Wybierz daty

Opera Wiedeńska

Jeden z najważniejszych teatrów operowych na świecie i jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji Wiednia.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 42
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Opera Wiedeńska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Opera Wiedeńska? Kliknij tutaj.

Opera Wiedeńska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3667 opinii

Można również znaleźć miejsca niewielkim kosztem. Teatr jest wspaniały. Oferowany spektakl był bogaty i hojny. Niestety nie ma już edukacji w sensie ogólnym, a muzycznej w sensie szczególnym; co robi w teatrze publiczność stale uzależniona od telefonów komórkowych? Ze sceny widziałem, jak publiczność rozświetla się nieustannie, tu czy tam. Obok mnie Japonka miała dwa telefony komórkowe; tylko moje spojrzenie przestraszyło ją iw przerwie odeszła, rezygnując z połowy występu, który kosztował ją 75 euro.

Trasa, widok i dodatkowy komentarz audio. Z drugiej strony żałuję, że wziąłem bilet przez Internet. O wiele łatwiej było zabrać go bezpośrednio z przystanku autobusowego. Na szczęście sterownik był świetny i pomógł mi znaleźć aplikację na moim laptopie. Dzięki niemu.

fantastyczna opcja na poruszanie się po mieście. Autobusy punktualne- przejrzysty sposób podróżowania. REjs po Dunaju- FANTASTYCZNY

Bardzo dobra wycieczka omawiająca najważniejsze punkty zabytkowe itp. Wiednia. Pozwalająca na poglądowa lokalizacje tych miejsc.

Linie dały zobaczyć Wiedeń szybko sprawnie szkoda że nie ma przewodnika w języku polskim Dobre miejsce wyjazdu