Dodaj daty

Viktualienmarkt

Viktualienmarkt – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

1. Monachium: Spacer po Starym Mieście i placu Viktualienmarkt

Odkryj zabytki centrum Monachium podczas bogatego w informacje spaceru z przewodnikiem, który prowadzony jest w języku niemieckim. Zobacz plac Mariacki, katedrę NMP i browar Staatliches Hofbräuhaus. Zwiedź kościół Teatynów. Zachwyć się niezliczonymi sklepami w pasażu handlowym Fünf Höfe. Przejdź obok sklepu Dallmayr i restauracji Alfonsa Schuhbecka, a następnie przespaceruj się przez plac Odeonsplatz. Zobacz słynny plac targowy Viktualienmarkt. Naciesz się wyjątkową atmosferą w jednym z typowych ogródków piwnych lub przejdź się wzdłuż straganów z kwiatami, serami, przyprawami i innymi produktami. Wysłuchaj ciekawych historii i anegdot opowiadanych przez przewodnika. Dowiedz się więcej o stolicy kraju związkowego Bawaria i jej mieszkańcach.

Monachium: wycieczka kulinarna dla smakoszy Viktualienmarkt

2. Monachium: wycieczka kulinarna dla smakoszy Viktualienmarkt

Od Weißwurst (tradycyjnej bawarskiej białej kiełbasy) po precle, od piwa po ser – możliwości jedzenia i picia na Viktualienmarkt wydają się praktycznie nieograniczone. Podczas tej wycieczki po Viktualienmarkt w Monachium otwórz swoje zmysły smacznymi przysmakami i fascynującymi historiami. Ta wycieczka dla smakoszy rozpoczyna się na Marienplatz. Stamtąd udasz się bezpośrednio na Viktualienmarkt, gdzie zatrzymasz się na kilku stoiskach, aby skosztować wielu przysmaków i odkryć historie o jedzeniu i handlarzach na rynku. Znajdź różne rodzaje kiełbas, serów, chleba i egzotycznych owoców, a zakończysz wycieczkę kiszonymi bawarskimi przysmakami.

Monachium: samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka po Starym Mieście

3. Monachium: samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka po Starym Mieście

Poznaj Monachium we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej i interaktywnej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z ważnymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Rozpocznij swoją wycieczkę od Königsplatz. Odwiedź Karolinenplatz z pięknym, ale dziwacznym obeliskiem, który go nadzoruje, i odkryj Odeonsplatz ze wspaniałą salą Odeon. Sfotografuj Max-Joseph-Platz z jego wyjątkową estetyką i podziwiaj Frauenkirche, gubiąc się w jego 2 wysokich wieżach. W takim razie czeka na Ciebie imponujący jezuicki kościół św. Michała. Z Marienplatz kontynuuj swoją piękną podróż do serca Monachium. Podziwiaj Asamkirche. Niech Viktualienmarkt zaostrzy Twój apetyt. Zobacz Isartor, jedną z 4 bram Monachium. Chodź do wszystkich najlepszych punktów orientacyjnych i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nim, poznając ciekawe fakty i tworząc niezapomniane wspomnienia. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta.

Monachium: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus typu Hop-On Hop-Off

4. Monachium: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus typu Hop-On Hop-Off

Wskocz do niebieskiego piętrowego autobusu z odkrytym dachem i wybierz się na wycieczkę typu hop-on hop-off po pięknym Monachium. Wsiadaj i wysiadaj z autobusu tak często, jak chcesz i samodzielnie zwiedzaj zabytki miasta. Alternatywnie możesz zostać w autobusie, aby cieszyć się widokiem i posłuchać pouczającego komentarza. Podczas wycieczki zobacz malowniczy Odeonsplatz i ciekawą architekturę Pinakoteki, w której znajdują się liczne dzieła sztuki. Przejdź obok Marienplatz i odkryj słynny Viktualienmarkt z jego przysmakami, a także słynny Hofbräuhaus. Wysiądź na Karlsplatz i przejdź się po deptaku i pasażu handlowym. Poznaj fantastyczne zamki i ich ogrody oraz odkryj historię Monachium. 1. Karlsplatz/Stachus 2. Kunstareal 3. Odeonplatz 4. Eisbacha5. Deutsches Museum (przystanek czasowo zawieszony z powodu prac budowlanych!)6. Marienplatz/Tal7. Max-Joseph-Platz8. Pałac Nymphenburg9+10. Park Olimpijski/BMW Welt i muzeum11. Schwabing/Ogród Angielski 

