Tusayan – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wielki Kanion: lot helikopterem i opcjonalna wycieczka Hummer

1. Wielki Kanion: lot helikopterem i opcjonalna wycieczka Hummer

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

2. Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

Udaj się na lotnisko Grand Canyon Airport w Tusayan w stanie Arizona i weź udział w fantastycznym 45-minutowym locie helikopterem nad Wielkim Kanionem. Wyrusz z południowej krawędzi Wielkiego Kanionu i poleć nad las Kaibab, by móc podziwiać niesamowite widoki na Marble Canyon i Point Imperial. Spójrz na oddalającą się południową krawędź. Zachwyć się panoramą całego kanionu. Podziwiaj niesamowite widoki z lotu ptaka, przelatując nad północną krawędzią, a następnie udaj się nad Dragon Corridor, najszerszy i najgłębszy odcinek kanionu. Spójrz na znajdującą się w oddali Pustynię Pstrą i na zaprojektowaną przez rdzennych Amerykanów z plemienia Hopi wieżę obserwacyjną Desert View. Poleć w górę rzeki Kolorado, gdzie łączy się ona z rzeką Małe Kolorado, a następnie z powrotem nad las Kaibab oraz do Tusayan. Odpręż się i podziwiaj wspaniałe widoki z nowoczesnego helikoptera ECO-Star wyposażonego w indywidualne skórzane fotele, technologie tłumienia hałasu i zapewniające doskonałą widoczność szyby.

Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

3. Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

Doświadcz wspaniałości południowej krawędzi Wielkiego Kanionu podczas wspaniałego lotu z komentarzem w wielu językach. Lot rozpocznie się w terminalu Narodowego Parku Wielkiego Kanionu i zabierze Cię nad Kaibab National Forest, region Kaibab Plateau, zbieg rzeki Kolorado i Małej Kolorado, Imperial Point i Zuni Corridor. Kiedy już będziesz na pokładzie samolotu, usiądź i przygotuj się na dreszczyk, jakiego dostarczy Ci ten cud natury. Wszystkie miejsca zapewniają niezakłócony widok na podziwianie i robienie zdjęć przez specjalnie zaprojektowane duże okna. Ta wycieczka poznawcza jest idealna dla rodzin i osób, które mają ograniczoną ilość czasu, aby cieszyć się całym pięknem Wielkiego Kanionu.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

4. Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

Odkryj Park Narodowy Wielkiego Kanionu o złotej godzinie, kiedy ożywa dzięki uderzającym kolorom, niesamowitym cieniom i poruszającemu się światłu. Przyjrzyj się wielokolorowym warstwom skał na pokładzie byłego wojskowego humvee, dostosowanym tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Podążaj za swoim profesjonalnym przewodnikiem i odkryj najbardziej inspirujące punkty widokowe i punkty widokowe na południowej krawędzi. Posłuchaj historii i faktów na temat Wielkiego Kanionu, w tym jego powstania, historii i starożytnych mieszkańców. Po każdym punkcie widokowym lub punkcie widokowym zapewnij sobie wystarczająco dużo czasu na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Ostatnim punktem widokowym podczas tej wycieczki jest zachód słońca i podziwianie dramatycznych zmian kolorów, gdy słońce chowa się za horyzontem. Wycieczki odbywają się po utwardzonych drogach publicznych; w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu nie można poruszać się po drogach terenowych

Tusayan: widok na pustynię Wielkiego Kanionu i wycieczka różowym jeepem na południową krawędź

5. Tusayan: widok na pustynię Wielkiego Kanionu i wycieczka różowym jeepem na południową krawędź

Odwiedź Park Narodowy Wielkiego Kanionu South Rim i przejedź całą długość Desert View Drive, około 37 km. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na kanion i najlepsze punkty widokowe. Nasi lokalni, certyfikowani przewodnicy przygodowi podzielą się ukrytymi klejnotami i wiedzą z pierwszej ręki na temat tego cudu świata przyrody. Zrobisz kilka przystanków wzdłuż południowej krawędzi, gdzie sceneria zmienia się w zależności od pogody i pory dnia, dzięki czemu nigdy nie zobaczysz tego samego widoku dwa razy. Dowiedz się o roślinach, zwierzętach, geologii i powstaniu kanionu podczas podróży do Yavapai Point. Twój przewodnik ożywi historię Wielkiego Kanionu opowieściami o jego rdzennych mieszkańcach, żądnych przygód odkrywcach i wczesnych turystach. Koniecznie sfotografuj Wieżę Strażniczą Desert View na wschodzie i wysokie skalne iglice na tle nieba. Twoja wycieczka po Wielkim Kanionie obejmuje opłaty za wstęp do parku i bilet do filmu IMAX® „Wielki Kanion: Rzeki czasu”. Ten niedawno wydany film przedstawia urzekającą historię kanionu, uzupełnioną szczegółowymi spojrzeniami na rdzenne plemiona zamieszkujące ten obszar, pierwszych odkrywców i miejsca, które niewielu widziało.

