Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Wenecja

Pozostałości średniowiecznej potęgi to tylko czubek góry lodowej w tym 1600-letnim mieście portowym.

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 90 917 opinii

Wspaniały wybór, mimo początkowych wątpliwości. Wenecja cudna, a z wykupionym pakietem fakultatywnym okazała się możliwa do zobaczenia, posmakowania i poznania w jeden dzień! Pakiet dokupiliśmy już na statku, okazał się bardzo atrakcyjny cenowo i zawierał transfer na plac św. Marka łodzią z odkrytym balkonem, następnie zwiedzanie placu z przewodniem ( Anna która id dziecka mieszka w Chorwacji a jest Polką) przekazała nam mnóstwo informacji nt historii Wenecji i jej zabytków - wszystko po polsku - naprawdę nieocenione), obiad, półgodzinny przejazd gondolą po mych kanałach i kawałek Canal Grande, (samodzielnie o wiele droższy), potem czas wolny do własnej dyspozycji i w końcu transfer taksówką wodną do portu! Wenecję tak można zwiedzić w jeden dzień kiedy nie musisz wszystkiego samodzielnie szukać, doczytywać, czekać na posiłek w restauracji, czy na gondolę, a przede wszystkim docierać wszędzie piechotką. Transport wodny to świetne rozwiązanie i przy tym tak bardzo Weneckie! Polecam!

Całkowicie polecam tę wycieczkę. Piękna łódź z małą grupą ludzi sprawiła, że doświadczenie było wyjątkowe. Doskonały sposób na zobaczenie Wenecji i poznanie jej historii, nawet jeśli czasami trudno jest usłyszeć przewodnika, nie umniejsza to jednak zwiedzania tego wspaniałego miasta.

Świetna wycieczka, przeurocze wysepki (zwłaszcza Burano z kolorowymi domkami) - warto zobaczyć !!! bardzo dobra organizacja, na każdej wyspie chwila dla siebie, można iść na spacer lub cos przekąsić. Nam siebardzo pdoobało.

Autobus podstawiony tuz pod drzwiami lotniska, komfortowy, klimatyzowany, podróż przebiegła bez żadnych zastrzeżeń.

Bardzo ciekawy i piękny widok panoramiczny! Prawdziwa uczta...