Bilet wstępu

Universal Orlando: bilet Park to Park z łatwą anulowaniem

Universal Orlando: bilet Park to Park z łatwą anulowaniem

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 747,68 zł za osobę

Ciesz się dostępem od parku do parku do Universal Studios Florida, Universal's Islands of Adventure i parku rozrywki Universal's Volcano Bay (tylko 3 parki).

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 - 7 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przejdź na drugą stronę ekranu, zajrzyj za kulisy i wskocz w sam środek akcji swoich ulubionych filmów w Universal Studios Florida™
 • Przeżyj niezapomnianą podróż w Universal’s Islands of Adventure, podczas której ożyją Twoje ulubione mity, legendy i filmy
 • Rozkoszuj się wrażeniami i relaksem w tropikalnym raju, jak w żadnym innym parku wodnym, w Universal’s Volcano Bay (tylko z biletem 3-Parki)
 • Odwiedź wykwintne restauracje, posłuchaj muzyki na żywo, zrób zakupy i skorzystaj z wielu innych atrakcji na terenie Universal CityWalk
Pełny opis

Wybierz się na wakacje wykraczające poza wszystko, czego doświadczyłeś wcześniej w Universal Orlando Resort. Trzy niesamowite parki rozrywki pozwalają zanurzyć się w najnowszej generacji hitów rozrywkowych i podróżować przez legendarne światy niesamowitych bohaterów. Uwolnij swoją wyobraźnię w Universal Studios Florida, gdzie przyspieszające bicie serca, najnowocześniejsze atrakcje ożywiają Twoje ulubione filmy, programy telewizyjne i nie tylko. Zaraz obok wejdź w potężne historie, mity i legendy na Wyspach Przygód firmy Universal. W parku wodnym Universal's Volcano Bay można podziwiać spektakularny wulkan górujący nad zalaną słońcem plażą. Kołyszące się palmy wzdłuż ścieżki przez malowniczą wyspę. To oaza Mórz Południowych w samym sercu Universal. Od ekscytujących zjeżdżalni po zaciszne wodospady, Volcano Bay to wodny park rozrywki jak żaden inny. Zadbali o linie, więc nie musisz się o nie martwić. Wirtualna linia™ parku oznacza, że możesz spędzać więcej czasu z rodziną, robiąc rzeczy, które chcesz robić, zamiast spędzać cały dzień w kolejkach. Volcano Bay to idealne miejsce na ucieczkę od tego wszystkiego, raj na plaży, z którego można korzystać bez opuszczania Orlando. Możesz też delektować się niezapomnianą kuchnią i niezrównaną rozrywką Universal CityWalk, w której znajduje się szereg tematycznych restauracji, klubów, sal koncertowych, filmów, sklepów, minigolfa i nie tylko. Universal Orlando Resort to święto niekończące się niesamowite.

Universal's Volcano Bay (zamknięte w wybrane dni. Odwiedź aplikację Universal Orlando, aby uzyskać informacje o godzinach parkowania i aktualnościach) WIZARDING WORLD i wszystkie powiązane znaki towarowe, postacie, nazwy i oznaczenia są własnością © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Prawa do publikacji © JKR. (s21) Jurassic World franczyza TM & © 2021 Universal City Studios LLC i Amblin Entertainment, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 MARKA. Universal Cinemark © 2021 Universal Studios. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Cinemark USA, Inc. Century Theatres, CinéArts, Rave, Tinseltown i XD to marki Cinemark. „Cinemark” jest zarejestrowanym znakiem usługowym Cinemark USA, Inc. Hollywood Drive-In Golf™ Hollywood Drive-In Golf i powiązane logo są znakami towarowymi firmy Adventure Golf Design & Development, Inc. Niektóre obrazy prezentowane w naszej witrynie internetowej nie przedstawiają aktualnych wytycznych dotyczących obsługi i bezpieczeństwa. Warunki dotyczące tego rodzaju biletów można znaleźć, klikając łącze „GetYourGuide Tours & Tickets GmbH” znajdujące się w sekcji Zorganizowane według.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Universal Studios Florida lub Universal's Islands of Adventure
 • Wejście do Universal Studios Florida i Universal's Islands of Adventure tego samego dnia (wymagany bilet od parku do parku)
 • Wstęp do wodnego parku rozrywki Volcano Bay (tylko dla opcji biletu do 3 parków)
 • Parking
 • Jedzenie i napoje
 • Imprezy z oddzielnymi biletami w jednym z parków rozrywki
 • Wstęp do Universal Cinemark lub Hollywood Drive-In Golf™
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

