Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Tulum

Zanurz się w magicznej cenote lub odkryj ruiny Majów wznoszące się nad białymi plażami i turkusowymi wodami.

Tulum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tulum? Kliknij tutaj.

Tulum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3005 opinii

był zdumiony, jak wspaniała była trasa. Po raz pierwszy został odebrany w dokładnym czasie i miejscu. Przewodnik Marco był wyjątkowym przewodnikiem historycznym i po prostu uwielbiał to, że się zainteresowaliśmy. Autobus wyglądał na zupełnie nowy, a klimatyzacja dobrze zarządzana. Nasz kierowca dowiózł nas wszędzie bezpiecznie. Podróż nie była pospieszna. Tak, zajęło to trochę czasu, ale warto cenote, jak najlepiej widziałem. . posiłek wszystko, co możesz zjeść zwykły bufet z sałatką i deserami. Restauracja też bez skazy. . Kelnerzy przynieśli mi też napój bezalkoholowy, w tym piwo. . Wybrałem tę opcję przy rezerwacji. Wybrałem napój bezalkoholowy Jamajka. Na deser owoce i ciastko. Następnie degustacja mezcalu. Chichen Itza była niesamowita i znacznie przyjemniejsza dzięki wyjaśnieniom Marco, żartom i zdjęciom. Potem 30 minut w innym mieście .. moglibyśmy mieć 1 godzinę! Bezpieczna podróż powrotna Naprawdę dobre doświadczenie i dużo lepsze niż wiele wycieczek, które odbyłem. Doskonały.

Odbiór w hotelu Akumal Beach Resort był stosunkowo punktualny. Tylko nieplanowany czas oczekiwania spowodowany usterką pojazdu na stacji benzynowej Pemex w Playa del Carmen był trochę irytujący. Jednak nasz przewodnik Álvaro to wszystko wynagrodził. Zaimponował nam swoją wiedzą historyczną i poprowadził naszą grupę dwujęzycznie przez kompleks świątynny ChichenItza, wioskę Majów i cynote. W końcu udaliśmy się do Valladolid. Mogliśmy jednak spędzić tam znacznie więcej czasu, piękne zabytkowe miasto. W sumie wspaniały dzień, nawet jeśli był wyczerpujący. Fajny empatyczny przewodnik.

Frank jest świetnym przewodnikiem! Wyjaśnia niezbędne tło danej stacji (chichen itza, cenote, valladolid) w zabawny, zabawny i zabawny sposób we właściwej dawce. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z wygodnymi busami i odpowiednio długimi postojami na każdej stacji. Czas trwania od 6:00 do około 18:30 / 19:00 Polecamy!

Podczas naszej trasy mieliśmy fenomenalne doświadczenie. Nasz przewodnik był niesamowity, bardzo polecam tę wycieczkę?

Wspaniale, przewodnik Alvaro najlepszy, w bardzo ciekawy sposob opowiadal o wszystkim, polecam :)