Atrakcje i wycieczki
Varenna

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Varenna

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Varenna?

Najlepsze atrakcje to:

Varenna: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Varenna? Kliknij tutaj.

Varenna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1359 opinii

Dobrze zorganizowany i taki świetny przewodnik (Franco). Wiedział wiele rzeczy i polecił nam najlepsze jedzenie i miejsca do zobaczenia. Rejs statkiem był naprawdę miły i Franco wskazał wszystkie domy celebrytów. Varenna była całkiem miła, ale krótka, przydałaby się tutaj dodatkowe pół godziny. Niemniej jednak szukałem pewnego miejsca (willi Cipressi), a Franco nawet chodził ze mną, aby je znaleźć. Wizyta w ogrodach kosztuje 8 €, ale widok jest fenomenalny. Wycieczka autobusowa też nie była taka zła, z widokiem na jezioro po ucieczce z miasta. Gorąco polecam?

Była absolutnie cudowna, Sonia była kompletnym profesjonalistą dostarczającym znacznie więcej informacji, niż oczekiwano. Gorąco polecam tę wycieczkę, która zaoszczędziła nam dużo cennego czasu i umożliwiła nam zwiedzenie 3 miast w możliwie minimalnym czasie. Jeden z naszych najlepszych dni na wakacjach. Dzięki Soniu! Od izraelskich dziewczyn

Na początku martwiliśmy się, jak znaleźć miejsce spotkania, ale w rzeczywistości było to bardzo łatwe, jak tylko dotarliśmy do autobusu, wszystko było niesamowite, przewodnik udzielił nam potrzebnych informacji, a także pogoda była wspaniała, więc cała wycieczka była piękna.

Wspaniała wycieczka pozwalająca odkryć uroki jeziora Como. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, a przewodniczka Maria spisała się na medal opowiadając mnóstwo ciekawostek! Serdecznie polecam

Bardzo ciekawy i dobrze zaplanowany dzień. Przewodniczka miała dużą wiedzę na temat tego, o czym mówiła i przez cały czas interesowała wszystkich. Zdecydowanie polecam!