Atrakcje i wycieczki Rabat, Malta

Najciekawsze atrakcje

Rabat, Malta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rabat, Malta? Kliknij tutaj.

Rabat, Malta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1690 opinii

Rezerwacja last minute z rodziną (2 małe dzieci w wieku 2 i 5 lat). Komunikacja z rejsami Hornblower od samego początku była fantastyczna. Odebrali nas minibusem ze Sliemy i zabrali nas do Bugibba. Gospodarz i wszyscy inni pracownicy byli fantastyczni na pokładzie - jedzenie i napoje dostępne za dodatkową opłatą. Istnieje możliwość wybrania się na wycieczkę łodzią motorową do jaskiń za 15 € za osobę przez 25 minut - GORĄCO POLECAM (dzieci poniżej 5 roku życia są bezpłatne) To bez wątpienia sprawiło, że podróż! Oznaczało to, że postój w Blue Lagoon trwał 1 godzinę - mnóstwo szałasów z jedzeniem / napojami wzdłuż laguny. Wyjechał na Gozo - 1. przystanek w zatoce Xlendi na 30 minut, co daje wystarczająco dużo czasu na spacer i robienie zdjęć. Następnie zatrzymaliśmy się w Victorii na 1,5 godziny - wystarczyło czasu na zjedzenie i zwiedzenie głównego placu. Czułem, że to wystarczająca ilość czasu. W sumie cała trasa przebiegła bardzo dobrze!

Dobrze zorganizowany rejs. Przyjazna i pomocna załoga. Doceniam fakt, że firma zawsze szybko odpowiadała na prośby o dodatkowe informacje, które wysłałem przed wyjazdem. Maksymalna punktualność w każdym z ruchów.

Дуже хороший варіант для тих хто хоче побачити Коміно і Гозо. За відносно невеликі гроші ви зможете отримати максимально багато вражень.

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, statek wyposażony w zjeżdżalnie do wody która umila czas na blue lagoon ;)

Świetnie zorganizowana wycieczka, przystanek w lagunie to obowiązkowy punkt wycieczki na Maltę