Tyniec

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tyniec: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tyniec? Kliknij tutaj.

Tyniec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9 / 5

na podstawie 350 opinii

Przywieźliśmy 3-dniową kartę Krakowa i dzięki temu wakacje były tak łatwe, szczególnie jeśli korzystaliśmy z tramwajów. Pozwoliło to uniknąć konieczności posiadania zawsze właściwej zmiany w automatach biletowych, co znacznie zmniejszyło nasz poziom stresu. Zapewnia również dostęp do tak wielu interesujących muzeów / miejsc: w Krakowie jest tak wiele do zrobienia, że jest rozpieszczany.

Karnet turystyczny to świetny pomysł! Zeskakiwaliśmy w tramwajach bez konieczności kupowania biletu i sprawdzania go w każdym tramwaju. Niektóre muzea nadal wymagają zdobycia biletu przed wejściem - przepustka nie pozwala wejść prosto, ale nie było to dla nas duże wyzwanie.

Zostajemy tydzień w Krakowie. Z 3-dniowym karnetem miejskim możesz go łatwo zoptymalizować. Jeśli zostaniesz krótko, trudno będzie zorganizować wizyty w godzinach otwarcia itp., ponieważ przy 12 dzielnicach turystycznych podróż zajmuje trochę czasu

Nasz hotel był położony poza miastem, więc dostęp do transportu publicznego (zespołu) był świetny. Z przyjemnością odwiedzał wszystkie muzea, choć synagoga była w trakcie remontu (zamyka się), podobnie jak ratusz

Gorąco polecam kartę miejską Kraków każdemu, kto spędza kilka dni w mieście. Karnet prowadzi do wszystkich atrakcji, muzeów itp., A co najważniejsze - tramwaje i autobusy.