Dodaj daty

Valkenburg
Atrakcje zimowe

Atrakcje zimowe

Brak wyników dla „Valkenburg”

Valkenburg: najpopularniejsze atrakcje

Nasze najbardziej polecane Valkenburg Atrakcje zimowe

Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

1. Valkenburg: Bilet wstępu do spa Thermae 2000

Zrelaksuj się i zrelaksuj w Thermae 2000 luksusowym ośrodku odnowy biologicznej i czterogwiazdkowym hotelu Thermae 2000. Spędź cały dzień w niedawno odnowionym zapleczu odnowy biologicznej tego ośrodka. Ciesz się zajęciami z nowego programu doświadczeń, które obejmują unoszenie się na wodzie, sesje śpiewających mis, rytuały herbaciane, lekcje jogi i wiele innych. Skorzystaj z nieograniczonego użycia soli do peelingu, żelu pod prysznic i szamponu. Thermae 2000 znajduje się na szczycie Cauberg, ukryty wśród natury z pięknym widokiem. Najsłynniejsza góra Holandii, Cauberg, znana jest z tego, że kilkakrotnie była częścią mistrzostw świata w kolarstwie. Oprócz Mistrzostw Świata na Cauberg odbyło się wiele ważnych wyścigów kolarskich, takich jak Amstel Gold Race. Cauberg jest nieodzowną częścią Thermae 2000. W 1989 roku do Cauberg doprowadzono trzy źródła wody termalnej. Wszystkie kąpiele w ośrodku odnowy biologicznej są wyposażone w tę wodę termalną.

Ucieczka Xperience Valkenburg – Zakazana Kaplica

2. Ucieczka Xperience Valkenburg – Zakazana Kaplica

Eksploruj miasto poprzez zagadki i łamigłówki, tworząc doświadczenie escape roomu na świeżym powietrzu! Dzięki tej wycieczce z przewodnikiem możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie i w dogodnym dla Ciebie momencie. Wykorzystaj aplikację na smartfona jako przewodnik po intrygującej historii Valkenburga, gdzie będziesz pomagać pastorowi Servatiusowi w poszukiwaniu kryjówki. Wyrusz na ekscytującą przygodę w Valkenburgu, gdzie historia ożywa w roku 1798. Francuscy rewolucjoniści narzucają miastu swoją wolę, żądając wierności nowej konstytucji, jednocześnie porzucając kościół. Pastorowi Servatiusowi, niezachwianemu w wierze, grozi nieuchronne uwięzienie. Czy możesz pomóc mu w znalezieniu bezpiecznego schronienia w ciągu dwóch godzin, zapewnieniu mu ucieczki i rozpoczęciu budowy tajnej kaplicy? W trakcie gry odkryjesz 22 lokalizacje, obejmujące zarówno znane atrakcje, jak i ukryte skarby miasta. Należy pamiętać, że gra jest obecnie dostępna wyłącznie w języku niderlandzkim. W Escape Xperience gra się w maksymalnie 4-osobowej drużynie. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji dla więcej niż 4 osób, otrzymasz nazwę użytkownika i hasło dla każdej uczestniczącej drużyny. Po dokonaniu rezerwacji prześlemy e-mailem dane do logowania i instrukcję startową, w zależności od ilości osób uczestniczących. 1-4 graczy: 1 drużyna 5-8 graczy: 2 drużyny 9-12 graczy: 3 drużyny itp.

Valkenburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

3. Valkenburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

Rozwiąż zagadkę morderstwa i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum Valkenburga. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Instrukcje, ramkę na zdjęcia i formularz odpowiedzi otrzymasz z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz również mapę miasta, w którym doszło do morderstwa. Centrum jest podzielone na sekcje, w których musisz znaleźć miejsce, w którym możesz zrobić grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyśle ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Valkenburga.

Valkenburg

Valkenburg

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje zimowe w: Valkenburg

Oprócz atrakcji typu Atrakcje zimowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Valkenburg?

W: Valkenburg są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Valkenburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Valkenburg? Kliknij tutaj.