Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Tulum: Bilet wstępu bez kolejki

3,4 / 5

Opinie: 42

Organizator atrakcji: Amigo Tours LATAM

Tulum: Bilet wstępu bez kolejki

Organizator atrakcji: Amigo Tours LATAM

Od 58,87 zł za osobę

Uniknij czekania na zewnątrz w długich kolejkach dzięki temu biletowi wstępu bez kolejki do Tulum. Poznaj jedno z najczęściej odwiedzanych stanowisk archeologicznych w Meksyku.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do ekspresowej kontroli bezpieczeństwa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Uzyskaj szybki dostęp do Tulum
 • Poznaj stanowisko archeologiczne we własnym tempie
 • Unikaj tłumów i długich kolejek
Pełny opis

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu do stanowiska archeologicznego w mieście Majów Tulum i ciesz się przywilejami wstępu bez kolejki oraz degustacją tequili. Odkryj liczne zapiski z przeszłości przedstawione na malowidłach ściennych i innych dziełach znalezionych w budynkach tego historycznego miasta.

Zacznij od uproszczonego procesu wstępu, po prostu wymieniając kupon na bilet w wyznaczonym miejscu w pobliżu wejścia na teren obiektu. Następnie zacznij odkrywać wszystkie cuda Tulum we własnym tempie.

Wejdź w przeszłość, odkrywając ruiny miasta Tulum. Zanurz się w Parku Narodowym Tulum o powierzchni 664 hektarów, wypełnionym różnorodną florą i fauną charakterystyczną dla tego regionu. Rób zdjęcia malowniczych widoków, aby zapamiętać swoją wizytę.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki
 • Przewodnik
 • Transport
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Bilety zostaną wysłane na Twój e-mail lub Whatsapp dzień przed wycieczką. Nie czekaj w kolejce w kasie, idź bezpośrednio z biletem do bramki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Drony

Co trzeba wiedzieć

 • Zgodnie z rozporządzeniem rządu, jeśli chcesz wejść na stanowisko archeologiczne z urządzeniami mobilnymi (GoPro, profesjonalna kamera, selfie stick) musisz uiścić dodatkową opłatę za urządzenie w kasie biletowej
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,4 /5

na podstawie 42 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ruiny Tulum to obowiązkowy punkt pobytu tutaj. Dzięki temu biletowi nie musisz czekać w kolejce do ruin. Musisz jednak wiedzieć, gdzie go odebrać. Otrzymałem wiadomość z nieprawidłowymi współrzędnymi, aby odebrać bilety. Jednak mężczyzna w sklepie powiedział mi, gdzie iść i było tuż za rogiem. Będziesz chciał przejść do „pamiątek Viva Mexico TULUM” na mapach Google. To największy sklep z wysokim sufitem, tuż obok napisu TULUM. Wejdź do środka i podejdź do kasy z boku, a otrzymasz bilet. Bardzo łatwe i oszczędza czas, polecam, tylko mam nadzieję, że wkrótce zaktualizują instrukcje.

Czytaj dalej

10 grudnia 2021

To było wspaniałe doświadczenie. Ruiny są niesamowitym miejscem na spędzenie pół dnia na poznawaniu historii i fotografowaniu pięknej okolicy. Jest wiele legwanów wylegujących się na ruinach, co było tak fajne do zobaczenia. Proponuję zabrać ze sobą wodę, kapelusz, a nawet parasol, jeśli wybierasz się w letnie miesiące, ponieważ może być bardzo gorąco. Ogólnie epicki dzień :) . Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, ponieważ ominięcie kolejki (30 minut czekania) było tego warte. Odbierz bilety z Viva México Tulum Souvenirs.

Czytaj dalej

9 grudnia 2021

Nem fui tomar tequila, fui direto ao parque e lá tem uma loja onde pode retirar os ingressos. Comprei 2 horas antes e foi bem fácil. O parque é bem sem graça, sujo, mal cuidado, nota-se que não valorizam a própria historia. O povo mexicano q trabalha no parque são grossos, antipáticos e muito, muito mal encarados.

27 maja 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 405787