Atrakcje i wycieczki
Tusayan

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tusayan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tusayan? Kliknij tutaj.

Tusayan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 567 opinii

był całkowicie nieskomplikowany, maszyna ma ok. 12 miejsc, piloci wydają się bardzo doświadczeni, świetne wyjaśnienia w języku niemieckim za pomocą słuchawek i wyboru języka, zrobiliby to ponownie następnym razem, a potem innym razem (były teraz około 16:00 do 17:00) powietrze), aby zobaczyć, jak światło gra na skałach inaczej. Naprawdę duże kino!

Pogoda była niewielka w dniu lotu / rezerwacji. Burze śnieżne i widoczność poniżej 100 m nie byłyby zabawne. Ale Nancy z linii lotniczej zmieniła dla nas rezerwację na jeden dzień. Dzisiaj przy minus 18 stopniach fantastyczny daleki widok. Kanion zapiera dech w piersiach, ekspozycja na słońce jest dziwna. W sumie lot, który chciałbym powtórzyć.

Super lot, doskonałe widoki. Trzeba tylko pamiętać, że samolot mały wiec gdy wieje... a wiało, są dodatkowe atrakcje , ale to tylko podnosi atrakcyjność wyprawy z uśmiechniętą załogą.

Lot nad Wielkim Kanionem rzeki Kolorado.

40 minutowy lot, bardzo ciekawy i dający wyobrażenie o całości Wielkiego Kanionu. Obsługa b. grzeczna, kompetentna i pomocna.

Bardzo dobry sprzęt, profesjonalny pilot, wspaniałe wrażenia!