Tusayan: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem z opcjonalnym hummerem

6. Tusayan: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem z opcjonalnym hummerem

Zobacz absolutnie najlepsze widoki, jakie Wielki Kanion ma do zaoferowania podczas tej 40-50-minutowej przygody ze zwiedzaniem z lotu ptaka. Dołącz do nas w terminalu Grand Canyon Helicopters na lotnisku Grand Canyon National Park Airport (GCN) w Tusayan/Grand Canyon Village South. Usiądź w najnowocześniejszym helikopterze zbudowanym specjalnie do zwiedzania i ruszaj w drogę! Szybując nad krawędzią kanionu, obserwuj, jak dno zdaje się wypadać spod twoich stóp. Spojrzysz głęboko w rdzeń kanionu ponad 5000 stóp w dół do dramatycznego zbiegu rzeki Little Colorado. Następnie przepłyniesz obok Imperial Point - surowej iglicy stojącej samotnie w pobliżu północnej krawędzi kanionu. Lecąc na tej samej wysokości co North Rim, możesz mieć wrażenie, że możesz sięgnąć i dotknąć ścian kanionu. To bliska i osobista perspektywa, którą może zapewnić tylko helikopter! North Rim to zupełnie inny klimat, w którym występuje życie roślin i zwierząt, których nie ma na bardziej suchym South Rim. Następnie wrócisz do Grand Canyon South Rim przez Dragon Corridor, kolejny z najbardziej malowniczych odcinków Wielkiego Kanionu. Jeśli chcesz najbardziej malowniczych widoków z najbardziej imponujących wysokości, ta wycieczka helikopterem jest dla Ciebie.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: 2-godzinna wycieczka Hummer w małej grupie

7. Park Narodowy Wielkiego Kanionu: 2-godzinna wycieczka Hummer w małej grupie

Dołącz do wycieczki w małych grupach, idealnej zarówno dla rodzin, grup, jak i poszukiwaczy przygód, i spędź 2 godziny na zwiedzaniu Wielkiego Kanionu w byłym wojskowym Humvee, który został dostosowany tak, aby każde miejsce było „najlepszym miejscem” do oglądania niesamowitego krajobrazu kanionu . Ciesz się podróżą do Wielkiego Kanionu z profesjonalnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię do 3-4 najbardziej niesamowitych punktów widokowych i widoków, które Wielki Kanion ma do zaoferowania. Posłuchaj opowieści i informacji o formacji kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Po dotarciu do każdego punktu widokowego lub punktu widokowego będziesz mieć mnóstwo czasu na eksplorację i utrwalenie wspomnień na zdjęciach.

Wielki Kanion: Off-Road Sunset Safari z Skip-the-Gate Tour

8. Wielki Kanion: Off-Road Sunset Safari z Skip-the-Gate Tour

Ciesz się wycieczką po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu z biletami bez kolejki. Zobacz zapierające dech w piersiach widoki zachodu słońca, wybierz się na leśne ścieżki na 4x4 i podróżuj do krawędzi kanionu z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę bezproblemowo dzięki wstępowi bez kolejki, który pozwala ominąć zwykłe długie kolejki. Z przewodnikiem i kierowcą wyrusz w teren historycznymi szlakami dyliżansów przez las Kaibab w poszukiwaniu łosi, jeleni i indyków w drodze do krawędzi Kanionu. Po przyjeździe zobacz jedną z najwspanialszych widoków na świecie – zachód słońca nad Wielkim Kanionem. Podążaj za lokalnym przewodnikiem, który prowadzi Cię do punktów widokowych wzdłuż krawędzi kanionu, opisując formacje geologiczne, wewnętrzne szlaki kanionu i rzekę Kolorado. Twoja wycieczka zakończy się w najlepszym miejscu, aby złapać zachód słońca ze spektakularnego Grandview Point, gdzie blaknące światło słoneczne zamienia Kanion w kalejdoskop kolorów.

