Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Victoria, Kanada

Odwiedź stolicę Kolumbii Brytyjskiej i podziwiaj zabytki, zrelaksuj się pośród zieleni, a nawet spotkaj wieloryby.

Victoria, Kanada – nasze najbardziej polecane atrakcje

Vancouver: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus Pass

1. Vancouver: 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus Pass

Zobacz zabytki Vancouver we własnym tempie dzięki 24- lub 48-godzinnemu biletowi na autobus wycieczkowy z możliwością wsiadania i wysiadania. Wybierz spośród wielu opcji odpowiadających Twoim zainteresowaniom. Posłuchaj pouczającego komentarza na pokładzie, który pomoże Ci wybrać, gdzie wysiąść. Doświadcz zgiełku centrum Vancouver i spokojnego naturalnego piękna lokalnych parków. Wyskocz w Science World lub oddaj się swojej pasji do sportu w wiosce olimpijskiej. Spaceruj ścieżkami lasu deszczowego w Stanley Park, zjedz coś na Granville Island, odwiedź kultowy Gastown Steam Clock lub rób zakupy na Robson Street. Skorzystaj z wielu przystanków, w tym Coal Harbour, English Bay Beach, Chinatown i Sports District. Wykorzystaj w pełni swoje wrażenia z Vancouver dzięki dodatkowym opcjom. Wybierz atrakcje, takie jak oglądanie miasta z wody podczas relaksującego rejsu po porcie lub wieczorna wycieczka po mieście.

Vancouver do ogrodów Victoria i Butchart Gardens

2. Vancouver do ogrodów Victoria i Butchart Gardens

Odwiedź Victorię, stolicę Kolumbii Brytyjskiej, podczas tej całodniowej wycieczki z przewodnikiem z Vancouver. Spróbuj dostrzec życie morskie na promie na wyspę Vancouver, spaceruj wśród kwiatów w Butchart Gardens i podziwiaj wiktoriańską architekturę w Victorii. Rozpocznij od centrum Vancouver i jedź na południe przez miasto na pokładzie klimatyzowanego autobusu. Wskocz na pokład promu BC na 90-minutowy rejs przez Cieśninę Georgia przez malownicze wyspy Southern Gulf. Uważaj na orki po drodze. Po zacumowaniu na wyspie Vancouver wycieczka prowadzi dalej do słynnych na całym świecie Butchart Gardens, narodowego miejsca historycznego Kanady. Zobacz miliony roślin rabatowych w ponad 900 odmianach. Ciesz się 2 wolnymi godzinami, aby w pełni odkryć 50 akrów oszałamiających ogrodów. Udaj się do centrum Victorii i przejedź przez najstarsze chińskie miasto w Kanadzie oraz malowniczy port Victoria Harbor, w tym port wewnętrzny. W centrum będziesz mieć czas wolny na zwiedzanie okolicy. Spędź czas, spacerując po Inner Harbour, podziwiając kwitnącą scenę artystyczną i kulturalną lub odwiedzając zabytkowy hotel Empress lub Royal BC Museum. Skorzystaj z promu i autobusu, aby wrócić do miejsca spotkania w Vancouver.

Z Victorii: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów krytym statkiem

3. Z Victorii: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów krytym statkiem

Dołącz do certyfikowanych przyrodników morskich podczas rejsu z Victorii, aby zobaczyć wieloryby, w tym przejściowe i osiadłe orki, humbaki, płetwale karłowate i szare wieloryby. Skorzystaj z odbioru i dowozu do hotelu oraz zrelaksuj się dzięki gwarantowanym obserwacjom wielorybów i opłacie za ochronę wliczonej w cenę wycieczki. Po spotkaniu na molo rozpocznij wycieczkę neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, prowadzoną przez certyfikowanych przyrodników morskich, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i pasją do morskiej fauny i flory wyspy Vancouver. Na łodzi ciesz się bezpłatną kawą i herbatą, łazienkami na pokładzie oraz miejscami do oglądania wewnątrz i na zewnątrz.  Można też spotkać morświny i morświny, foki pospolite i słonie morskie, wydry oraz ptaki morskie, takie jak kormorany i bieliki amerykańskie. Wykorzystaj szczyt sezonu obserwacji wielorybów w Victorii, który trwa od kwietnia do października. W przypadku pechowej wycieczki zostaniesz ponownie zaproszony na bezpłatną drugą wycieczkę z obserwacją wielorybów, aby spełnić swoje marzenia o zobaczeniu tych wspaniałych zwierząt.

