Tromsø Kulinaria i życie nocne

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

W nocy 3 kwietnia, mogliśmy zobaczyć wiele razy dla AURORA Explosion.Kiedy wyjechaliśmy z VAN, zaczęło się show Aurora.Wytłumaczenie przewodnika jest bardzo dobre.Zwłaszcza jego porady jak ustawić ustawienia zdjęcia smartfona lub ustawienia aparatu.poprawne informacje. Użyłem aparatu Mirror-less i iPhoneSE (2020), mogłem zrobić dobre zdjęcie przez oba. W ciągu jednej nocy są 4 razy większe pokazy Aurora, To dla mnie niesamowity czas. Kiedy wróciliśmy do Tromso, Zorza polarna pokazała mi nasz powrót trasa nad naszym VAN-em. Zrozumiałem, że zależy to od warunków pogodowych na zobaczenie AURORY. Ten wieczór był idealną nocą. Doceniam również, że nasz przewodnik daje duże szanse.

Magiczna noc! Mieliśmy szczęście, że nie musieliśmy długo czekać, aby zobaczyć światła. Brynjar był świetnym przewodnikiem i zawiózł nas do świetnego miejsca, gdzie widzieliśmy światła, robiliśmy niesamowite zdjęcia, rozpalaliśmy ognisko i piliśmy gorącą czekoladę z ciasteczkami. Oglądanie zorzy polarnej zawsze było moim marzeniem i cieszę się, że zarezerwowałem tę wycieczkę.

Chciałbym podziękować naszemu przewodnikowi Brynjarowi za wspaniałe doświadczenie. Opuściliśmy Tromsø z dużym zachmurzeniem nieba, a Brynjar zabrał nas w odległe miejsce na północy. Przy odrobinie szczęścia niebo całkowicie się otworzyło i zaczął świt, bajka z otwartymi oczami. Nie wahaj się zarezerwować

Nasz przewodnik Brynjar zabrał nas w najlepsze miejsca do obserwacji świateł. Zrobił też oszałamiające zdjęcia, które później udostępnił online. Byliśmy małą grupą i mogliśmy podziwiać ogromną i fascynującą zorzę polarną w całkowicie niezakłóconym odległym, pięknym miejscu. To było niesamowite.

Najlepszy Łowca Aurory w historii !! Wysoce zalecane. Być może w tym sezonie widziałem najpiękniejszą zorzę polarną. Kilka razy musieliśmy się zatrzymać, ponieważ zorza polarna się zmienia i tańczy! Zapewnione przytulne ognisko i ciepła czekolada. Po prostu zamów, nie pożałujesz!