Tromsø Rejsy wycieczkowe

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 79 opinii

Mieliśmy szczęście, bo w dniu wycieczki było słonecznie i przyjemnie. Załoga była niezwykle przyjazna i bardzo dobrze dbała o wszystkich, opowiadając wiele ciekawych historii i faktów o regionie. Podczas wycieczki udało nam się złowić dorsza, który został szybko przygotowany na pyszną zupę na nasz lunch na pokładzie. Podczas wycieczki widzieliśmy kilka ptaków, w tym pięknego orła, który został zwabiony rybami przez załogę, co pozwoliło nam śledzić jego niski lot w celu schwytania zdobyczy. Pod błękitnym niebem fiord i góry były szczególnie piękne i fotogeniczne. Polecamy wycieczkę!

Po prostu bawiliśmy się z tą grupą. Są tak przyjaźni i optymistyczni ludzie, którzy oferują tę wycieczkę. Przekazuje wiele radości życia i połączenia z naturą. Ta wycieczka jest po prostu obowiązkowa i nie można jej przegapić, nawet jeśli nie masz szczęścia z obserwacją zwierząt, warto ze względu na naturę. Przygotowana zupa rybna była po prostu rewelacyjna, zjedliśmy naszą pierwszą zupę rybną... i nigdy jej nie zapomnimy. Dzięki świetnemu zespołowi wykonujesz świetną robotę i możesz poczuć radość.

Piękna wycieczka łodzią po fiordach. Zespół jest naprawdę miły i bardzo się stara, aby wszyscy dobrze się bawili. Wędkowanie jest opcjonalne w podróży, aby złapać rybę na zupę, która jest serwowana zaraz po wycieczce (dla wegetarian i wegan też). Zupa była doskonała! Kawa, herbata i ciasteczka są dostępne podczas całej podróży. Podczas naszej wycieczki widzieliśmy orły morskie, a nawet wieloryby przez krótki czas.

Świetna łódź z naprawdę dobrym wyposażeniem. Jacuzzi było naprawdę dobrą zabawą. Gwiazdy były oszałamiające, a zorza polarna niesamowita - zostaliśmy znacznie później niż reklamowaliśmy, aby pozwolić im się zbudować i uzyskać świetny program. Łódź była naprawdę przestronna i nie było na niej zbyt wielu ludzi. Przyjazny personel również zrobił dużą różnicę. Dziękuję Ci!

Nasza gospodyni Marlena to wspaniała pozytywna osoba, która kocha swoją pracę i przyrodę tej surowej krainy. Załoga bardzo miła i kompetentna. Mimo średniej pogody rejs był bardzo udany. Polecam z całego serca :)