Wybierz daty

Up at the O2

  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Up at the O2: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Up at the O2? Kliknij tutaj.

Up at the O2: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1822 opinii

Świetne doświadczenie! To był weekend moich 27 urodzin moich partnerów, więc wybraliśmy opcję wypicia lampki szampana na szczycie, co było tego warte! Nasz instruktor był świetny, taki entuzjastyczny i znał tyle ciekawych faktów na temat Londynu i areny O2. Czułem się bezpiecznie na całej wspinaczce Zejście było trudniejsze niż wchodzenie pod górę, jest zaskakująco strome! Ale jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem widok, jest niesamowity w pogodny dzień, który zdecydowanie polecam!

Fantastyczna pogoda była deszczowa, ale instruktorzy Nathan i Wendy (która była na treningu) byli świetni. Nathan nas rozśmieszył i zadał pytania dotyczące naszego pobytu, skąd pochodzimy i jak zarabiamy na życie. Podał również informacje o widoku i budynkach, które mogliśmy zobaczyć z punktu widokowego na szczycie. Doświadczenie było naprawdę dobre i zdecydowanie polecam to jako coś do zrobienia w Londynie

Niesamowite doświadczenie, nasz przewodnik Alex był po prostu przyjemnością i upewnił się, że jesteśmy bezpieczni na wszystkich punktach wspinaczki. Stałe nachylenie, ale osiągalne dla większości grup wiekowych, wspaniałe widoki i dużo czasu na zdjęcia. Polecam i nie mogę się doczekać powrotu. Dzięki Alex, zrobiłeś to super!

Bardzo fajna przygoda, nie jest za bardzo wymagająca fizycznie, polecam!

Naprawdę miły dzień, to była niespodzianka na 21. urodziny, dziękuję.