Dodaj daty

Valkenburg
Bilety wstępu

Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1

Valkenburg: najpopularniejsze atrakcje

Nasze najbardziej polecane Valkenburg Bilety wstępu

Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

1. Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

Zrelaksuj się i zrelaksuj w Thermae 2000 luksusowym ośrodku odnowy biologicznej i czterogwiazdkowym hotelu Thermae 2000. Spędź cały dzień w niedawno odnowionym zapleczu odnowy biologicznej tego ośrodka. Ciesz się zajęciami z nowego programu doświadczeń, które obejmują unoszenie się na wodzie, sesje śpiewających mis, rytuały herbaciane, lekcje jogi i wiele innych. Skorzystaj z nieograniczonego użycia soli do peelingu, żelu pod prysznic i szamponu. Thermae 2000 znajduje się na szczycie Cauberg, ukryty wśród natury z pięknym widokiem. Najsłynniejsza góra Holandii, Cauberg, znana jest z tego, że kilkakrotnie była częścią mistrzostw świata w kolarstwie. Oprócz Mistrzostw Świata na Cauberg odbyło się wiele ważnych wyścigów kolarskich, takich jak Amstel Gold Race. Cauberg jest nieodzowną częścią Thermae 2000. W 1989 roku do Cauberg doprowadzono trzy źródła wody termalnej. Wszystkie kąpiele w ośrodku odnowy biologicznej są wyposażone w tę wodę termalną.

Polowanie na e-łupieżców: odkrywaj Valkenburg we własnym tempie

2. Polowanie na e-łupieżców: odkrywaj Valkenburg we własnym tempie

Wybierz się na odkrywczą wycieczkę po Valkenburg. Odkryj najważniejsze fakty i słynne miejsca w mieście Valkenburg. Szukaj skarbów miasta z rodziną lub przyjaciółmi. Czy uda Ci się ukończyć zadania? Czy zdobędziesz najlepszy wynik w Valkenburgu? Ta gra e-Scavenger hunt zapewni Ci fantastyczny dzień w Valkenburgu. Sam zdecyduj, kiedy zaczynasz, pauzujesz i kończysz. Graj w jednej drużynie lub w mniejszych drużynach przeciwko sobie. Poznaj miasto w wyjątkowy sposób, idealny dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników. Instrukcje dotyczące rozpoczęcia wycieczki otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Możesz odbyć tę wycieczkę w dowolnym momencie.

Ucieczka Xperience Valkenburg – Zakazana Kaplica

3. Ucieczka Xperience Valkenburg – Zakazana Kaplica

Eksploruj miasto poprzez zagadki i łamigłówki, tworząc doświadczenie escape roomu na świeżym powietrzu! Dzięki tej wycieczce z przewodnikiem możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie i w dogodnym dla Ciebie momencie. Wykorzystaj aplikację na smartfona jako przewodnik po intrygującej historii Valkenburga, gdzie będziesz pomagać pastorowi Servatiusowi w poszukiwaniu kryjówki. Wyrusz na ekscytującą przygodę w Valkenburgu, gdzie historia ożywa w roku 1798. Francuscy rewolucjoniści narzucają miastu swoją wolę, żądając wierności nowej konstytucji, jednocześnie porzucając kościół. Pastorowi Servatiusowi, niezachwianemu w wierze, grozi nieuchronne uwięzienie. Czy możesz pomóc mu w znalezieniu bezpiecznego schronienia w ciągu dwóch godzin, zapewnieniu mu ucieczki i rozpoczęciu budowy tajnej kaplicy? W trakcie gry odkryjesz 22 lokalizacje, obejmujące zarówno znane atrakcje, jak i ukryte skarby miasta. Należy pamiętać, że gra jest obecnie dostępna wyłącznie w języku niderlandzkim. W Escape Xperience gra się w maksymalnie 4-osobowej drużynie. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji dla więcej niż 4 osób, otrzymasz nazwę użytkownika i hasło dla każdej uczestniczącej drużyny. Po dokonaniu rezerwacji prześlemy e-mailem dane do logowania i instrukcję startową, w zależności od ilości osób uczestniczących. 1-4 graczy: 1 drużyna 5-8 graczy: 2 drużyny 9-12 graczy: 3 drużyny itp.

Samodzielnie prowadzona gra The Valkenburg Syndicate City Escape Game

4. Samodzielnie prowadzona gra The Valkenburg Syndicate City Escape Game

Syndicate City Escape Game to samodzielna wycieczka, która zapewni Ci zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z połączeniem internetowym. Jak tylko zarezerwujesz grę, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje pocztą elektroniczną. Możesz odkrywać miasto i angażować się w jego otoczenie, zanurzając się w tej fabularnej grze fabularnej! Aby robić postępy, napotkasz wymagające łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały od ciebie eksploracji miasta. Twoim głównym celem jest schwytanie Magnusa i odzyskanie skradzionych formuł, ale czas jest najważniejszy, więc nie zwlekaj i zacznij grać w The Syndicate już teraz! WAŻNE INFORMACJE: - Poziom trudności: średniozaawansowany - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Musisz kupić tylko 1 bilet na grupę (2-5 osób). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. W przypadku grup powyżej 5 osób możesz kupić 2 lub więcej biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz wskazać datę / godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj City Escape Game, sprawdź e-mail, który wyślemy Ci z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij grę! Odkrywaj miasto we własnym tempie, grając w Syndicate City Escape Game, niezapomnianą miejską grę ucieczkową, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać samemu, czy z grupą ludzi, jest to gra dla ciebie! Granie z większą liczbą grup zamieni się w rywalizację, idealną jako aktywność integracyjna. Ta gra to świetna zabawa, którą możesz wykonywać podczas zwiedzania miasta. W tej grze każdy członek twojej grupy staje się postacią odgrywającą istotną rolę w misji. Każdy odegra fundamentalną rolę w osiągnięciu sukcesu. Nasza gra City Escape oferuje maksymalną niezależność, możesz rozpocząć, wstrzymać i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Valkenburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

5. Valkenburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

Rozwiąż zagadkę morderstwa i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum Valkenburga. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Instrukcje, ramkę na zdjęcia i formularz odpowiedzi otrzymasz z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz również mapę miasta, w którym doszło do morderstwa. Centrum jest podzielone na sekcje, w których musisz znaleźć miejsce, w którym możesz zrobić grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyśle ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Valkenburga.

Valkenburg

Valkenburg

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Valkenburg

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Valkenburg?

Valkenburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Valkenburg? Kliknij tutaj.