Atrakcje i wycieczki
Ubud

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje


Często zadawane pytania dotyczące: Ubud

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Ubud?

Na jakich wycieczkach w: Ubud obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ubud? Kliknij tutaj.

Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 17 303 opinii

Kochałem ten dzień. Miałem niesamowitego przewodnika. Był punktualny, pełen szacunku i radości spędzania z nim przez cały dzień. Miałem okazję odwiedzić dwóch uzdrowicieli - jednego rano i jednego wieczorem, odwiedzić fontanny, gdzie się oczyszczałem, a potem przerwać na obiad. Dwipa - przewodnik turystyczny zabrał mnie w najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek jadłem obiad. Widok był spektakularny. Zjadłem obiad na moście w lesie. Dwipa (przewodnik wycieczki) pozwolił mi zmienić plan popołudniowy, abym mógł pójść do drugiego uzdrowiciela, a następnie odwiedzić piękne pole ryżowe. Miałem nawet okazję pójść na słynną huśtawkę na polu ryżowym. W sumie wspaniały dzień. Dwipa był najlepszym przewodnikiem, jakiego spotkałem. Dużo podróżuję.

A great trip - the guide took us to all planned places, he offered advice and help. We had enough time everywhere. Competent guide, rode safely, spoke English well. I would highly recommend!

Edi był fantastycznym przewodnikiem, nie mógł bardziej polecić! Dziękuję Edi za bycie niezwykle pomocnym i podzielenie się wiedzą o tych niesamowitych miejscach!

Mr Wayan Berat is the best tour guide, very kind and friendly!! Very nice tour, worth to see that all

Fantastic trip and amazing sunrise on the top. Good organisation and really kind and helpful driver.