Dodaj daty

TromsøAutobusem/minivanem

Nasze najbardziej polecane Tromsø Autobusem/minivanem

Tromsø: arktyczny krajobraz i wycieczka po fiordach

1. Tromsø: arktyczny krajobraz i wycieczka po fiordach

Dołącz do arktycznego krajobrazu i wycieczki po fiordach. Doświadcz zapierającej dech w piersiach arktycznej przyrody i to z bliskiej odległości. Zobacz piękne fiordy, doliny, góry, jeziora, wyspy i inne niezwykłe punkty widokowe w tym regionie. Ciesz się czystym i świeżym powietrzem i wodą w tej okolicy. Zobacz wybrzeże Morza Norweskiego, z jego piękną zieloną, lśniącą wodą i białymi piaszczystymi plażami Wypatruj dzikiej przyrody w regionie, w tym reniferów, łosi, fok, orłów morskich i wydr, które można zobaczyć przy odrobinie szczęścia. W miejscu docelowym w wysokiej dolinie napij się gorącej czekolady i tradycyjnego norweskiego ciasta Lefse.

Wycieczka po zorzy polarnej w Tromso z profesjonalnymi zdjęciami. Tromso

2. Wycieczka po zorzy polarnej w Tromso z profesjonalnymi zdjęciami. Tromso

Nasz przewodnik odbierze Cię i zawiezie z hotelu. Wycieczka może zająć 5-7 godzin, w zależności od warunków pogodowych Mamy naszą bazę, do której przyprowadzamy naszych gości, jest ona wyposażona w toaletę i kuchnię. Naszą podróż rozpoczynamy od odwiedzenia kilku punktów widokowych poza Tromsø, a naszym ostatecznym celem jest obóz bazowy. Jeśli jednak w okolicach Tromsø nie widać zorzy polarnej, zawieziemy Cię aż do granicy Finlandii i doświadczysz dzikiej przyrody pod zielonym niebem. Aby wycieczka mogła się odbyć, potrzeba minimum 5 uczestników, w przeciwnym razie zostanie ona automatycznie anulowana Przynieś paszport.

Wycieczka po arktycznych fiordach minibusem

3. Wycieczka po arktycznych fiordach minibusem

Fiordy, zatoczki, wioski i piaszczyste plaże znajdujące się niedaleko Tromsø są całkowicie oszałamiającym regionem, który podróżni z całego świata uwielbiają zwiedzać. Zaletą wyruszenia na łono natury podczas tej wycieczki jest to, że zobaczysz najpiękniejsze miejsca na tym terenie, pozostając w ciepłym i wygodnym minibusie. Wycieczka ta została stworzona specjalnie, aby pokazać Ci najpiękniejsze fiordy w okolicy w komfortowych warunkach. Twoi profesjonalni i doświadczeni przewodnicy dobrze znają ten obszar i z przyjemnością pokażą Ci Twoje ulubione miejsca, po drodze dzieląc się z Tobą historią i lokalną wiedzą.  Przed rozpoczęciem wycieczki weźmiesz udział w przygotowaniu i wprowadzeniu do zwiedzanego obszaru oraz poznasz prognozę wystąpienia zorzy polarnej w dany wieczór. Odbędzie się to w obozie bazowym lokalnego organizatora. Minibus odbierze Cię sprzed obozu bazowego, nie ma więc konieczności pokonywania długiego dystansu i marznięcia po drodze. Po wycieczce możesz posiedzieć w ciepłym salonie w obozie bazowym tak długo, jak tylko chcesz. Możesz tam naładować swoją kamerę na wieczór i zaplanować swój kolejny „ złoty moment” w Arktyce. Wycieczka ta oferuje Ci dzień pełen odkrywania fiordów, które są zwrócone w kierunku Atlantyku, ciesząc się wycieczką w małej grupie w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Jest to wycieczka dla całej rodziny. Będziesz miał(a) możliwość zadawania pytań, robienia zdjęć i rozprostowania nóg w tym niesamowitym środowisku arktycznym. Podczas wycieczki zatrzymaj się na kawę/herbatę i lekki posiłek w swoim ulubionym miejscu. Ubierz się w zapewniony ciepły kombinezon ochronny i załóż gogle, rękawiczki i buty, aby uczynić tę arktyczną wyprawę tak komfortową, jak to tylko możliwe. W samochodzie jest zawsze ciepło i jeżeli chcesz zrobić zdjęcia podczas postoju, możesz za darmo wypożyczyć statywy. Grupy zawsze są małe (do 15 osób), aby zapewnić spersonalizowane doświadczenie i kontakt z przewodnikami.

