Dodaj daty

Ubud
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 500
Sortuj wg::
Ubud

Ubud

Ubud: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ubud? Kliknij tutaj.

Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 6051 opinii

Naprawdę przyjemna wędrówka, trzeba być trochę sprawnym, czasem jest bardzo stromo. W pierwszej kwarcie zabrakło mi tchu. W każdym razie świetnie się bawiłem, a Jass, nasza przewodniczka górska, była naprawdę słodka i miała duże doświadczenie w pieszych wędrówkach i bardzo dobrze się nami opiekowała. Eri, kierowca, był naprawdę miłym facetem, który zgodził się na zabawną pogawędkę i wyjaśniał różne rzeczy na temat tego, jak działa Bali. Daję 5 gwiazdek tej podróży. Kocham to. Chociaż było mglisto i tak naprawdę nie mogliśmy zobaczyć wschodu słońca, ale widok przed mgłą i przeżycie było niesamowite.

Lista życzeń została zaznaczona! Obowiązkowa pozycja podczas wizyty w Ubud! Warto było zobaczyć poranne pobudki na górze. Wycieczka była wymagająca, więc nie polecam osobom, które nie są sprawne. Mieliśmy niesamowitego przewodnika, Patricka, który pomagał nam w górę i w dół góry, upewniając się, że nie poślizgniemy się na żwirze i zrobił nam niesamowite zdjęcia. Naszym kierowcą był Sapri, który odebrał nas na czas i czekał, aż skończymy, aby zabrać nas do domu. 5 GWIAZDEK DLA OBU!

Niesamowite przeżycie, śniadanie z orangutanami, papugami i słoniami. Słonie można następnie posmarować błotem i wspólnie wykąpać. Doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!

Miałem niesamowitego przewodnika o imieniu Gus Darmadi. Upewniliśmy się, że mamy najlepsze możliwe doświadczenia i byliśmy świetnym przewodnikiem / osobą.

Bardzo dobrze zorganizowane. Piękna lokalizacja z pięknymi miejscami do snorkelingu