Wybierz daty

Tromsø Autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dotyczące: Tromsø

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tromsø?

Najlepsze atrakcje to:

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2231 opinii

Program przebiegł bardzo dobrze, z punktualnym wyjazdem. Przewodnik był bardzo przyjazny i pomocny i wyjaśnił wszystkim, jak wygląda polowanie na zorzę polarną, wspierany przez aplikacje, które miał. Pogoda pomogła i chociaż pojawiło się trochę zachmurzenia i zorza nie była najsilniejsza, udało nam się zobaczyć część tego zjawiska. W końcu światła przesunęły się po niebie z jednej strony horyzontu na drugą w pięknym spektaklu! Podczas oczekiwania przewodnik rozpalił ognisko i poczęstował gorącą kawą i czekoladą oraz ciasteczkami. Polecamy wycieczkę!

To była fantastyczna trasa i bardzo nam się podobała z naszym miłym i doświadczonym przewodnikiem - Brynjarem. Udaliśmy się do kilku miejsc, aby ścigać zorzę polarną. Ponieważ był to dość pochmurny dzień, zatrzymanie się w jednym miejscu nie byłoby optymalnym wyborem. W kilku miejscach złapaliśmy zorzę polarną. Około godziny 22.00 mieliśmy szczęście zobaczyć naprawdę silną zorzę polarną, która tańczyła przez prawie godzinę. Brynjar był również dobry w robieniu zdjęć portretowych. Ogólnie gorąco polecam!

Nasza trasa była absolutnie fantastyczna! Nasz przewodnik Brynjar był bardzo kompetentny, wciągający i przyjazny, który dokładnie wiedział, gdzie jechać i kiedy. Udało się zrobić niesamowite zdjęcia i osobiście zobaczyć światła. Darmowa gorąca czekolada i ciastko oraz nasz przewodnik robiący profesjonalne zdjęcia! Ile chcesz - Brynjar był nawet na tyle uprzejmy, że podrzucił nas z powrotem do naszego zakwaterowania. 10/10 obsługa i stosunek jakości do ceny.

Najlepsza podróż, na jaką mogłem liczyć! Przewodnik jest naprawdę doświadczony, dodając, że pogoda jest ładna, udało nam się zobaczyć 5 zorzy polarnej (w tym jedną masywną) podczas podróży. Było naprawdę zimno i zapewniono ocieplaną kurtkę i buty, które bardzo pomogły. Gorąca czekolada i ciasteczka też są miłe.

Altamente recomendado, la guía fue muy amable y el tour fue bastante ameno, las vistas fueron espectaculares, muy buen manejo del tiempo. Lo mejor es que es un grupo pequeño por lo que es fácil el control del tiempo en cada parada.