Wybierz daty
Tromsø

Wycieczki żeglarskie i rejsy

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu żaglówką/łodzią w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu żaglówką/łodzią jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu żaglówką/łodzią w: Tromsø obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 723 opinii

Właściwie mieliśmy dwie wycieczki, ponieważ pierwsza noc była najbardziej niespokojna, jaką znali. Zespół, który zdobył przewodnika, był fantastyczny w załatwieniu tego dla nas. Wzburzona podróż była fajna, byliśmy pod dobrą opieką, ale bez zorzy polarnej. Druga wyprawa była naprawdę magiczna. Zespół był świetny, czuliśmy się bezpiecznie. Mogłem oglądać gwiazdy i zorzę polarną z jacuzzi - co za przeżycie. Rozgrzałem się / wysuszyłem w bajecznej saunie. Gorące napoje były cudowne i obfite, a przewodnik był super gospodarzem, który odpowiadał na wszelkie pytania. Ciepłe garnitury były świetne! Dziękuję Ci.

Świetne wrażenia, chociaż pogoda była naprawdę zła, zespół dołożył wszelkich starań, abyśmy nadal widzieli światła, które zrobiliśmy. Byli bardzo przychylnie nastawieni i zabawiali moich 8- i 10-letnich chłopców, ucząc ich o liniach szerokości i długości geograficznej, strefach czasowych, nawigacji po mapie, geografii miejsca, w którym się znajdowali, rozmiarach cieni, godzinach światła, na które ma wpływ długość geograficzna, jak powstają huragany itp.

Dobra cena, jest też ciepło, jeśli chcesz, w przeciwieństwie do przejażdżek na lądzie. Ludzie, którzy to wszystko zrobili, zamarli porządnie. Więc pilnie użyj statku do obserwacji zorzy polarnej i wybierz tego operatora, który używa odpowiednio dużych łodzi. Ważne: podczas pierwszej trasy prawie nie widzieliśmy zorzy polarnej. Dlatego pozwolono nam jeździć po raz drugi za darmo. Wycieczka trwa 4 godziny

Wszystko było super zorganizowane. Odbyła się krótka odprawa i rozpoczęła się podróż. Mieliśmy szczęście z zorzą polarną. Przewodnik robił zdjęcia każdemu, kto chciał. Zostaną one następnie udostępnione cyfrowo. Na rozgrzewkę była kawa i herbata. Ogólnie świetna jazda z mnóstwem wspaniałych zdjęć. Przed dokonaniem rezerwacji sprawdziłbym warunki pogodowe, aby zobaczyć, czy warto.

Gorąco polecana wycieczka, szczególnie Heiko był super miły, ponieważ zrobił świetne zdjęcia z nami i bez nas. Cała załoga była bardzo przyjazna. Jeśli w zarezerwowanym dniu nie zobaczysz żadnej lub bardzo mało zorzy polarnej, możesz jeździć za darmo następnego lub dowolnego dnia. Naprawdę świetna obsługa :) Norweska firma turystyczna wyczyściła 5 gwiazdek !!!