Vík í Mýrdal
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Vík í Mýrdal

Vík í Mýrdal: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vík í Mýrdal? Kliknij tutaj.

Vík í Mýrdal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1594 opinii

To był pochmurny i nieco deszczowy dzień, ale ta podróż była tego warta. Jazda samochodem do Vik była dość długa, a stamtąd zabiera cię furgonetka, która może przejechać przez pola w kierunku Katli. To kolejna długa jazda, prawdopodobnie około 40 minut, ale to wciąż doświadczenie. Kiedy dotarliśmy do Katli, idziesz mniej niż 10 minut, aby przyjrzeć się bliżej. *UWAGA* W rzeczywistości nie wchodzisz do jaskini na pieszą wycieczkę. Wchodzisz do środka na krótko (odległość około 20 stóp, może nawet mniej), aby zrobić zdjęcie, ale grupami. To jest wejście do jaskini, ale znowu nie wchodzisz do środka (nie tak jak na zdjęciach w programie reklamowym). Tak czy inaczej, kontynuujesz podróż wzdłuż pola, a sceneria jest piękna. Wciąż zapiera dech w piersiach!!!! Jedna z moich ulubionych części mojej dotychczasowej podróży na Islandię! Piękne są również przystanki wodospadu.

To była główna atrakcja naszej podróży! Nasz przewodnik był kompetentny, sprawiał, że czuliśmy się bezpiecznie przez cały czas i płynęliśmy z prądem z niektórymi czkawkami z innymi osobami z naszej grupy. Czuliśmy się, jakbyśmy mieli własny, spersonalizowany przewodnik po lodowcu. Nie możemy przestać mówić o naszym czasie i powiedzieliśmy wszystkim, że jest to obowiązkowa aktywność na Islandii.

Co za wyjątkowe doświadczenie! Nasz przewodnik Marco był bardzo pouczający i wyraźnie uwielbia to, co robi. Byliśmy dobrze wyposażeni w raki, szpikulce do lodu itp. i byliśmy dobrze poprowadzeni przez wędrówkę. Działalność rozpoczęła się i zakończyła na czas. Mnóstwo przydatnych informacji o lodowcu, a zwłaszcza o tym, jak wpływają na niego zmiany klimatyczne.

Sama jazda była tego warta. Świetna wycieczka, naprawdę imponująca jaskinia lodowcowa i świetny przewodnik.

Nasi przewodnicy byli dobrze poinformowani, mili i czujni. Wspaniałe doświadczenie!