Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka prywatna

Tromsø: Prywatny 6-godzinny pościg Aurora przez Minivan

4,8 / 5

Opinie: 11

Organizator atrakcji: Green Gold of Norway AS

Tromsø: Prywatny 6-godzinny pościg Aurora przez Minivan

Organizator atrakcji: Green Gold of Norway AS

Od 4 503,98 zł za grupę do 8 osób

W swojej prywatnej grupie z profesjonalnym i przyjaznym kierowcą udaj się tam, gdzie niebo będzie najczystsze. Ustaw aparat, delektuj się przekąskami i ciepłymi napojami i poczekaj, aż pojawi się Aurora.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 6 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Instruktor
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z Twojego hotelu w Tromsø.
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ścigaj zorzę polarną z przyjaciółmi i rodziną
 • Dowiedz się, jak robić zdjęcia zorzy polarnej
 • Uchwyć magię Aurory, aby zapamiętać ją na zawsze
Pełny opis
Jedź wzdłuż pięknych fiordów, gór i jezior w ekscytującej pogoni za nieuchwytną zorzą polarną. Ciesz się posiadaniem prywatnego minivana tylko dla Ciebie i Twojego partnera, rodziny lub przyjaciół. Dowiedz się, jak robić zdjęcia zorzy polarnej i (jeśli pozwala na to pogoda i energia) uchwyć magiczną zorzę na zdjęciach. Zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania w Tromsø i wyruszysz na 6-godzinną wycieczkę w poszukiwaniu tego pięknego zjawiska przyrodniczego. Jednej nocy może Cię to zabrać do fińskiej granicy, a innego wieczoru prognoza pokaże czyste niebo nad fiordami na zachód od Tromsø – zostaniesz zabrany tam, gdzie szanse na czyste niebo są największe. W okolicach Tromsø na 69,43 stopnia szerokości geograficznej północnej, jeśli widzisz gwiazdy na niebie, możesz zobaczyć zorzę polarną. Gdy kierowca zabierze Cię w czyste niebo, wystarczy cierpliwie czekać z herbatą, kawą i babeczkami, aż nadejdzie cicha zorza polarna, silna zorza polarna lub supersilna zorza polarna. Twój instruktor pokaże Ci, jak najlepiej go uchwycić, abyś mógł zabrać ze sobą pamięć tego niesamowitego widoku do domu.
Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Prywatny minivan i kierowca/przewodnik/fotograf
 • Kawa, herbata i babeczki
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Należy pamiętać, że wskaźnik sukcesu wynosi 90%, co oznacza, że przez 10% nocy albo nie ma czystego nieba w żadnym kierunku, albo w ogóle nie ma energii. Zostaniesz poinformowany o swoich szansach przed wyjazdem, a jeśli szanse są minimalne i nie chcesz zaryzykować, wycieczka może zostać przełożona lub anulowana ze 100% zwrotem. Jeśli zdecydujesz się na jazdę po usłyszeniu, że szanse są bardzo małe i nie ma sukcesu, zwrot pieniędzy nie zostanie dokonany.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,8 /5

  na podstawie 11 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   5/5
  • Transport
   5/5
  • Jakość/cena
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Sanda był doskonałym przewodnikiem, który przekazał nam wiele informacji o Norwegii podczas jazdy. Był przyjazny i rozmowny, a także bardzo bezpieczny kierowca. Mieliśmy szczęście mieć fantastyczny widok na zorzę polarną, a wiedza i doświadczenie Sandersa jako fotografa pozwoliły nam zrobić niesamowite zdjęcia, które nie byłyby możliwe bez jego pomocy. On naprawdę zna się na aparatach.

  Czytaj dalej

  23 listopada 2019

  Wir haben tolle Nordlichter gesehen. Das ist das Wichtigste! Der Reieführer Francesco war überhaupt nicht an seinen Gästen interessiert, totales Desinteresse und ging null auf uns ein. Hinweis auf Snacks es gibt keine, Kafffee gabs. Tolle Fotos erhalten. Hinweis auf Schneanzugabgabe fehlt in Inserat.

  6 marca 2022

  Przetłumacz

  We had an amazing time with Francisco of Green Gold of Norway. We appreciated his honestly about notifying us that there was going to be no chance of seeing the northern lights that evening and asked if we wanted to rebook; which we did. We rebooked for 2 nights later and the northern lights danced in the sky for 2 hours. Francisco offered to take pictures of our group and sent us those pictures and more before we woke up the next morning. This was a once in a lifetime experience and we highly recommend Francisco and Green Gold of Norway to make your experience unforgettable.

  Czytaj dalej

  27 lutego 2022

  Przetłumacz

  Numer identyfikacyjny produktu: 287810