Atrakcje i wycieczki
Victoria, Kanada

Odwiedź stolicę Kolumbii Brytyjskiej i podziwiaj zabytki, zrelaksuj się pośród zieleni, a nawet spotkaj wieloryby.

Victoria, Kanada: najczęściej polecane atrakcje

Vancouver: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus Pass

Vancouver: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus Pass

Zobacz zabytki Vancouver we własnym tempie dzięki 24- lub 48-godzinnemu biletowi na autobus hop-on hop-off. Wybierz spośród wielu opcji, aby dopasować je do swoich zainteresowań. Posłuchaj pouczającego komentarza na pokładzie, który pomoże Ci wybrać miejsce, w którym chcesz wysiąść. Doświadcz zgiełku centrum Vancouver i spokojnego naturalnego piękna lokalnych parków. Wyskocz do Science World lub oddaj się swojej sportowej pasji w Olympic Village. Przespaceruj się ścieżkami lasu deszczowego w Stanley Park, zjedz coś na Granville Island, odwiedź kultowy zegar parowy w Gastown lub zrób zakupy na Robson Street. Skorzystaj z wielu przystanków, w tym Coal Harbour, English Bay Beach, Chinatown i Sports District. Wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie w Vancouver dzięki dodatkowym opcjom. Wybierz takie atrakcje, jak podziwianie miasta z wody podczas relaksującego rejsu po porcie lub wieczorny rejs wycieczkowy po mieście. W cenę wliczony jest również ekskluzywny dostęp do 2 bezpłatnych wycieczek pieszych po Stanley Park i Downtown Vancouver za pośrednictwem aplikacji AudioMe.

Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

Odwiedź Victorię, stolicę Kolumbii Brytyjskiej, podczas tej całodniowej wycieczki z przewodnikiem z Vancouver. Spróbuj dostrzec życie morskie na promie na wyspę Vancouver, spaceruj wśród kwiatów w Butchart Gardens i podziwiaj wiktoriańską architekturę w Victorii. Rozpocznij od centrum Vancouver i jedź na południe przez miasto na pokładzie klimatyzowanego autobusu. Wskocz na pokład promu BC na 90-minutowy rejs przez Cieśninę Georgia przez malownicze wyspy Southern Gulf. Uważaj na orki po drodze. Po zacumowaniu na wyspie Vancouver wycieczka prowadzi dalej do słynnych na całym świecie Butchart Gardens, narodowego miejsca historycznego Kanady. Zobacz miliony roślin rabatowych w ponad 900 odmianach. Ciesz się 2 wolnymi godzinami, aby w pełni odkryć 50 akrów oszałamiających ogrodów. Udaj się do centrum Victorii i przejedź przez najstarsze chińskie miasto w Kanadzie oraz malowniczy port Victoria Harbor, w tym port wewnętrzny. W centrum będziesz mieć czas wolny na zwiedzanie okolicy. Spędź czas, spacerując po Inner Harbour, podziwiając kwitnącą scenę artystyczną i kulturalną lub odwiedzając zabytkowy hotel Empress lub Royal BC Museum. Skorzystaj z promu i autobusu, aby wrócić do miejsca spotkania w Vancouver.

Victoria: Półdniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off.

Victoria: Półdniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off.

Doświadcz Victorii w wyjątkowy sposób na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem. Wyrusz tuż przed kultowym hotelem Fairmont Empress, a następnie wyrusz na wycieczkę typu hop-on-hop-off, aby odkryć to urocze miasto. Od China Town po Oak Bay każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas jazdy autobusem posłuchaj w pełni opowiedzianej wycieczki i dogłębnie poznaj lokalną historię i najlepsze atrakcje Victorii. Możesz wysiąść z autobusu na 15 różnych przystankach, co daje szereg możliwości dalszego zwiedzania miasta. Przystanki obejmują Empress Hotel, Delta Hotel/Songhees Point, Chinatown (Stare Miasto), Bastion Square, Terminal Steamship, Coast Hotel/David Foster Walkway, Fisherman's Wharf, Ogden Point (falochron), Beacon Hill Park, Christ Church Cathedral, Craigdarroch Castle, Oak Bay Village, Oak Bay Marina, Oak Bay Beach Hotel i Cook Street Village.

Victoria: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów zodiaku

Victoria: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów zodiaku

Poczuj podziw i inspirację, widząc wieloryby w ich naturalnym środowisku podczas tej wyjątkowej wycieczki z Wiktorii. Popłyń otwartą łodzią zodiakalną po Morzu Salish i zobacz orki, humbaki, płetwale karłowate i wieloryby szare, a także morświny i foki. Po odebraniu z miejsca zakwaterowania w centrum wygodnym autobusem wahadłowym udasz się do portu, gdzie spotkasz się ze swoją łodzią. Po spotkaniu z przewodnikami na cały dzień wyruszysz z Victorii, wyruszając na 3-godzinną wycieczkę z obserwacją wielorybów. Między kwietniem a październikiem będziesz mieć ponad 95% skuteczność w wykrywaniu wielorybów, w tym zarówno przejściowych, jak i rezydentnych orków, humbaków, karłowatych i szarych wielorybów. Inne dzikie zwierzęta, które możesz napotkać, to morświny i morświny, foki pospolite i słonie morskie oraz wydry i ptaki morskie, takie jak kormorany i bieliki amerykańskie. Statki zodiaku używane podczas Twojej wycieczki są zdecydowanie zalecane dla dzikich serc. Możesz pozwolić wiatrowi we włosach i być wystawionym na prawdziwe elementy zachodniego wybrzeża w otwartym, 12-osobowym statku. Po zakończeniu ekscytującej wycieczki wrócisz z powrotem do portu, po czym zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania w centrum Victorii.