Victoria: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów zodiaku

4. Victoria: 3-godzinna wycieczka z obserwacją wielorybów zodiaku

Poczuj podziw i inspirację, widząc wieloryby w ich naturalnym środowisku podczas tej wyjątkowej wycieczki z Wiktorii. Popłyń otwartą łodzią zodiakalną po Morzu Salish i zobacz orki, humbaki, płetwale karłowate i wieloryby szare, a także morświny i foki. Po odebraniu z miejsca zakwaterowania w centrum wygodnym autobusem wahadłowym udasz się do portu, gdzie spotkasz się ze swoją łodzią. Po spotkaniu z przewodnikami na cały dzień wyruszysz z Victorii, wyruszając na 3-godzinną wycieczkę z obserwacją wielorybów. Między kwietniem a październikiem będziesz mieć ponad 95% skuteczność w wykrywaniu wielorybów, w tym zarówno przejściowych, jak i rezydentnych orków, humbaków, karłowatych i szarych wielorybów. Inne dzikie zwierzęta, które możesz napotkać, to morświny i morświny, foki pospolite i słonie morskie oraz wydry i ptaki morskie, takie jak kormorany i bieliki amerykańskie. Statki zodiaku używane podczas Twojej wycieczki są zdecydowanie zalecane dla dzikich serc. Możesz pozwolić wiatrowi we włosach i być wystawionym na prawdziwe elementy zachodniego wybrzeża w otwartym, 12-osobowym statku. Po zakończeniu ekscytującej wycieczki wrócisz z powrotem do portu, po czym zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania w centrum Victorii.

Victoria Panoramic Seaplane Tour

5. Victoria Panoramic Seaplane Tour

Leć wysoko nad malowniczą Wiktorią BC i odkrywaj jej piękne krajobrazy hydroplanem. Ta ekscytująca minuta wycieczka odkryje spektakularne krajobrazy i niezapomniane widoki z lotu ptaka. Panoramiczna wycieczka hydroplanem po Wiktorii przeleci nad Górami Olimpijskimi i wzdłuż nabrzeża Wiktorii do białych piaszczystych plaż Wysp Jamesa i Sydney. Stamtąd wycieczka kieruje się na północ do półwyspu Saanich i przez słynne ogrody Butchart Gardens, po czym wraca do Portu Wiktorii. To doświadczenie, którego nie można przegapić, zwłaszcza jeśli czas w Victorii jest ograniczony, a możliwości robienia zdjęć po prostu nie można poprawić. Fantastyczny dzień dla miłośników lotnictwa.

Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

6. Vancouver: Victoria, rejs na Wyspy Zatokowe i Ogrody Butchart

Poznaj wybrzeże Pacyfiku i wyspę Vancouver drogą lądową i statkiem podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem z Vancouver z wliczonym w cenę transferem do hotelu. Zobacz wybrzeże Kolumbii Brytyjskiej podczas rejsu widokowego, a następnie zatrzymaj się w Butchart Gardens w drodze do inspirowanego brytyjską kulturą miasta Victoria. Wejdź na pokład statku BC Ferries w terminalu Tsawwassen, aby odbyć 90-minutowy rejs przez spokojne piękno Wysp Zatoki. Po drodze wypatruj dzikich zwierząt morskich z pokładu statku, zwłaszcza orłów, lwów morskich i wielorybów. Dopłyń do terminalu Swartz Bay na wyspie Vancouver i kontynuuj podróż do czarującego raju botanicznego Butchart Gardens. Spaceruj po serii ogrodów tematycznych, których główną atrakcją jest ogromny Sunken Garden z tańczącą fontanną. Podziwiaj architektoniczne cuda miasta Victoria, w tym kultowe budynki parlamentu i nadbrzeżny hotel Fairmont Empress. Odwiedź sklepy i kawiarnie przy Government Street i Chinatown. Przespaceruj się wzdłuż Inner Harbour, aby podziwiać wspaniałe widoki na ocean, i ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie tego ważnego kulturowo miasta. Wróć autobusem do Vancouver promem, aby zakończyć tę różnorodną wycieczkę. Dołącz do nas, aby świętować 40 lat dzielenia się Vancouver, Victorią i Whistler z gośćmi z całego świata. Nasze wyselekcjonowane wycieczki z przewodnikiem oferują wyjątkowe i bezpieczne doświadczenie.

Victoria: rejs z obserwacją wielorybów krytą łodzią

7. Victoria: rejs z obserwacją wielorybów krytą łodzią

Poczuj majestat Morza Salish i jego dziką przyrodę, od wielorybów wynurzających się na powierzchnię po orły bieliki szybujące nad głowami. Przepłyń przez prądy cieśniny Juan de Fuca w poszukiwaniu orków i humbaków i posłuchaj, jak nasi eksperci od ssaków morskich ożywiają historie tych zwierząt. Wejdź na pokład nowej łodzi w stylu katamaranu Salish Sea, specjalnie zaprojektowanej do obserwowania wielorybów. Z łatwością przebijaj się przez fale, szukając wielorybów i innych gatunków morskich. Zatrzymaj się w różnych interesujących miejscach na chronionych wodach Cieśniny Haro i Cieśniny Juan de Fuca, gdzie Twój kapitan ustawi łódź równolegle do zwierząt, aby uzyskać wspaniałe okazje do robienia zdjęć. Dowiedz się więcej o dzikiej przyrodzie od maksymalnie 3 najlepszych przyrodników morskich. Ciesz się ogrzewaną kabiną wewnętrzną i 2 odkrytymi tarasami słonecznymi, które idealnie nadają się do fotografowania, lub zanurz się w tym doświadczeniu, podczas gdy my będziemy robić bezpłatne zdjęcia dzikiej przyrody i krajobrazu w wysokiej rozdzielczości. i twoi bliscy.

