Tromsø
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Tromsø obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 79 opinii

Zaczęliśmy od podróży do Ramsfjorden. Pamiętaj, aby wypatrywać wcześnie rano, ponieważ nie chcesz przegapić pięknych wschodów słońca. Podczas całej podróży załoga wskazuje na dziką przyrodę i fakty historyczne dotyczące okolicy. Jednym z przewodników jest biolog morski, który doskonale rozumie lokalną przyrodę. Było to widoczne, gdy wydobyli podwodnego drona, aby pokazać te stworzenia. Kontynuujesz podróż do małej stacji rybackiej, gdzie dowiesz się trochę o lokalnej historii rybołówstwa. Otrzymasz również degustacje lokalnych ryb i łyk likieru rybackiego, jeśli chcesz. Łódź w końcu przepłynie obok ostatniego miejsca spoczynku niemieckiego pancernika Tirpitz na tle jego zgonu. Załoga była bardzo pomocna, a widoki przepiękne. Możesz swobodnie poruszać się wewnątrz i na zewnątrz, aby na przemian uzyskać wspaniałe widoki i się rozgrzać. Oferują ciepłe napoje i jedzenie, jeśli chcesz. To było wspaniałe doświadczenie i profesjonalnie prowadzone. Zdecydowanie polecam.

Spokojny rejs na północ. Mimo obaw organizatorów spotkaliśmy duża grupę orek. Cichą atmosferę przerywał czasami przewodnik opowiadając różne historie z życia na północy Norwegi. Jedzenie na pokładzie dostępne i dobre. Polecam

piękna wycieczka po fiordach. entuzjastyczna załoga, która mogła wiele opowiedzieć o przyrodzie i środowisku. dobry catering na pokładzie. Niestety nie widzieliśmy zbyt wiele dzikiego życia.

Knowledgeable and enthusiastic guides keeping the spirits high almost non-stop. Totally worth it!

Wspaniała wycieczka z doskonałą obsługą, szczerze polecam!