Atrakcje i wycieczki
Vík í Mýrdal

Islandzka kraina czarów z pięknymi bazaltowymi plażami, lodowymi jaskiniami i wspaniałymi lodowcami.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Vík í Mýrdal

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Vík í Mýrdal?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Vík í Mýrdal obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Vík í Mýrdal: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vík í Mýrdal? Kliknij tutaj.

Vík í Mýrdal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6541 opinii

Podobał nam się nasz dzień z naszym przewodnikiem, Omarem (mam nadzieję, że pisownia jest poprawna). To był długi dzień, ale dobrze się bawiliśmy odwiedzając kilka miejsc na południowym wybrzeżu Islandii i robiliśmy mnóstwo niesamowitych zdjęć. Pogoda była przerywana z gradem i wiatrem, ale nadal była przyjemna i sprawiła, że nasz dzień był niezapomniany. Nasz przewodnik był naprawdę słodkim i kompetentnym facetem! Zrobił kilka dodatkowych przystanków po drodze i przyjechał po nas, aby zrobić zdjęcia z różnymi scenariuszami. Ja i mój przyjaciel gorąco polecamy tę wycieczkę, z pewnością jest warta swojej ceny, nawet więcej!!

piękne miejsce satysfakcjonująca wycieczka.Jedyną sugestią może być zrobienie kilku minut przerwy na lunch i kolację i trochę więcej do laguny. przyjemne przystanki przy wodospadach.

Super widoki, rewelacyjny, komunikatywny przewodnik. Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto to nie ma nad czym. Must see on Iceland.

Great trip, our Icelandic guide Perla did great job she was bombardering is with interesting things about Iceland :-) 10/10

Było przepięknie i przewodnik rewelacja :). Warto!