Wybierz daty
Tromsø

wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 98
Sortuj według:
1 - 16 / 98

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 896 opinii

W nocy 3 kwietnia, mogliśmy zobaczyć wiele razy dla AURORA Explosion.Kiedy wyjechaliśmy z VAN, zaczęło się show Aurora.Wytłumaczenie przewodnika jest bardzo dobre.Zwłaszcza jego porady jak ustawić ustawienia zdjęcia smartfona lub ustawienia aparatu.poprawne informacje. Użyłem aparatu Mirror-less i iPhoneSE (2020), mogłem zrobić dobre zdjęcie przez oba. W ciągu jednej nocy są 4 razy większe pokazy Aurora, To dla mnie niesamowity czas. Kiedy wróciliśmy do Tromso, Zorza polarna pokazała mi nasz powrót trasa nad naszym VAN-em. Zrozumiałem, że zależy to od warunków pogodowych na zobaczenie AURORY. Ten wieczór był idealną nocą. Doceniam również, że nasz przewodnik daje duże szanse.

Chciałbym podziękować naszemu przewodnikowi Brynjarowi za wspaniałe doświadczenie. Opuściliśmy Tromsø z dużym zachmurzeniem nieba, a Brynjar zabrał nas w odległe miejsce na północy. Przy odrobinie szczęścia niebo całkowicie się otworzyło i zaczął świt, bajka z otwartymi oczami. Nie wahaj się zarezerwować

Cudownie było być otoczonym przez tak wiele przyjaznych psów. Staliśmy przy kominku (na zewnątrz), jedząc pianki i pijąc gorącą czekoladę, skacząc na trochę aktywności na niebie, tej nocy nie było Aurory, ale dużo spadających gwiazd? Kolacja była ciekawa.