•Aby dowiedzieć się, jak odebrać bilety, przeczytaj kupon załączony do tego e-maila. • Ważne informacje o środkach bezpieczeństwa związanych z COVID-19: Przed przybyciem do parku należy zapoznać się z wytycznymi obowiązującymi w Universal Orlando Resort na stronie www.UniversalOrlando.com/safetyinfo. •Parking nie jest wliczony w cenę. • Zadzwoń pod numer 407-363-8000 w sprawie godzin otwarcia, które mogą ulec zmianie •Bilety są niezbywalne i przez cały okres ważności biletu może z niego korzystać wyłącznie ta sama osoba.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Oferta biletowa ważna tylko dla mieszkańców Kanady lub USA
 • Przez cały okres ważności biletu może z niego korzystać wyłącznie ta sama osoba
 • Bilety są ważne wyłącznie w godzinach otwarcia parków
 • W związku z zakupem i wizytą w Universal Orlando Resort informujemy, że należy przestrzegać zasad firmy Universal Orlando, wytycznych agencji rządowej CDC oraz zaleceń przedstawicieli służby zdrowia. Należy pamiętać, że każde miejsce publiczne, w którym przebywają ludzie, wiąże się z nieodłącznym ryzykiem narażenia na kontakt z COVID-19, a Universal Orlando nie może zagwarantować, że nie dojdzie do takiego kontaktu podczas wizyty. Odwiedzając Universal Orlando, użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że ponosi nieodłączne ryzyko związane z uczestnictwem. Wchodząc na teren Universal Orlando, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że podlega warunkom świadczenia usług Universal Orlando (w tym arbitrażowi, zrzeczeniu się pozwów zbiorowych, przyjęciu ryzyka oraz zwolnieniu z odpowiedzialności z tytułu chorób zakaźnych) znajdującym się na stronie Universalorlando.com/safetyinfo
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 802 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,7/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Sceptycznym, oszczędzającym pieniądze ... zrób to!

Bardzo się waham przed zamówieniem czegoś przecenionego w Internecie po jednorazowym spaleniu, ale ta strona jest świetna. Zdaję sobie sprawę, że to właśnie może powiedzieć fałszywa recenzja, ale jestem naprawdę szczęśliwy, że to zrobiłem. Chciałem tylko zaoszczędzić trochę pieniędzy dla mojej partii. Oszczędności były prawie jak darmowy bilet. Zadzwoniłem, aby porozmawiać z kimś przed złożeniem zamówienia, a on zapewnił mnie, że to naprawdę prawdziwa witryna próbująca zaoszczędzić pieniądze ludzi. Dostałem przepustkę 2-park-1-day, głównie w celu obejrzenia wszystkich rzeczy o Harrym Potterze. Byłem tak niezdecydowany, że nie jestem pewien, czy wiersz z recenzją pomógłby mnie zapewnić, ale mam nadzieję, że cię zapewniam! Bez problemów. Wydrukowane bilety (e-mailem) zaprowadziły nas prosto do parku przy kołowrotkach. Nie będziesz rozczarowany.

Czytaj dalej

3 grudnia 2018

Niesamowity dzień!

W pełni podobała mi się aktywność w studiach Universal i Island of Adventure! Polecamy opcję park-to-park, jeśli nie masz tyle czasu, ponieważ oba parki są super zabawne! Możliwe jest zrobienie ich obu w ciągu jednego dnia, wystarczy dostać bardzo szybkie podanie lub wybrać linię „solo rider”.

24 marca 2019

Było super

Bawiliśmy się świetnie, linie nie były takie złe. Dla mnie najlepszy był obszar Harry'ego Pottera, czułem, że jestem z nim naprawdę. Zostałbym ich cały dzień, przechodząc przez sklep, był schludny. Potem podróż pociągiem na wyspę przygód też była świetna.

26 kwietnia 2018

Numer identyfikacyjny produktu: 405916