci, kierując się na południowy wschód w kierunku Villasimius. Podczas jazdy będziemy robić różne przystanki w najbardziej zapierających dech w piersiach punktach widokowych, takich jak Mari Pintau, Solanas, Campu Longhu i Capo Carbonara wzdłuż wybrzeża, dając wystarczająco dużo czasu na robienie wspaniałych zdjęć i tworzenie trwałych wspomnień. Następnie dotrzemy do niesamowitej plaży Porto Giunco, na której spędzisz co najmniej dwie godziny, zanim zabierzemy Cię na kolejną zachwycającą plażę. Kontynuując podróż wzdłuż czarującego wschodniego wybrzeża Sardynii, będziemy podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na Costa Rei, urocze wyspy Serpentara i Cavoli, aż w końcu dotrzemy do budzącej respekt plaży Cala Sinzias. Tutaj spędzimy dodatkowe dwie godziny, pozwalając ci w pełni zanurzyć się w pięknie i spokoju tego zapierającego dech w piersiach wybrzeża.

Całodniowa wycieczka łodzią Villasimius i Capo Carbonara z lunchem

Całodniowa wycieczka łodzią Villasimius i Capo Carbonara z lunchem

Nie przegap szansy na całodzienne pływanie i odkrywanie plaż i wysp archipelagu, gdzie możesz zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach pełnych życia. Dopełnij to wszystko doskonałym lunchem z owocami morza serwowanym na pokładzie łodzi. Podczas wycieczki zarzucisz kotwicę przy Punta Molentis, najpiękniejszej i najsłynniejszej plaży wzdłuż wybrzeża, wybranej nieprzypadkowo jako miejsce kręcenia kilku słynnych reklam. Kolejnym prawdziwym klejnotem jest Cuccureddu, odosobniona plaża, do której nie można dotrzeć samochodem ani pieszo. Będziesz mieć możliwość wyskoczenia w uroczej piaszczystej zatoczce na Isola dei Cavoli na przyjemny spacer wśród ptaków morskich do cypla dominującego nad wyspą lub pozostania na pokładzie i być może zanurzenia się w chłodnych wodach z maską do nurkowania, aby zobaczyć posąg "Madonny Rozbitków" leżący spokojnie na dnie morza

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Villasimius

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Villasimius?

W: Villasimius są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Villasimius: najciekawsze atrakcje

Villasimius: atrakcje

Włochy: miasta

Villasimius: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Villasimius? Kliknij tutaj.