Tyrol

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tyrol: największe atrakcje

Tyrol: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tyrol? Kliknij tutaj.

Tyrol: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 458 opinii

Kryształowe Światy Swarovskiego są zdecydowanie warte odwiedzenia, nawet jeśli, tak jak ja, NIE interesuje Cię dużo bling-blingowej biżuterii. Kryształowe Światy Swarovskiego mają coś do zaoferowania dla każdego... bez względu na to, czy jest to duży, czy mały... wystawa, labirynt, karuzela, wieża widokowa, piękny ogród z możliwością relaksu przy stawie chmurowym i wiele więcej. Istnieje nawet kompletna wieża zabaw, aby każdy mógł się wyszaleć. Jest też restauracja dla dużych i małych apetytów.

To wspaniały wieczór muzyki i śmiechu. Przyniosła moją 14-letnią córkę i uwielbiała tańczących facetów. Uwielbiałem jodełkę! Wszyscy byli niesamowici. Ten wieczór był punktem kulminacyjnym naszej europejskiej podróży. 5 gwiazdek!! Jedna sugestia: wstaw angielskie słowa do piosenek na ekranie, abyśmy mogli cieszyć się nimi jeszcze bardziej! Zwłaszcza piosenka krowa moo !!!!

Musisz kupić bilet, aby dostać się na szczyt Nordkette, co jest spektakularne! To zajmuje tylko połowę drogi. Drogie, aby wrócić do góry. Jeśli przebywasz w Innsbrucku i odwiedzasz wiele miejsc, spójrz na kartę Innsbrucka .. może cię uratować, ale musisz spojrzeć na to, co jest wliczone. To jest wliczone .. w prawo!

Absolutnie wspaniałe. Kupon można łatwo wymienić w kasie biletowej na stacji. Pociągi przyjeżdżają co 15 minut, więc nie musisz długo czekać, a widok zapiera dech w piersiach. Zdecydowanie koniecznością.

Absolutnie warte zobaczenia. Dopiero odkupienie kuponu na smartfonie spowodowało problemy, które pani w kasie, ale bardzo przyjaźnie wyjaśniła. Wolą odbitki ...