Wybierz daty
Tromsø

Na skuterze śnieżnym

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na skuterze śnieżnym w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu na skuterze śnieżnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 35 opinii

Niesamowita przygoda dla każdego w różnym wieku! Przewodnik cierpliwy i dbający przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników. Wszystko wytłumaczył na spokojnie, w razie wątpliwości odpowiadał na pytania. Widoki zapierające dech w piersiach! Kawa, herbata i ciastka na trasie. Po wszystkim przepyszna zupa rybna i inne pyszności!

Pomimo że pogoda nie dopisała i wiał silny wiatr, wyjazd w góry zaliczam do udanych, profesjonalny instruktarz, niesamowite widoki, zróżnicowana trasa dzięki której podniósł się poziom adrenaliny. Polecam gorąco, niezapomniana przygoda. Możliwość przenocowania w obozie, domki typu lavo z własnym piecykiem na drewno

Świetna sceneria podczas podróży. Dom i wyżywienie na górze. Niesamowita aktywność motocyklowa. Szkoda, że grupa nie była jednorodna na poziomie pilotażu, ponieważ przewodnik się dostosowuje. Przewodnicy byli świetni. Polecam tę aktywność.

Fantastic experience! Our group quickly learn how to drive and we had good conditions to drive out of the premises. A lot of fun!

Nie jest to tania atrakcja, ale oszczędzajcie bo warto