Łuk Konstantyna Wielkiego

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Łuk Konstantyna Wielkiego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 24 260 opinii

Dobrze mówiący po angielsku przewodnik. Dobry kontakt z turystami. Organizacja bdb. Wyruszyliśmy o czasie z miejsca zbiórki. Trasa niezbyt ciężka fizycznie oprócz temperatury (ok. 36-37 stopni w cieniu), ale na pogodę nikt nie poradzi. Około połowa czasu na słońcu. Może rozsądnym rozwiązaniem dla „białasów” byłby parasol. Ja się trochę przypiekłem. Zwiedzanie z komentarzem bardzo dobre.

Świetny pomysł na poznanie historii starożytnego Rzymu

Wycieczka jest naprawdę warta polecenia. Odwiedziliśmy wszystko co było w planie, a dzięki wstępowi priorytetowemu nie staliśmy w długich kolejkach i błyskawicznie byliśmy w stanie zwiedzać. Również nasz przewodnik Matteo jest osobą godną polecenia! Starał się nam jak najlepiej opowiedzieć o Koloseum, Forum Romanum i Palatynie - widać, że robił to z pasją!

Miejsce zbiórki Ok. Wycieczka bardzo fajna, szczególnie z Martą! Kolejki niestety ogromne... niby omija się kolejki ale tylko te do kasy. Kolejka do kontroli bezpieczeństwa przed wejściem do Koloseum na Ok 30-45 min. Nie mniej, bardzo wartościowa wycieczka. Polecam!

The trip was very successful. Mateo is the best guide, very nice and competent. He showed us the reconstruction of the Colosseum on the tablet. And of course he told us a lot of interesting information that only enthusiasts know about.

stories and informations told by Marcus made this trip very interesting. I can recommend it - without guide it's just a lot of walls.