Wybierz daty

Park Narodowy Tulum

Park Narodowy Tulum: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Tulum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Tulum? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Tulum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 938 opinii

Właściwe tempo i wystarczająca, ale nie nadwyżka czasu na każdym przystanku. Utrzymanie czasu było dobre, wszystkie zajęcia przebiegały zgodnie z harmonogramem. Nasz przewodnik profesor Balan wykonał świetną robotę, dowiedział się kilku nowych rzeczy o historii miejsc. Pamiętaj, że wycieczka nie obejmuje części z przewodnikiem w Coba. Wynika to z faktu, że lokalna społeczność, co zrozumiałe, sama chce organizować te wycieczki. Nasz taksówkarz rowerowy Coba na szczęście udzielił informacji na temat miejsc po drodze na terenie stanowiska archeologicznego. W sumie. Dobra jakość i pouczający i zabawny dzień.

Tulum było naprawdę fajne, a cenoty niesamowicie piękne! Jeden był w prostej jaskini! Drugi był do połowy pod taksówką, a do połowy na zewnątrz. Bardzo fajny dzień! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą gotówkę za napiwki!

Rzeczywiste wycieczki i czas na ten dzień były świetne, ale wliczony w cenę lunch był śmieciem, a szkoda, ponieważ odbyliśmy kolejną wycieczkę z firmą pił i spędziliśmy wspaniały dzień i jedzenie.

Podczas naszej trasy mieliśmy fenomenalne doświadczenie. Nasz przewodnik był niesamowity, bardzo polecam tę wycieczkę?

Zdecydowanie warto. Trafiliśmy na dwoje przewodników - Ruth i Miguela - dzięki którym wycieczka była jeszcze lepsza.