Wybierz daty

Pałac Królewski w Ubud

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Pałac Królewski w Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Królewski w Ubud? Kliknij tutaj.

Pałac Królewski w Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 3442 opinii

Szczerze mówiąc, nie mogłem tego winić! ! To była nasza pierwsza podróż na Bali i nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Ta trasa obejmowała wszystko, od świątyń, tarasów ryżowych, lunchu na wulkanie, wodospadu i małpiego lasu, które są obowiązkowymi atrakcjami na Bali. Podobało mi się również organizowanie kulturalnej części trasy z biżuterią i tworzeniem dzieł sztuki. A nasz przewodnik Antik był niesamowity, był świetny w języku angielskim i naprawdę odpowiadał na wszelkie pytania, które mieliśmy. Mówił tak szczegółowo o kulturze i tradycjach, szczególnie dotyczących świątyń. Świetnie się bawiłem na tej wycieczce i polecam ją każdemu, kto był na Bali wcześniej lub przyjeżdża na pierwszy pobyt 5/5 gwiazdek, ponieważ jest to również cały dzień i jest to najlepsza wycieczka na Bali w stosunku jakości do ceny

Nie wahaj się zarezerwować! Mój przewodnik nazywał się Nuri i był doskonały. W prawie każdej ważnej witrynie był wystarczająco szybki, aby dostarczyć mi dokładnych faktów statystycznych i historycznych. Z powodu niespotykanych warunków nie mogłem wejść do świątyń, ale to nie powstrzymało Nuri przed uczynieniem tej jednodniowej wycieczki niezapomnianą. Był na tyle miły, że zabierał mnie do innych turystycznych miejsc i oferował robienie zdjęć w każdej chwili. Jeśli ktoś ma szansę spotkać się z tym przewodnikiem lub po prostu zarezerwować w tej firmie turystycznej, po prostu wiedz, że czeka Cię wspaniałe przeżycie.

Dwipa był niesamowitym przewodnikiem. Poprosiliśmy go dwukrotnie na obie wycieczki, w których uczestniczyliśmy. Zabrał nas do świątyni Lempuyang, świątyni Besakih, Tirtra Ganga, pól ryżowych, wodospadów i plantacji kawy. Był bardzo przyjazny, zabawny i miał dużą wiedzę na temat kultury balijskiej. Był również bardzo gościnny i przystojny. Gorąco polecam korzystanie z niego jako przewodnika, ponieważ jest niesamowity! !

A very inspiring trip. We visited the beautiful corners of Bali. Our driver, Bagus, told us about his culture, religion and the life of Bali in general. He was a fantastic tour guide. I wholeheartedly recommend the Bagus guided tour

Nasz przewodnik, Pit, był niesamowity. Był bardzo kompetentny, a nawet kupił nam różne lokalne owoce do spróbowania. wycieczka była przez cały dzień i była warta każdego dolara.