Victoria, BC: 3-godzinna wycieczka po wielorybach i dzikich zwierzętach morskich

8. Victoria, BC: 3-godzinna wycieczka po wielorybach i dzikich zwierzętach morskich

Wody u wybrzeży Wiktorii w Kolumbii Brytyjskiej znane są jako Morze Salish. Odkryj jego cuda i bogate środowisko morskie podczas tej niesamowitej wycieczki po wielorybach i dzikiej przyrodzie. Wejdź na pokład zupełnie nowej, szybkiej łodzi odkrywców wybrzeża i wypłyń w poszukiwaniu orek (znanych również jako orki), humbaków, fok pospolitych, kalifornijskich lwów morskich i ponad 127 gatunków ptaków morskich! Wybierz się na wycieczkę po zachodnim wybrzeżu na pokładzie luksusowego odkrywcy wybrzeża, z dwoma zewnętrznymi punktami widokowymi iw pełni ogrzewaną kabiną. Ciesz się bezpłatną kawą i gorącą czekoladą, wyruszając na przygodę, aby dowiedzieć się wszystkiego o lokalnej florze i faunie morskiej oraz ważnych zabytkach. Od figlarnych orków po gigantyczne humbaki — Twoje wrażenia z pewnością będą niezapomniane. Odkryj faunę morską w wodach u wybrzeży Wiktorii z pomocą biologów morskich i dowiedz się o wysiłkach zmierzających do ustanowienia Wiktorii jako znanego na całym świecie miejsca do obserwacji wielorybów.

Vancouver: Transfer samolotem między Vancouver i Victorią

9. Vancouver: Transfer samolotem między Vancouver i Victorią

Udaj się do Coal Harbour, części Burrard Inlet w pobliżu Canada Place, i wsiądź do wodnosamolotu, który zabierze Cię w kolejną podróż do Victorii w Kolumbii Brytyjskiej. Usytuowany tuż przy słynnym nadbrzeżu Vancouver terminal oferuje salon pasażerski z panoramicznym widokiem na Park Stanleya i góry North Shore, sklep z pamiątkami oraz w pełni licencjonowaną kawiarnię Cockpit Café. Z Burrard Inlet wznieś się, aby zobaczyć z lotu ptaka zielone wieże mostu Lion's Gate i półwysep Brockton w Stanley Park. Lecąc na południe nad Morzem Salish, spójrz w dół na grupę wysp Zatoki Perskiej usianej plażami, lasami i polami złota i zieleni. Po 35 minutach w powietrzu Twój pilot wyląduje w Inner Harbour w Victorii. Wzdłuż portu odwiedź majestatyczny, porośnięty bluszczem hotel Fairmont Empress i miniesz budynki Parlamentu BC, które nocą migoczą tysiącami żarówek. Pływający terminal Victoria oferuje jedne z najlepszych widoków na nabrzeże w mieście i znajduje się obok The Flying Otter Grill i jego nowego, rozszerzonego patio na świeżym powietrzu (Otter Deck), w którym w porze lunchu i kolacji serwowane są świeże dania kuchni z zachodniego wybrzeża. Ta podróż jest również dostępna w przeciwnym kierunku, z Victorii do Vancouver.

Wycieczka z obserwacją wielorybów w Victorii, BC

10. Wycieczka z obserwacją wielorybów w Victorii, BC

Miej szansę zobaczyć różnorodność gatunków wielorybów w okolicy, w tym humbaki, orki Bigga, płetwale karłowate i wieloryby szare. Sieć spotting i wieloletnie doświadczenie w lokalizowaniu wielorybów zapewniają wysoki wskaźnik sukcesu wycieczek. Obszar działania na wodach otaczających południową wyspę Vancouver, Wiktorię, Wyspy Zatokowe i Cieśninę Juana de Fuca jest krytycznym obszarem dla wielu gatunków wielorybów, w tym innych zwierząt morskich, takich jak foki, lwy morskie, wydry morskie i ptaki morskie. Możesz nawet spotkać bardziej rzadkie gatunki, takie jak słonie morskie i delfiny. Posłuchaj, jak twoja załoga przedstawi ci te wspaniałe zwierzęta i podziel się z tobą niezliczoną ilością innych cudów natury obfitujących w to dziewicze środowisko morskie. Morze Salish, woda u wybrzeży Wiktorii, jest domem dla wielu dzikich zwierząt morskich. Podczas wycieczki odkryj różne obszary żerowania, które przyciągają wieloryby do lokalnych wód. Miej okazję zobaczyć orki i humbaki w ich naturalnym środowisku. Inne możliwe spotkania to minki i szare wieloryby. Morze Salish jest również domem dla fok, lwów morskich, morświnów, wydr i wielu innych zwierząt morskich. Niech pięciogwiazdkowe obserwacje wielorybów wprowadzą Cię w cuda Morza Salish.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 91
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Victoria, Kanada

Victoria, Kanada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Victoria, Kanada? Kliknij tutaj.