Wybierz daty

Viktualienmarkt

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Viktualienmarkt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Viktualienmarkt? Kliknij tutaj.

Viktualienmarkt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2007 opinii

Z 24-godzinnym biletem na wielką wycieczkę (1-12) można w rozsądnym zakresie zwiedzić wszystkie zabytki. Ponieważ nowy autobus przyjeżdża na przystanek na czas co 20 minut, możesz dowiedzieć się nowych, interesujących aspektów z nowym przewodnikiem, o którym poprzedni przewodnik mógł nie wspomnieć, jeśli dwukrotnie przejedziesz obok widoku. Zdecydowanie zaleca się zmianę przewodnika. Nawet przy złej pogodzie, jak na naszej trasie w ostatnią niedzielę, autobusy są przyjemnie ogrzewane.

Polecamy. Nasz przewodnik Florian, który sam dorastał w Monachium, mógł nam wiele opowiedzieć o Monachium. Od jego początków do dalszego rozwoju miasta. Wiele miejsc wartych zobaczenia, przeplatanych drobnymi anegdotami i świetnymi wskazówkami od wtajemniczonych, gdzie można dobrze zjeść i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o czas, faktycznie zajęło to więcej czasu niż planowano, naprawdę fajnie. Zabawna wycieczka z przewodnikiem odpowiednia również dla dzieci

Piesza wycieczka po Monachium była tego warta. Nasz przewodnik, Jake, był pouczający i dostarczał nam fascynujących informacji w kolorowy sposób. Był dostrojony do potrzeb osób w grupie, a nawet kazał im śpiewać mi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Ta trasa była szybka i obejmowała wiele terytorium. Jake dał nam dodatkowy czas i zostawił nam pomocne sugestie dotyczące lunchu. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Warte swojej ceny, aby poruszać się po mieście!

Świetnie się bawiliśmy odkrywając większość tego, co Monachium ma do zaoferowania. Możliwość wysiadania z autobusu i spędzania czasu w określonym miejscu była miła. Niektóre przystanki mają dodatkowe wycieczki, które można wziąć i kosztować więcej, ale wszystkie wydawały się dość rozsądne pod względem ceny.

Mein Stadfuhrer war sehr nett und informativ. Hat mir sehr viel gezeigt und ich habe ganz viel gelernt. Vielen Dank