Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Vík í Mýrdal

Islandzka kraina czarów z pięknymi bazaltowymi plażami, lodowymi jaskiniami i wspaniałymi lodowcami.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wędrówki po lodowcu
  • Na kołach przez Islandię
  • Wycieczki z Reykjaviku
  • Sporty zimowe i nie tylko
Liczba znalezionych atrakcji: 57
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Vík í Mýrdal

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Vík í Mýrdal?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze atrakcje w: Vík í Mýrdal dla osób z dziećmi?

Vík í Mýrdal: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vík í Mýrdal? Kliknij tutaj.

Vík í Mýrdal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 8882 opinii

Southern Coast z GreyLine jest tego absolutnie warte! Po pierwsze, wybrałem ją, ponieważ bardzo podobał mi się ich harmonogram zwiedzania, ponieważ staraliśmy się robić większość rzeczy ze światłem (jest zima i jest tylko kilka godzin słońca), w tym Black Sand Beach, co zaowocowało niesamowitymi zdjęciami i ładnym zdjęciem oświetlenie. I miałem rację. Przewodnik był fantastyczny i udało mu się to wszystko zrobić. Podzieliła się wieloma faktami na temat historii miejscowej ludności, opowieści o sagach, geologii wyspy i nie tylko. Była miła i bardzo dobrze radziła sobie z wieloma gośćmi. Nie można prosić o lepsze wrażenia! Dzięki niej wiele się nauczyłam, oglądając niesamowicie piękne miejsca na tej obowiązkowej trasie (wraz ze Złotym Kręgiem). Uważam, że dobry przewodnik jest bardzo ważny dla dobrej wycieczki. Jazda była również bezpieczna, dużo lodu na drodze i bez problemu.

Naprawdę świetna wycieczka! kierowca na szczycie, radzi sobie w każdej sytuacji. przewodnik wyjaśnia różne rzeczy, które widzisz po drodze. na każdym przystanku są toalety i regularnie supermarkety, jeśli nie planujesz jeść. Dostosowują trasę do warunków pogodowych. Naprawdę polecam to doświadczenie. Wieczorem wysadzili nas na przystankach autobusowych najbliżej naszych kwater, jest naprawdę bardzo miło.

Mieliśmy niesamowitą wycieczkę na południowe wybrzeże, pouczający i przyjazny przewodnik z mnóstwem historii i opowieści o Islandii, aby podróż była naprawdę interesująca. Lokalizacje były niesamowite z dużą ilością czasu na każdym przystanku! Warte swojej ceny i absolutnie polecam!

Świetna organizacja, świetny przewodnik. Wycieczka była bardzo ciekawa. Taki zimowy wyjazd na południe, szczególnie gdy warunki drogowe są trudne to bardzo fajny pomysł. Polecam!

Doskonała wycieczka przez cały czas! Świetna wiedza i komentarz wspaniale dostarczone przez Karen. Himli nasz kierowca był niesamowity w zdradzieckich warunkach jazdy.