Wielkie wejście: wycieczka jeepem po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu

9. Wielkie wejście: wycieczka jeepem po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu

Zwiedzaj Wielki Kanion naszym niestandardowym różowym Jeepem® Wranglerem na świeżym powietrzu. Twój doświadczony lokalny przewodnik po przygodach wie, gdzie zabrać Cię na wprowadzenie do tego narodowego zabytku. Zobacz wspaniałe widoki wzdłuż południowej krawędzi podczas podróży do malowniczych punktów widokowych. Twój przewodnik ma bogatą wiedzę na temat wszystkich aspektów kanionu, od geologii i botaniki po niesławne mity i legendy. Rzuć im pytania, aby dowiedzieć się o wiele więcej niż kiedykolwiek z broszur. Zatrzymaj się w Grandview Point, aby zobaczyć obszar Kanionu, w którym niegdyś wydobywano miedź, złoto i srebro. Pod koniec XIX wieku ten obszar Wielkiego Kanionu jako pierwszy przyjął gości, a właściciele kopalni zbudowali nawet hotel w Grandview Point. Twój przewodnik rzuci więcej światła na historię tego spokojnego, otoczonego drzewami miejsca. Nasi przewodnicy mieszkają i pracują w Kanionie, dzięki czemu mają wyjątkowe spostrzeżenia i doświadczenia, które umożliwiają im dostęp do każdego punktu widokowego w idealnym czasie. Twoja wycieczka obejmuje dwa inne przystanki wzdłuż południowej krawędzi, które mogą się różnić w zależności od warunków.

Klasyczna wycieczka krajoznawcza po Wielkim Kanionie Wyjazd z Flagstaff

10. Klasyczna wycieczka krajoznawcza po Wielkim Kanionie Wyjazd z Flagstaff

Jeden z Siedmiu Cudów Świata, Wielki Kanion, to obowiązkowa atrakcja na liście życzeń każdego. Ta klasyczna wycieczka oferuje bliskie i osobiste doświadczenie tego inspirującego cudu natury podczas kompleksowej całodniowej przygody. Przejedź przez Ponderosa Pines of Flagstaff, mijając uśpione wulkany San Francisco Peaks i dalej do rezerwatu Navajo, gdzie będziesz miał okazję kupić autentyczne rdzenne pamiątki z Ameryki w Historic Cameron Trading Post. Podczas jazdy otrzymasz zapierające dech w piersiach widoki na zachodnią krawędź Malowanej Pustyni i wąwóz rzeki Little Colorado. Wewnątrz wspaniałego Parku Narodowego Wielkiego Kanionu będziesz miał czas na podziwianie pięknych widoków na Kanion i rzekę Kolorado w Desert View. Wspinaj się na szczyt Obserwatorium Strażnicy, aby podziwiać niesamowite widoki, które zapierają dech w piersiach. Odwiedź wschodnie i południowe krawędzie Wielkiego Kanionu, skąd zostaniesz nagrodzony spektakularnymi widokami na wąwóz rzeki Kolorado i południowe krawędzie. Zapoznaj się dokładnie z przepiękną scenerią podczas długiego na milę spaceru wzdłuż South Rim. Następnie będziesz mieć opcjonalny czas na wizytę w Grand Canyon Village, w której znajdują się zabytkowe budynki i muzea. Stworzenie tej ogromnej przepaści zajęło naturze 2 miliardy lat, ale można ją poznać w ciągu jednego dnia. Wracając do Flagstaff, spójrz jeszcze raz przez ramię, gdy Kanion zanika na tle pustyni. Zrób sobie przerwę jeszcze raz, zanim zostaniesz odwieziony do hotelu, gdy zatrzymasz się w National Geographic Visitor Center w Tusayan.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Tusayan

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Niezwykłe doznania

Tusayan: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Tusayan: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tusayan? Kliknij tutaj.

Tusayan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1455 opinii

Wspaniałe doświadczenie. Odbiór był bardzo przyjazny. Ponieważ akurat były dostępne dwa miejsca, zaproponowano nam wcześniejszy lot. Pilot był również bardzo miły i utrzymywał kontakt z pasażerami w przypadku niewielkich turbulencji. Lot przebiega nad północną i południową krawędzią. Przygoda, której nigdy nie zapomnimy.

Aby odkryć Wielki Kanion z powietrza, musieliśmy wybrać między helikopterem a samolotem śmigłowym. Zdecydowaliśmy się na samolot śmigłowy i było naprawdę świetnie. Około 40-minutowy lot zaprowadził nas bezpośrednio do Wielkiego Kanionu i dostarczył niezwykle spektakularnych zdjęć.

Super miłe doświadczenie! Lot nad Wielkim Kanionem daje dobre wrażenie o wielkości tego cudu natury. Dodatkowo dostaliśmy ciekawe informacje (przez słuchawki) o Wielkim Kanionie.

Polecieliśmy mimo deszczu, widoki przepiękne, wracaliśmy z burzą, piloci profesjonalni - wspaniale przeżycie . Polecam, polecam, polecam.

Niesamowite doświadczenie! Aby zrobić absolutnie, a personel Maverick, w tym nasz pilot, jest na najwyższym poziomie!