Dodaj daty

Villasimius
Atrakcje na świeżym powietrzu

Atrakcje na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Villasimius Atrakcje na świeżym powietrzu

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

1. Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Przeżyj jedną z najbardziej dziewiczych lokalizacji Sardynii z biologiem morskim jako przewodnikiem. Zwiedź morski obszar chroniony Capo Carbonara na południowym krańcu Villasimius, aby dowiedzieć się o wysiłkach na rzecz ochrony dzikiej przyrody, która obecnie kwitnie na wyspach Cavoli i Serpentara. Dotrzyj na wyspy łodzią i poznaj znaczenie miejsc będących przedmiotem zainteresowania Wspólnoty lub SCI, które mają kluczowe znaczenie dla ponownego zaludnienia morskiej flory i fauny. Miej oko na zagrożoną mewę korsykańską, której populacja odradza się w tym regionie. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i skorzystaj z okazji, aby obserwować rodzime gatunki, takie jak ośmiornice, gąbki, glony i inne. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak opiekuje się tu zwierzętami i zobacz ich fascynujące zachowanie w ich naturalnym środowisku.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

2. Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Na pokładzie pojazdu 4x4 odkryjesz cuda tego dzikiego obszaru Sardynii. Przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem po terytorium Villasimius, otoczonym zapierającymi dech w piersiach widokami, i będziesz cieszyć się 4 godzinami pływania na dwóch pięknych plażach, Porto Giunco i Cala Sinzias, wychodzących na obszary górskie. Będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe okazy różowych flamingów, a także cieszyć się dwoma dwugodzinnymi postojami na rajskich plażach: oprócz relaksu, będziesz miał również czas na nurkowanie z rurką w ciepłym sezonie. Ekscytująca i zabawna wycieczka, która sprawi, że w pełni docenisz to wymarzone wybrzeże na południu wyspy! Program: - Zobacz różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - Dwa 2-godzinne postoje na wspaniałych plażach - Zapierający dech w piersiach widok na morze wzdłuż panoramicznej drogi z widokiem na morze na pokładzie 4x4 - Nurkowanie z rurką (jeśli pozwala na to pogoda)

Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

3. Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

Wyrusz z centrum Cagliari i skieruj się w stronę nadmorskiej drogi, która zaprowadzi Cię do miejscowości Villasimius. Po drodze zwróć uwagę na słynne Siodło Diabła (Sella del Diavolo) oraz na różowe flamingi w lagunie Molentargius. Kontynuuj podróż, podziwiając zapierające dech w piersi widoki, które warto uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach. Odwiedź 2 całkowicie różniące się od siebie plaże. Wskocz do krystalicznie czystej wody, spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką i przyjrzyj się rybom zamieszkującym objęty ochroną obszar morski. Przespaceruj się po miękkim piasku lub pośród białych granitowych skał, które otaczają typowe dla Śródziemnomorza krzewy. Powrót do Cagliari po relaksującej wycieczce po plażach wschodniego wybrzeża Sardynii zaplanowano na godz. 15.00.

Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

4. Villasimius: Wycieczka z rurką na Capo Carbonara

Z doświadczonym przewodnikiem i naszym wygodnym pontonem odkryj dwa miejsca do nurkowania w pięknym morskim obszarze chronionym Capo Carbonara, gdzie odkryjesz śródziemnomorską faunę i florę w przejrzystych wodach. Pomiędzy dwiema wycieczkami zrób sobie przerwę na pokładzie z przekąskami. Sprzęt do nurkowania (maska, płetwy i fajka) jest wliczony w cenę, ale jeśli wolisz, możesz zabrać ze sobą własny sprzęt.

Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

5. Villasimius: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po rezerwacie morskim Capo Carbonara

Poznaj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej podwójnej wycieczki kajakowej z przewodnikiem z Villasimius. Wiosłuj wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika kajakowego. Odkryj wybrzeże podczas wycieczki odpowiedniej dla wszystkich poziomów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie usługodawcy w porcie w Villasimius i wyrusz na swoją przygodę kajakową. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i kajaka, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Spójrz na miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

6. Villasimius: Pierwsze nurkowanie Capo Carbonara z instruktorem

Szukaj kolorowych ryb podczas tego nurkowania w Morskim Obszarze Chronionym Capo Carbonara. Nurkuj bez licencji z tym doświadczeniem, które sięga tylko do głębokości 5 metrów. Zapoznaj się z tym ekscytującym sportem przez instruktora nurkowania, który pokaże Ci niektóre z najważniejszych atrakcji rezerwatu. Udaj się do sklepu nurkowego dostawcy zajęć i spotkaj się ze swoim instruktorem nurkowania. Przejazd do strefy nurkowej w parku Capo Carbonara wokół wysp Cavoli i Serpentara. Szukaj po drodze mewy korsykańskiej. Uzyskaj pomoc w ustawieniu sprzętu przed wejściem do wody. Osiągnij powoli głębokość 5 metrów ze swoim przewodnikiem, który jest z tobą na każdym kroku. Oddychaj swobodnie dzięki butli wypełnionej powietrzem. Podczas eksploracji głębin wypatruj gatunków morskich, takich jak ośmiornice, gąbki, glony i migoczące ryby. Wróć do miejsca spotkania na koniec wycieczki.

