Wybierz daty
Tromsø

Obserwacja delfinów i wielorybów

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu obserwacja delfinów i wielorybów w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu obserwacja delfinów i wielorybów jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu obserwacja delfinów i wielorybów w: Tromsø obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu obserwacja delfinów i wielorybów w: Tromsø:

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 481 opinii

Niesamowite wrażenia, gorąco polecam. Przewodnicy byli naprawdę mili i pomocni. Mimo, że podróż do miejsca była długa (około 3 godzin), przewodnik bardzo urozmaicił nam prezentację o wielorybach i ich historii. Udało nam się zobaczyć kilka orek, które sprawiły, że dzień był jeszcze lepszy! Zdecydowanie warto zrobić tę wycieczkę!

To była niesamowita wycieczka! Nie mogliśmy zobaczyć orek, ponieważ ze względu na pogodę musieliśmy wrócić do portu, ale z drugiej strony udało nam się zobaczyć spektakularną noc zorzy polarnej w uprzywilejowanym miejscu. Lavvos były niesamowite, a personel tam pracujący naprawdę miły i pomocny.

Fajna łódź z ekstremalną zabawą. W ciągu ostatnich kilku minut w końcu zobaczyliśmy orki - absolutna atrakcja. Nasz przewodnik był bardzo miły i dużo powiedział, a nawet przesadził na kilka minut, kiedy zauważyliśmy orki. Niestety na początku było trochę gorączkowo. Ale poza tym gorąco polecam!

Co za dzień! Mieliśmy szczęście zobaczyć wiele orek. Kiedy dotarłem na łódź, byłem zaskoczony, że na pokładzie jest mnóstwo ludzi, ale jest naprawdę dobrze zorganizowany i jest miejsce dla wszystkich, którzy czują się komfortowo. Mają bar na łodzi, gdzie można dostać gorące napoje i przekąski.

Całkowite zaangażowanie zespołu... na długi i udany dzień! Dziękuję!