Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Ubud

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 154
Sortuj według:
Strona 1 z 10

Często zadawane pytania dotyczące: Ubud

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Ubud?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Ubud

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Ubud to:

Świątynia Tirta Empul

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Ubud?

Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ubud? Kliknij tutaj.

Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 24 130 opinii

Szukasz bardzo kompetentnego i mówiącego po niemiecku przewodnika na wakacje na Bali? Jantika, nazywana w GetyourGuide także Yanni, to bardzo doświadczony przewodnik z dużą wiedzą i niemal perfekcyjną znajomością języka niemieckiego. Yanni spełniła nasze życzenia i opowiedziała nam wiele o historii Bali i Indonezji oraz o zwyczajach i podejściu do życia tutejszych mieszkańców. Podsumowanie naszej jednodniowej wycieczki: Zoo, a następnie przejażdżki na słoniach, w świątyni z wodą święconą i duchowym oczyszczeniem, uzdrowicielem moich problemów żołądkowo-jelitowych iw pięknym wodospadzie (zapomniałem nazwy). Z przyjemnością go polecam

Warte każdego grosza! Dostaliśmy odbiór z hotelu, który był na czas, a kierowca był bardzo przyjazny. Po przyjeździe dostaliśmy kawę / herbatę i ciastka i spotkaliśmy się z naszymi przewodnikami. Sam spacer trwał godzinę i 30 minut, spacer jest dość stromy w częściach i wymaga umiarkowanego poziomu sprawności, ale przewodnicy zatrzymają się lub zwolnią dla każdego pod presją. Nasz przewodnik Nova sprawił, że podróż była opłacalna, bardzo przyjazna i zabawna oraz uwielbiała rozmawiać (bardzo dobrze po angielsku). Dostaliśmy śniadanie na górze i widoki nie zawiodły. Zdecydowanie obowiązkowa wycieczka na Bali.

Trasa jest niesamowita, podobnie jak cały zespół jeszcze przed rozpoczęciem trasy. Naszym przewodnikiem był I komang Sparsa, o którym bez żadnych długów mogę powiedzieć, że oprócz tego, że jest niesamowitą osobą, jest też najlepszym fotografem i filmowcem, jakiego kiedykolwiek miałem na trasach. Muszę więc podziękować za wspaniałe chwile. Jeszcze raz dziękuję I komang Sparsa za niesamowitą trasę.

Wycieczka była niezwykła. Przewodnik opowiedział nam dużo o kulturze Bali i o wierze Balijczyków. Oprócz tego można było zwiedzić przepiękne świątynie, które niejednokrotnie zapierały dech w piersiach. :)

dobry kierowca, dobry przewodnik, jedzenie na górze mogłoby być lepsze ;)