Atrakcje i wycieczki
Uluwatu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Uluwatu – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Uluwatu

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Uluwatu?

Na jakich wycieczkach w: Uluwatu obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Uluwatu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Uluwatu? Kliknij tutaj.

Uluwatu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 903 opinii

Komercyjnie ale zawsze lepiej niż hotelowe siedzenie

Mnóstwo ludzi, organizatorzy dobijają na max-a na widowni, atmosfera jak na meczu piłki nożnej - artyści wspaniali, stroje tancerzy super piękne! Napewno warto poświecić jedno popołudnie. Piękny zachód słońca w tle i szeptane przez 50 muzyków słowo -"Kecak" robi wrażenie ! Podstawiony samochód z kierowca j przewodnikiem punktualnie i komfortowo. Zamowienie internetem oferty spełnione w 100% Polecam !

Wycieczka była dla nas idealna i zaprowadziła nas do wielu miejsc w jeden dzień. Przewodnik był świetny, szybki, bardzo ostrożny kierowca i opracował nasz plan podróży. Uwielbialiśmy 1 milę Campuhsn Ridge Walk, pola ryżowe i Bird Park. Powinniśmy mieć trochę indonezyjskich $, aby zapłacić za małe opłaty za wstęp, ale nasz wspaniały przewodnik pokrył to i spłaciliśmy mu w dolarach. Świetny dzień!!

Nasz przewodnik był bardzo dobry i przyjazny, dostaliśmy dokładnie to, za co zapłaciliśmy. Na jednym z przystanków wymagało to opłaty za wstęp, która w tym czasie nie miała wystarczającej ilości gotówki, a żaden bankomat wokół naszego kierowcy hojnie dał nam pieniądze do pożyczenia, co było miłe. Gorąco polecam, jeśli chcesz wykonywać pewne czynności, ale nie chcesz spędzać na nich 10 godzin?

Możesz powiedzieć swojemu przewodnikowi, co chciałbyś zobaczyć, a on cię tam zabierze, wymyśli dane wejściowe, takie jak to, co jeszcze byłoby w pobliżu. Co więcej, mój przewodnik zawsze doprowadzał mnie do sedna, mówił mi, gdzie są najlepsze miejsca, co powinienem wziąć pod uwagę, ile powinienem zapłacić i&& Jeśli możesz życzyć sobie przewodnika, poproś o Rasty!