Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Vernazza

Vernazza: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vernazza? Kliknij tutaj.

Vernazza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3410 opinii

Wybór, którego dokonaliśmy, rezerwując wycieczkę do Cinque Terre, był najlepszym wyborem. Korzystamy z bardzo dobrze zorganizowanej podróży, odwiedziliśmy wszystkie 5 wiosek Cinque terre land, podróżując autobusem, pociągiem i statkiem. Spotkaliśmy ludzi z całego świata, bardzo miłą i sympatyczną grupę. Przewodnik Criss był dobrze zorganizowany i znał dużo historii. Dzielił się z nami swoją wiedzą, cały czas był bardzo pozytywny i miał naprawdę dobre żarty! Gorąco polecamy to innym turystom!

To była niesamowita wycieczka. Wszystko było dobrze przemyślane i wyjaśnione. Mieli nawet wspaniałe opcje, jeśli chcesz bardziej przyziemnego dnia przygód, tj. Wziąć autobus zamiast chodzić po schodach. Ado był najlepszym przewodnikiem, super poinformowanym i miał wszystkie właściwe odpowiedzi. Bądź na bieżąco z grupą, a nie pożałujesz tej trasy.

wycieczka daje dużo wolnego czasu we wszystkich miejscach, fajnie jest iść z przewodnikiem, ponieważ wyjaśniają, gdzie wszystko jest i co zobaczyć, wszystkie miasta są dostępne na piechotę i myślę, że wspaniale jest iść z przewodnikiem, ponieważ ty nie musisz pływać zgadując, co jest do zrobienia, ale nadal dają szansę na odkrywanie

Emma i Addo byli za dobrzy! Tak, wioski też były oszałamiające, ale przewodnicy wycieczek byli bohaterami podróży. Super pomocni i energiczni sprawili, że ta 13-godzinna wycieczka była niezwykle piękna! Gorąco polecam tę wycieczkę, która pozwala przejechać cały region cinqque terre w ciągu jednego dnia?

Niesamowite widoki, bardzo dobra organizacja, człowiek czuje się zaopiekowana i informowany na bieżąco. Zdecydowanie polecał lunch. Najlepsze owoce morza!!!