Atrakcje i wycieczki
Via Sacra

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Via Sacra

Na jakich wycieczkach w: Via Sacra obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Via Sacra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Via Sacra? Kliknij tutaj.

Via Sacra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 46 264 opinii

Ten bilet jest bardzo godny polecenia... Możesz wejść do Koloseum o zarezerwowanej godzinie, bez długiego stania w kolejce. Potem możesz po prostu pozwolić sobie na dryf i przejść do Forum Romanum w dowolnym momencie... I zaoszczędzisz też trochę pieniędzy.

Niesamowite doświadczenie. Nie wiedziałem, że Koloseum to o wiele więcej niż Forum. Wzgórze Palantine było spektakularne. Wskazówka: weź ze sobą dużą butelkę wody i uzupełnij wodę, jeśli to możliwe, ponieważ Wzgórze Palantine może zająć kilka godzin.

Dobrze zorganizowane, bilety pocztą i wskakuj od razu. Nie poszliśmy do Koloseum, ponieważ zwiedziliśmy je już kilka razy, więc udaliśmy się prosto na Forum. Na tym nie ma blokady czasowej i około godziny 13.00 poszło całkiem sprawnie przy wejściu.

WSPANIAŁE, ALE JEDYNYM PROBLEMEM NIE BYŁO PAŃSTWA DOKUMENT Z KODEM QR DO WEJŚCIA ZAMIAST ŻE KLIENCI USŁUGI ALE ODPOWIEDZ SZYBKO NA WATSHAPP

Magiczne przeżycie, aby móc podziwiać architekturę sprzed 2000 lat, niesamowite konstrukcje, rzymskie Koloseum wspaniałe dzieło sztuki.