Tromsø Śnieg i sporty zimowe

  • Przygody
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 151 opinii

Doskonała wycieczka - nasza przewodniczka Sami Elżbieta była genialna, tak przyjazna i z dużym poczuciem humoru, a także świetna okazja do poznania kultury Sami. Renifery były cudowne, masz mnóstwo czasu, aby je karmić, fotografować i oglądać (i głaskać oswojone) - a dla tych, którzy chcieli (za dodatkową opłatą) możesz zrobić krótką przejażdżkę saniami. Lunch obejmował opcję wegetariańską, która była świetna - nie widziałem tego oferowanego na innych wycieczkach (choć może nie reklamowane). Nasz trener zepsuł się w drodze powrotnej, ale po chwili jedziemy na zastępstwo, więc wszystko w porządku

Na początek menedżerowie serwisu oferują stroje dostosowane do działalności. Potem mieliśmy kilka wyjaśnień na temat działania sań i instrukcje, których należy przestrzegać. Potem przychodzi chwila szczęścia, kiedy udało nam się zrobić psie zaprzęgi, było naprawdę przyjemnie. Ekipa składa się z 5 psów, a jazda trwa około godziny. Krajobrazy są wspaniałe. Po spacerze udało nam się przytulić psy spragnione pieszczot i łaskotania, prawdziwą chwilę szczęścia. polecam

Ta podróż zapada w pamięć tylko ze względu na te piękne renifery, które widziałem z tak bliskiej odległości. Nasz przewodnik Luna jest po prostu niesamowity, szczegóły dotyczące Sami i ich życia, historia, która sprawi, że poczujesz się tak związany. Tak ładnie wyjaśniła o reniferach io tym, jak są z natury, tak łatwo było mi je nakarmić, nigdy wcześniej nie karmiłam żadnego zwierzęcia, ale dzięki Lunie i zespołowi było to takie proste.

To było marzenie - zostaliśmy ciepło przywitani - jedzenie pyszne (również wersja wegetariańska!) a opowieści o Samach i ich reniferach, a także karmienie cudowne - rezerwowałabym raz za razem i serdecznie polecam to !!!!! Wszechstronnie udany wieczór - wieczorem niestety padał śnieg - więc bez zorzy polarnej!

Świetne doświadczenie z reniferami i Samami! Wszystko działało świetnie, od transportu po samą wycieczkę - idealnie. Z naszym statkiem wycieczkowym prawie identyczna wycieczka kosztowałaby co najmniej 100 € więcej na osobę. 1000% rekomendacji!!!