Monachium: Wycieczka po średniowieczu z nocnym stróżem w języku niemieckim

5. Monachium: Wycieczka po średniowieczu z nocnym stróżem w języku niemieckim

Przeżyj cmentarze i przesłuchania, srebrne monety i egzekucje, cofając się do średniowiecza. Spotkaj się z Wolframem, twoim przewodnikiem nocnego stróża na centralnym placu Marienplatz. Będą nieść latarnię, halabardę i róg, aby pomóc Ci zanurzyć się w świecie średniowiecznego Monachium. Przejdź się ze swoją grupą do XII-wiecznych murów miejskich Monachium i poznaj średniowieczne egzekucje i ścięcia głów. Wąchaj kadzidło w starożytnych pozostałościach kościoła św. Piotra i dowiedz się o karach dla złych piekarzy w Metzgerzeile. Zobacz zamknięcie Bramy Talburskiej i walkę z halabardą. Dowiedz się o przerażających technikach tortur stosowanych w średniowiecznych więzieniach. Odkryjesz także miejski zamek i Bramę Schwabinger, odkrywając fascynującą i makabryczną historię średniowiecznego Monachium.

Monachium: Degustacja potraw na Viktualienmarkt w języku niemieckim

6. Monachium: Degustacja potraw na Viktualienmarkt w języku niemieckim

Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem po Viktualienmarkt z degustacją potraw i skosztuj lokalnych smaków, poznając historię regionu od lokalnego przewodnika. Dowiedz się o historycznym tle rynku, udając się do ośmiu straganów, próbując typowych przysmaków. Spróbuj klasycznej kombinacji, w tym orzeźwiającego lub rozgrzewającego drinka powitalnego (w zależności od pory roku), pożywnych specjałów wędliniarskich, egzotycznych owoców, bardzo długiego chleba z wiejskiej skórki, bawarskich przystawek, świeżego precla, wyśmienitych serów, i świeżo wyciskany sok.

Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

7. Monachium: samodzielna wycieczka dla dzieci z przewodnikiem

Przeżyj zabawną i przyjazną dzieciom wycieczkę po starym mieście w Monachium. Korzystając z łamigłówek i wskazówek z ponumerowanych kopert, przemierzaj zabytkowe centrum miasta od jednego do drugiego, poruszając się we własnym tempie. Zaczynając od Stachusa, dużego placu w centrum Monachium, będziesz miał okazję odkryć słynny Frauenkirche, uważany za symbol Monachium, Marienplatz, gdzie zarówno stary (Altes Rathaus), jak i nowy ratusz (Neues Rathaus) znajdują się oraz Viktualienmarkt, popularny targ spożywczy dla smakoszy. Ta samodzielna wycieczka po padlinożercach pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poświęcić trochę czasu na zastanawianie się nad miastem, jednocześnie korzystając z obszernych informacji o historii stolicy Bawarii i poznając jej zabytki w zabawny, niekonwencjonalny sposób.

Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

8. Wicked Monachium: czarownice, przestępcy i kaci

Poznaj niesamowitą stronę Monachium podczas pieszej wycieczki po południowej starówce. Poznaj nieuczciwych postaci miasta, które brudnymi rękami pozostały na marginesie społeczeństwa. Cofnij się w czasie, kiedy śmierć była częścią codzienności. Spaceruj po tętniącej życiem dzielnicy Angers, aby zobaczyć Hackenviertel z Hofstatt. Poznaj podejrzane postacie, od katów po czarownice. Dowiedz się, gdzie grabarz zakładał łopatę na ramię, gdzie krążyły kruki i gdzie kaci biczowali toporami. Zobacz pozostałości zbuntowanej motłochu, która uczyniła ulice niebezpiecznymi, gdy dobrzy obywatele udali się na noc. Odwiedź przeklęte miejsca i dowiedz się o przerażających wydarzeniach, które miały tam miejsce. Idź z Frauenkiche do Sendlinger Tor, przecinając Hackenviertel.

Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

9. Monachium: piesza wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po słynnych zabytkach Monachium, takich jak Neue Rathaus, Marienplatz i Frauenkirche. Tych atrakcji nie można przegapić. Nasz przewodnik ma również do opowiedzenia ekscytujące historie o słynnym Hofbräuhaus. Podczas wycieczki odwiedzane są również słynne atrakcje, takie jak Maximilianstraße, Residenz i Feldherrnhalle na Odeonsplatz. Wycieczka kończy się w pobliżu Viktualienmarkt, gdzie odwiedzający mogą zrobić sobie krótką przerwę przy lampce wina lub kawie.

Monachium: wycieczka rikszą po Starym Mieście i ogrodzie angielskim

10. Monachium: wycieczka rikszą po Starym Mieście i ogrodzie angielskim

Poznaj Monachium jak nigdy dotąd. Z naszymi wycieczkami e-rikszą i jednym z naszych sześćdziesięciu lokalnych przewodników. Witamy w wyjątkowym i ekologicznym sposobie zwiedzania pięknego Monachium! Nasze wycieczki e-rikszą oferują niezapomnianą przygodę przez serce stolicy Bawarii, gdzie historia, kultura i piękno przyrody łączą się w doskonałej harmonii. > Ekologiczna przygoda: nasze e-riksze są bezemisyjne, co zapewnia ekologiczną i zrównoważoną wycieczkę, która pozostawia minimalny ślad węglowy. > Lokalne spostrzeżenia: Odkryj Monachium z perspektywy lokalnego mieszkańca, ponieważ nasi doświadczeni przewodnicy dzielą się fascynującymi historiami i spostrzeżeniami na temat historii miasta, zabytków i ukrytych skarbów. > Komfort i styl: podróżuj stylowo i wygodnie, relaksując się w naszym E-Rikshawie, zaprojektowanym z myślą o Twojej maksymalnej wygodzie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, w parze, czy w małej grupie składającej się z maksymalnie czterech osób, mamy dla Ciebie idealną opcję. > Konfigurowalne trasy: dostosuj swoją wycieczkę do swoich preferencji. Wybieraj spośród różnych tras obejmujących najbardziej charakterystyczne atrakcje Monachium, parki krajobrazowe, a nawet miejsca na uboczu. Porozmawiaj z przewodnikiem o tym, co chcesz zobaczyć. Czego oczekiwać: > Spektakularne widoki: uchwyć wspaniałe widoki na historyczne budynki Monachium, bujną zieleń i główną rzekę Monachium, idealne do zdjęć i wspomnień, które zostaną na całe życie. > Spersonalizowane doświadczenie: nasze wycieczki są małe i kameralne, co pozwala na spersonalizowaną i wciągającą podróż po Monachium. Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby zwiedzić z nami Monachium. Zarezerwuj nas już dziś, aby zarezerwować miejsce i sprawić, że Twoja wizyta w Monachium będzie naprawdę niezapomniana!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Viktualienmarkt: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Viktualienmarkt? Kliknij tutaj.

Viktualienmarkt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2057 opinii

Polecamy. Nasz przewodnik Florian, który sam dorastał w Monachium, mógł nam wiele opowiedzieć o Monachium. Od jego początków do dalszego rozwoju miasta. Wiele miejsc wartych zobaczenia, przeplatanych drobnymi anegdotami i świetnymi wskazówkami od wtajemniczonych, gdzie można dobrze zjeść i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o czas, faktycznie zajęło to więcej czasu niż planowano, naprawdę fajnie. Zabawna wycieczka z przewodnikiem odpowiednia również dla dzieci