Victoria: rejs z obserwacją wielorybów krytą łodzią

Victoria: rejs z obserwacją wielorybów krytą łodzią

Poczuj majestat Morza Salish i jego dziką przyrodę, od wielorybów wynurzających się na powierzchnię po orły bieliki szybujące nad głowami. Przepłyń przez prądy cieśniny Juan de Fuca w poszukiwaniu orków i humbaków i posłuchaj, jak nasi eksperci od ssaków morskich ożywiają historie tych zwierząt. Wejdź na pokład nowej łodzi w stylu katamaranu Salish Sea, specjalnie zaprojektowanej do obserwowania wielorybów. Z łatwością przebijaj się przez fale, szukając wielorybów i innych gatunków morskich. Zatrzymaj się w różnych interesujących miejscach na chronionych wodach Cieśniny Haro i Cieśniny Juan de Fuca, gdzie Twój kapitan ustawi łódź równolegle do zwierząt, aby uzyskać wspaniałe okazje do robienia zdjęć. Dowiedz się więcej o dzikiej przyrodzie od maksymalnie 3 najlepszych przyrodników morskich. Ciesz się ogrzewaną kabiną wewnętrzną i 2 odkrytymi tarasami słonecznymi, które idealnie nadają się do fotografowania, lub zanurz się w tym doświadczeniu, podczas gdy my będziemy robić bezpłatne zdjęcia dzikiej przyrody i krajobrazu w wysokiej rozdzielczości. i twoi bliscy.

Z Victorii: Obserwacja wielorybów na zadaszonej łodzi

Z Victorii: Obserwacja wielorybów na zadaszonej łodzi

Join certified marine naturalists on a cruise from Victoria to spot whales, including Bigg's Killer Whales, Humpback Whales, Minke, and Gray whales. Benefit from hotel pickup and drop-off and relax with guaranteed whale sightings and a conservation fee included in the tour price. After meeting at the checkin location, begin your carbon-neutral tour led by marine naturalists who will share their knowledge and passion for Vancouver Island's marine wildlife with you. While on the boat, enjoy complimentary coffee and tea, onboard bathrooms, and indoor and outdoor viewing areas. You may also encounter Dall's and Harbor porpoises, Harbor and Elephant Seals, otters, and marine birds such as Cormorants and Bald Eagles. Make the best of peak whale watching season in Victoria which runs from April through October. In the event of an unlucky tour, you will be invited to join again for a complimentary second whale-watching tour to bring your dreams of seeing these magnificent animals to life.

Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

Poznaj wybrzeże Pacyfiku i wyspę Vancouver drogą lądową i statkiem podczas 1-dniowej wycieczki z przewodnikiem z Vancouver z wliczonym transferem do hotelu. Zobacz wybrzeże Kolumbii Brytyjskiej podczas rejsu widokowego, a następnie zatrzymaj się w Butchart Gardens w drodze do inspirowanego brytyjską kulturą miasta Victoria. Wejdź na pokład statku BC Ferries w terminalu Tsawwassen, aby odbyć 90-minutowy rejs przez spokojne piękno Wysp Zatoki. Po drodze wypatruj dzikich zwierząt morskich z pokładu statku, zwłaszcza orłów, lwów morskich i wielorybów. Dopłyń do terminalu Swartz Bay na wyspie Vancouver i kontynuuj podróż do czarującego raju botanicznego Butchart Gardens. Wędruj przez serię ogrodów tematycznych, których główną atrakcją jest ogromny Sunken Garden z tańczącą fontanną. Podziwiaj architektoniczne cuda miasta Victoria, w tym kultowe budynki parlamentu i nadbrzeżny hotel Fairmont Empress. Odwiedź sklepy i kawiarnie przy Government Street i Chinatown. Przespaceruj się wzdłuż Inner Harbour, aby podziwiać wspaniałe widoki na ocean, i ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie tego ważnego kulturowo miasta. Wróć promem do Vancouver, aby zakończyć tę różnorodną wycieczkę.

