Atrakcje i wycieczki
Tulum

Take a dip in a magical cenote or explore Mayan ruins perched above white beaches and turquoise waters.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Tulum

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tulum?

Na jakich wycieczkach w: Tulum obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Tulum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tulum? Kliknij tutaj.

Tulum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2071 opinii

Na wycieczkę w ostatniej chwili było to niesamowite. Zarezerwowaliśmy noc wcześniej i cieszymy się, że tak zrobiliśmy. Nasz gość z trasy Hector był świetny i kompetentny. Wycieczka daje wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie każdego miejsca, ale nie za dużo czasu. Gorąco polecam. Zabierz ręczniki i ubranie na zmianę, bo w drodze powrotnej robi się zimno.

Więc wszystko było bardzo dobre, jedyną rzeczą było to, że przewodnik często tweetował po hiszpańsku, mimo że mówił po angielsku. Wtedy nie mogłeś zrozumieć jednej rzeczy w ten sposób. Ale ogólnie wszystko się udało. Dużo masz przy sobie za tak małe pieniądze! Kocham to!

odbiór z pod hotelu , przedstawienie podstawowych informacji o kulturze i Majach już 2 autobusie , więc czas w podróży zleciał szybciej co jest na plus wyruszając z rana w cenocie byliśmy jako pierwsza grupa , więc ominął nas tłum

Mieliśmy wspaniały dzień !! Nasz przewodnik Canche był doskonały, dostępny i bardzo zabawny. Kierowca dobrze pasował do naszego przewodnika. Gorąco polecamy tę wycieczkę.

Zdecydowanie warto. Trafiliśmy na dwoje przewodników - Ruth i Miguela - dzięki którym wycieczka była jeszcze lepsza.