Spróbuj nurkowania bez certyfikatu w Villasimius

7. Spróbuj nurkowania bez certyfikatu w Villasimius

Podziwiaj piękno i bioróżnorodność morską morskiego obszaru chronionego Capo Carbonara podczas tej wycieczki nurkowej w Villasimius. Ciesz się doświadczeniem bez konieczności posiadania licencji na tę wycieczkę z certyfikowanym instruktorem nurkowania, który nie przekracza głębokości 10 metrów. Zamelduj się w sklepie nurkowym w Villasimius i zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt do nurkowania. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz do miejsca nurkowania w dziewiczych wodach parku morskiego Capo Carbonara. Posłuchaj, jak Twój divemaster ujawnia kilka wskazówek i sztuczek dotyczących bezpieczeństwa, aby upewnić się, że jesteś pewny siebie podczas przewodnika. Zanurz się w wodzie i odkryj naturalne formacje skalne, w których żyją dorady, okonie morskie, skorpeny, ośmiornice, mureny, ukwiały i jeżowce. Wypłyń na powierzchnię i napij się gorącej herbaty i wody z powrotem na pokład łodzi, zanim wrócisz do miejsca spotkania w sklepie w Villasimius.

Villasimius: Wycieczka łodzią po Costa Rei z nurkowaniem

8. Villasimius: Wycieczka łodzią po Costa Rei z nurkowaniem

Przemierzając błękitne wody morza Costa Rei, zanurzasz się w dziewiczej przyrodzie. Uderzające góry masywu Sette Fratelli stanowią tło dla bogatego dna morskiego, którego kolory zapewniają niezapomnianą scenerię. Omija się najbardziej uderzające plaże wybrzeża Villasimius, aż do terytorium Castiadas, aby dotrzeć do kultowej zatoki Monte Turno. Na tej łukowatej plaży, składającej się z drobnego białego piasku, podziwiasz kolory krystalicznie czystego morza i jego piaszczystego dna, które jest domem dla nieskończonej liczby gatunków morskich. Następnie popłyniemy na Costa Rei, aby dotrzeć do słynnej skały Peppino, granitowej formacji, której kształt, przy odrobinie wyobraźni, ujawnia się jako wieloryb. Przed tą skałą, między historią a legendą, biolog morski opowiada o osobliwościach tego odcinka wybrzeża, a następnie towarzyszy nurkowaniu na dziewiczym dnie morskim, rzucając nowe i autentyczne spojrzenie na podwodny świat. Zanurzając się w krystalicznie czystych falach, zanurzasz się w wodach otaczających skałę St. Elmo, aby zbadać jej wysokie dno morskie, na przemian skały i piasek, z których wyłania się sugestywna podwodna sceneria. To skaliste środowisko tworzy stabilne schronienie dla wielu ryb, takich jak samogłowy, papugoryby, samogłowy i croakery, które dodają odrobinę koloru temu dziewiczemu środowisku. Wreszcie docieramy na terytorium Castiadas, na urokliwą plażę Cala Sinzias. Położona między dwoma niskimi cyplami, zatoka ta składa się z prawie dwóch kilometrów drobnego białego piasku, z dnem morskim, które można łatwo obserwować dzięki wyjątkowo czystej wodzie, która przechodzi od turkusu do głębokiego błękitu. Okoliczny krajobraz zapewnia zapierającą dech w piersiach panoramę, z górami Seven Brothers, które pokryte śródziemnomorskimi zaroślami stanowią wspaniałe tło.

Wycieczka z przewodnikiem na stojąco z wiosłem w Villasimius

9. Wycieczka z przewodnikiem na stojąco z wiosłem w Villasimius

Odkryj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej wycieczki z przewodnikiem na pokład SUP z Villasimius. Płyń wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika wiosłowania. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie dostawcy zajęć w porcie w Villasimius i rozpocznij przygodę z plażą Vecchia lub plażą Riso. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i deski SUP, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Podziwiaj miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Villasimius: wynajem pontonów bez licencji

10. Villasimius: wynajem pontonów bez licencji

Dzień na gumowym pontonie w Villasimius naszym nowiutkim, smukłym, zmotoryzowanym Suzuki 40/60 KM bez licencji na łódź ... idealny na jednodniowe wycieczki w towarzystwie przyjaciół lub rodziny Wypożyczenie może być na pół dnia lub na cały dzień. Łódź posiada pokład słoneczny z poduszką oraz stanowisko do kierowania z siedziskiem na rufie.

Villasimius

Villasimius

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Villasimius

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Villasimius?

W: Villasimius są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Villasimius: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Villasimius? Kliknij tutaj.

Villasimius: Co mówią inni?

Nasz przewodnik Claudia i kierowca Barbara byli niesamowici, mieliśmy najlepszy dzień w Villasimius. Claudia była bardzo przyjazna i bardzo gościnna i była świetnym przewodnikiem informacyjnym. Musisz spróbować tej wycieczki, zabrano nas na zaciszną plażę z najbardziej krystalicznie czystą wodą, a następnie na drugą plażę, również równie piękną.

Gwen i ja bardzo podobała nam się wycieczka do Villasimius. Bardzo piękny krajobraz i bardzo piękna plaża! Claudia i Barbara są bardzo przyjazne i profesjonalne, wielkie dzięki dla niej! Polecamy !!

Było bardzo miło i pouczająco, dostaliśmy też dużo wskazówek na temat regionalnej kuchni i trunków, bardzo dziękujemy 🤩

To był cudowny dzień z niesamowitymi wskazówkami! 🩵🐠