Tromsø Wycieczki nocne

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 225 opinii

Świetna łódź z naprawdę dobrym wyposażeniem. Jacuzzi było naprawdę dobrą zabawą. Gwiazdy były oszałamiające, a zorza polarna niesamowita - zostaliśmy znacznie później niż reklamowaliśmy, aby pozwolić im się zbudować i uzyskać świetny program. Łódź była naprawdę przestronna i nie było na niej zbyt wielu ludzi. Przyjazny personel również zrobił dużą różnicę. Dziękuję Ci!

Gorąco polecamy kochaliśmy naszych gospodarzy, którzy byli pouczający i uwielbiali żartować z nami wszystkimi. Zupa rybna była pyszna, podobnie jak kuskus dla naszej wegetariańskiej opcji, ciasto czekoladowe było również pyszne. Mieliśmy szczęście zobaczyć zorzę polarną, ale zdecydowanie najlepszą częścią była zabawa z Husky

Bardzo fajny zespół. Mogliśmy bawić się ze szczeniakami i nastolatkami, a także drapać i przytulać dorosłe psy. Jedzenie było dobre. Mieliśmy szczęście i udało nam się zobaczyć zorzę polarną. W sumie udany wieczór.

To był wspaniały czas, idealny, jeśli kochasz psy. Był w stanie zobaczyć światła. Kolacja była świetna, przekąski były niesamowite. Ogólnie świetne doświadczenie?

Dobra organizacja, mili i przygotowani przewodnicy. Dobre jedzenie i wspaniałe husky (szczenięta, "nastolatki" i dorośli)