Dodaj daty

Urumczi
rekreacja

Liczba znalezionych atrakcji: 4

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Urumczi: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Urumczi rekreacja

Private Day Tour z Urumczi do Turpan

1. Private Day Tour z Urumczi do Turpan

O godzinie 9 pekińskiej raz rano, Twoim przewodnikiem będzie można odebrać w holu swojego centralnie położony hotel w Urumczi. Następnie można przejechać 3-godzinny w prywatnym samochodzie z Urumczi do Turpan. Po drodze będzie można zobaczyć także farm wiatrowych, jeziora ze słoną wodą i Dolina tianshan. Po przybyciu w Turpan, odwiedź Bezklik Thousand Caves Buddy, który jest stroną, która ma opuszczone ruiny freski i rzeźby z 15 wieku. Następnie pójdziesz do Astana groby, gdzie był cmentarz publicznego od 1000 lat temu dla obywateli Gaochang Brytanii. Stamtąd będziesz miał okazję zobaczyć obrazy mauzoleum w trzech grobach. Potem pójdziesz do starożytnego miasta Gaochang, który był jednym z najbardziej znanych królestwa wzdłuż Jedwabnego Szlaku w historii, gdzie można jeszcze wędrować wokół odwiedzić świątynie, stupy, mury miejskie ... itp wśród ruin. Lunch zostaną dostarczone w zagrodzie miejscowego domu Ujgurów przed przeniesieniem do odwiedzenia imponującą Emin Minaret Bult w 1777 roku w tradycyjnym stylu architektury Uygur. Później, przed wyruszeniem z powrotem do Urumczi, dowiesz się, dlaczego Turpan mógł utrzymać się w długiej historii odwiedzając nawadniania system Karez. Po wizycie systemu nawadniania, zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu w Urumczi, gdzie ta wspaniała wycieczka podsumowuje.

Jednodniowa wycieczka do Niebiańskiego Jeziora Tianchi z Urumczi

2. Jednodniowa wycieczka do Niebiańskiego Jeziora Tianchi z Urumczi

O godzinie 09:00 Twój przewodnik spotka się z Tobą w lobby hotelowym centralnie położonego hotelu Urumczi. Następnie pojedziesz prywatnym pojazdem na godzinną przejażdżkę do Tianchi. Tianchi – Niebiańskie Jezioro w języku angielskim – to wysokogórskie jezioro położone w centralnej części gór Tianshan, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2013 roku. Po urokliwym jeziorze na wysokości 1980 metrów można popływać . „Taoistyczna Świątynia Zachodniej Matki Królowej” leży na wschodnim brzegu jeziora, gdzie można się wspiąć i odwiedzić. W pobliżu jeziora można również zobaczyć jurty Kazak. Lunch w pobliskiej restauracji jest wliczony w cenę. Następnie zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu, w którym zakończy się wycieczka.

Prywatna jednodniowa wycieczka do Urumczi

3. Prywatna jednodniowa wycieczka do Urumczi

O 9:30 Twój prywatny przewodnik powita Cię w holu Twojego centralnie położonego hotelu w Urumczi i wyruszy na dzień zwiedzania tej wspaniałej stolicy Sinciangu. Twoim pierwszym przystankiem będzie Muzeum Xinjiang, w którym wystawione są dobrze zachowane chińskie mumie. Wśród nich znajdziesz spektakularną mumię o nazwie „Piękno Loulan”, która została pochowana 4000 lat temu w pobliżu miasta Loulan na pustyni Taklimakan, wyróżniając się spośród pozostałych mumii. „Piękno Loulan” zostało wspaniale zachowane w otwartej trumnie pod gorącymi pustynnymi piaskami Taklamakan, kiedy została wykopana w 1980 roku. Twój prywatny przewodnik poprowadzi Cię po drodze, aby przedstawić historię i podstawowe informacje o wystawie. Po muzeum zrób sobie przerwę i zjedz lunch w stylu Xinjian w lokalnej restauracji, aby po południu zwiedzać dalej. Następnie wybierz się na krótką przejażdżkę do posągu Buddy Hongguangshan, który jest 7 razy wyższy niż posąg Dawida i nieco wyższy niż Merlion w Singapurze (około 128 stóp/38,8 metra wysokości). Później udaj się do meczetu Shaanxi, tradycyjnego chińskiego meczetu architektonicznego zbudowanego w 1906 roku, który rezonuje z wielkim meczetem Xi'an. Następnie przespacerujesz się po wspaniałym bazarze Erdaoqiao, centrum handlu towarami z całej Azji Środkowej, odkąd został założony 130 lat temu pod koniec dynastii Qing, zanim wrócisz do hotelu, gdzie kończy się ta urocza prywatna wycieczka.

Urumczi

Urumczi

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Urumczi

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Urumczi?

W: Urumczi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Urumczi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Urumczi? Kliknij tutaj.