Wycieczka z przewodnikiem

Z Tromsø: wycieczka ku zorzy polarnej

Organizator atrakcji: Arctic Breeze AS

Z Tromsø: wycieczka ku zorzy polarnej

Organizator atrakcji: Arctic Breeze AS
Prawie wyprzedane

Od 574,12 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Zachwyć się jednym z najwspanialszych zjawisk naturalnych na świecie, biorąc udział w wieczornej wycieczce autobusowej. Poszukaj zorzy polarnej z doświadczonymi przewodnikami, którzy znajdą dla Ciebie najlepsze miejsca.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 6 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wyrusz komfortowym autobusem panoramicznym na poszukiwanie zorzy polarnej
 • Skorzystaj z obecności 2 doświadczonych przewodników specjalizujących się w zorzy polarnej
 • Zrób dobrej jakości zdjęcia tego niepowtarzalnego zjawiska
Pełny opis

Zwiększ szansę na zobaczenie wspaniałej zorzy polarnej, decydując się na udział w tej wycieczce autobusowej z Tromsø. Kombinezon termiczny i gorące napoje sprawią, że nie będzie dokuczać Ci chłód. Podczas wycieczki zrób wspaniałe zdjęcia aparatem fotograficznym, korzystając z pomocy przewodnika.

Na poszukiwanie tańczących świateł zorzy polarnej wyruszysz z Tromsø na pokładzie wygodnego i klimatyzowanego autobusu. Podróżuj komfortowo do miejsca, w którym zgodnie z przewidywaniami meteorologów można podziwiać zorzę polarną w pełnej krasie.

Ocenę prawdopodobieństwa zobaczenia zorzy polarnej danego wieczoru uzyskasz od swojego przewodnika. Aby zobaczyć najlepsze widoki, udasz się na obszary o wysokiej aktywności słonecznej i przejrzystym niebie.

Doceń elastyczność w kwestii wyboru przystanków, atrakcji i długości wyprawy. Skorzystaj z pomocy przewodnika w doborze ustawień aparatu fotograficznego i statywu dla uzyskania jak najlepszych zdjęć. Po wycieczce zostaniesz odwieziony(-a) do swojego hotelu.

Wliczone w cenę
 • Kto będzie Ci towarzyszyć
  • Przewodnik: angielski

  • Nie obejmuje: polskojęzyczny Przewodnik

 • Transport
  • Transport: autobus/autokar

 • Posiłki i napoje
  • Herbata, kawa

  • Nie obejmuje: napoje alkoholowe

Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed budynkiem Scandic Ishavshotel.

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 465 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Program przebiegł bardzo dobrze, z punktualnym wyjazdem. Przewodnik był bardzo przyjazny i pomocny i wyjaśnił wszystkim, jak wygląda polowanie na zorzę polarną, wspierany przez aplikacje, które miał. Pogoda pomogła i chociaż pojawiło się trochę zachmurzenia i zorza nie była najsilniejsza, udało nam się zobaczyć część tego zjawiska. W końcu światła przesunęły się po niebie z jednej strony horyzontu na drugą w pięknym spektaklu! Podczas oczekiwania przewodnik rozpalił ognisko i poczęstował gorącą kawą i czekoladą oraz ciasteczkami. Polecamy wycieczkę!

Czytaj dalej

3 października 2022

W nocy 3 kwietnia, mogliśmy zobaczyć wiele razy dla AURORA Explosion.Kiedy wyjechaliśmy z VAN, zaczęło się show Aurora.Wytłumaczenie przewodnika jest bardzo dobre.Zwłaszcza jego porady jak ustawić ustawienia zdjęcia smartfona lub ustawienia aparatu.poprawne informacje. Użyłem aparatu Mirror-less i iPhoneSE (2020), mogłem zrobić dobre zdjęcie przez oba. W ciągu jednej nocy są 4 razy większe pokazy Aurora, To dla mnie niesamowity czas. Kiedy wróciliśmy do Tromso, Zorza polarna pokazała mi nasz powrót trasa nad naszym VAN-em. Zrozumiałem, że zależy to od warunków pogodowych na zobaczenie AURORY. Ten wieczór był idealną nocą. Doceniam również, że nasz przewodnik daje duże szanse.

Czytaj dalej

5 kwietnia 2022

Magiczna noc! Mieliśmy szczęście, że nie musieliśmy długo czekać, aby zobaczyć światła. Brynjar był świetnym przewodnikiem i zawiózł nas do świetnego miejsca, gdzie widzieliśmy światła, robiliśmy niesamowite zdjęcia, rozpalaliśmy ognisko i piliśmy gorącą czekoladę z ciasteczkami. Oglądanie zorzy polarnej zawsze było moim marzeniem i cieszę się, że zarezerwowałem tę wycieczkę.

Czytaj dalej

28 marca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 323058