Victoria: Panoramiczna wycieczka wodnosamolotem

Victoria: Panoramiczna wycieczka wodnosamolotem

Leć wysoko nad malowniczą Wiktorią BC i odkrywaj jej piękne krajobrazy hydroplanem. Ta ekscytująca minuta wycieczka odkryje spektakularne krajobrazy i niezapomniane widoki z lotu ptaka. Panoramiczna wycieczka hydroplanem po Wiktorii przeleci nad Górami Olimpijskimi i wzdłuż nabrzeża Wiktorii do białych piaszczystych plaż Wysp Jamesa i Sydney. Stamtąd wycieczka kieruje się na północ do półwyspu Saanich i przez słynne ogrody Butchart Gardens, po czym wraca do Portu Wiktorii. To doświadczenie, którego nie można przegapić, zwłaszcza jeśli czas w Victorii jest ograniczony, a możliwości robienia zdjęć po prostu nie można poprawić. Fantastyczny dzień dla miłośników lotnictwa.

Vancouver do Victorii: prom z transferem autobusowym

Vancouver do Victorii: prom z transferem autobusowym

Ciesz się bezproblemowym, wygodnym transferem między miastem Vancouver a miastem Victoria (na wyspie Vancouver). Wsiądź do wygodnego autokaru w jednym z dogodnych miejsc i wyrusz w podróż. Wybierz jedną z kilku dostępnych lokalizacji i wskocz do autokaru. Podróżuj wygodnie, gdy zostaniesz przetransportowany bezpośrednio do terminalu promowego Tsawwassen i na pokładzie statku BC Ferries do terminalu promowego Swartz Bay. Wyrusz w 95-minutową podróż przez Cieśninę Georgijską i podziwiaj krajobrazy Wysp Zatoki Perskiej. Pamiętaj, aby wypatrywać dzikiej przyrody i pięknych widoków. Dotrzyj do terminalu Swartz Bay na wyspie Vancouver, skąd ten sam autokar zawiezie Cię bezpośrednio na dworzec Capital City, zajezdnię autobusową Victoria, centralnie zlokalizowaną za hotelem Fairmont Empress, w sercu śródmieścia Victorii.

Prom Victoria do Vancouver z transferem autobusowym

Prom Victoria do Vancouver z transferem autobusowym

Ciesz się łatwością wygodnego transferu pomiędzy miastem Victoria (na wyspie Vancouver) a miastem Vancouver, wsiadając do wygodnego autokaru w jednym z kilku dostępnych miejsc. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj piękne widoki po drodze. Wybierz jedną z kilku opcji lokalizacji i wskocz na pokład swojego autokaru. Skorzystaj z transportu do terminalu promowego Swartz Bay na wyspie Vancouver, skąd wejdziesz na pokład promu udającego się do terminalu promowego Tsawwassen w mieście Vancouver. Twój 95-minutowy rejs promem poprowadzi Cię przez Cieśninę Gruzińską w malowniczą podróż przez Wyspy Zatoki Perskiej. Pamiętaj, aby mieć oczy szeroko otwarte na różne dzikie zwierzęta i podziwiać piękne panoramy na trasie! Przyjedź do terminalu Tsawwassen w Vancouver, wsiądź ponownie do znajomego autokaru i skorzystaj z transportu do wybranego miejsca docelowego. Wybierz z zajezdni autobusowej lub dworca kolejowego w Vancouver (Pacific Central Station), międzynarodowego lotniska Vancouver w Richmond lub kilku wybranych hoteli w centrum Vancouver.

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Victoria, Kanada

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Victoria, Kanada?

Oto najlepsze atrakcje w: Victoria, Kanada, gdy masz ograniczony budżet:

Victoria, Kanada – zobacz wszystkie niedrogie atrakcje na GetYourGuide

Victoria, Kanada: Najciekawsze atrakcje

Victoria, Kanada: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Victoria, Kanada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Victoria, Kanada? Kliknij tutaj.

Victoria, Kanada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(1756 recenzji)

Cóż, podano mi zły czas na mój transfer, a informacje, które otrzymałem, mówiły, że wycieczka po ogrodach była wliczona w cenę, więc bardzo zaskoczony, kiedy wstałem do lady w miejscu spotkania, powiedział mi, że się spóźniłem ponieważ autobus odjeżdża o pełnej godzinie, a nie o 9:30, jak podano w moim kuponie, a potem ponownie zdziwiony, gdy powiedziano mi, że muszę zapłacić 36,00 za wpisowe. Właśnie spojrzałem ponownie dzisiaj i zdecydowanie mówi, że obejmuje wycieczkę po ogrodach. Bardzo mylące.

Komentarz do / z ogrodów był świetny! Odnieśliśmy wrażenie, że wstęp do ogrodu był wliczony w cenę wycieczki. Nie jest! Transport z komentarzem jest tym, co dostajesz. Wprawdzie możesz kupić bilet na Butchart u sprzedawców Greyline lub w ogrodach, w tej samej cenie, ale wiedz tylko, że to transport i komentarz tylko za pośrednictwem tej firmy!

Zwiedzanie ogrodów Butchart było wspaniałe… moja druga wizyta. Pogoda dopisała, a wizyta bardzo nam się podobała. Jednak byłem bardzo zaskoczony, słysząc prezentację Tima na temat wyjścia i powrotu. Zna historię… nawet Wojnę Świń! Zdecydowanie był wart napiwku.