Tromsø: pogoń za zorzą polarną z darmowymi zdjęciami

4. Tromsø: pogoń za zorzą polarną z darmowymi zdjęciami

Dołącz do tej prowadzonej przez ekspertów wycieczki w małych grupach, aby zobaczyć najwspanialszy pokaz świateł natury. Weź udział w pościgu, w którym cel zmienia się w zależności od największej szansy na zobaczenie świateł. Czasami droga prowadzi na wybrzeże, czasem w głąb lądu, a innym razem przez trzy fiordy aż do granicy z Finlandią. Ostateczną decyzję należy podjąć jak najpóźniej, aby zmaksymalizować swoje szanse na zobaczenie majestatycznych świateł tańczących na niebie. Wskocz do furgonetki i spotkaj się ze swoją grupą i przewodnikiem eksperta. Po znalezieniu idealnego miejsca rozgość się i poczekaj, aż pojawią się wspaniałe kolory zorzy polarnej. Twój przewodnik pomoże Ci dostosować aparat, abyś mógł zrobić im najlepsze zdjęcia. Ciesz się gorącymi napojami i ciastkami, obserwując niebo. Ciesz się ekskluzywnym pościgiem z maksymalną grupą 16 gości. Twój przewodnik z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i zrobi zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, aby podzielić się nimi z grupą po wycieczce.

Wycieczka do arktycznej przyrody z Tromsø

5. Wycieczka do arktycznej przyrody z Tromsø

Weź udział w tej 5-dniowej wycieczce i odkryj przyrodę w jednym z najczystszych regionów naturalnych na świecie. Twój przewodnik zna ten teren bardzo dobrze i zabierze Cię do najbardziej malowniczych miejsc. Na tej wycieczce otrzymasz pełny pakiet: odbiór z Twojego miejsca zakwaterowania i transport powrotny, zdjęcia Ciebie i krajobrazu, obiad domowej roboty i gorące napoje. Naciesz się pięknem Arktyki podczas tej wspaniałej przygody!

Tromsø: prywatny 6-godzinny pościg za zorzą polarną minivanem

6. Tromsø: prywatny 6-godzinny pościg za zorzą polarną minivanem

Jedź wzdłuż pięknych fiordów, gór i jezior w ekscytującym pościgu za nieuchwytną zorzą polarną. Ciesz się posiadaniem prywatnego minivana tylko dla Ciebie i Twojego partnera, rodziny lub przyjaciół. Dowiedz się, jak robić zdjęcia zorzy polarnej i (jeśli pozwala na to pogoda i energia) uchwycić magiczną zorzę polarną na zdjęciach. Zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania w Tromsø i wyruszysz na 6-godzinną wycieczkę w poszukiwaniu tego pięknego zjawiska naturalnego. Jednej nocy może to zaprowadzić Cię do granicy z Finlandią, podczas gdy innego wieczoru prognoza pogody pokaże czyste niebo nad fiordami na zachód od Tromsø — zostaniesz zabrany tam, gdzie szanse na czyste niebo są największe. W okolicach Tromsø na 69,43 stopniu szerokości geograficznej północnej, jeśli widzisz gwiazdy na niebie, możesz zobaczyć zorzę polarną. Gdy kierowca zabierze Cię na czyste niebo, wystarczy cierpliwie czekać z herbatą, kawą i babeczkami, aż zaatakuje cicha zorza polarna, silna zorza polarna lub bardzo silna zorza polarna. Twój instruktor pokaże Ci, jak najlepiej to uchwycić, abyś mógł zabrać wspomnienie tego niesamowitego widoku ze sobą do domu.

Pościg za zorzą polarną w Tromso minivanem z 8 miejscami, 6–9 godzin

7. Pościg za zorzą polarną w Tromso minivanem z 8 miejscami, 6–9 godzin

Zima w północnej Norwegii przynosi niesamowity naturalny teatr widoczny na niebie podczas długich nocy polarnych – zorzę polarną. Już stare kultury uważały zorzę polarną za jedno z najbardziej niezwykłych i spektakularnych doświadczeń, które nigdy nie jest dwa razy takie samo. Dlatego możemy wciąż na nowo gonić zorzę z nadzieją, że tej nocy będzie zaskakująca i kolorowa jak nigdy dotąd. Jeśli chcesz przeżyć z nami tę wycieczkę, zabierzemy Cię do najlepszych miejsc do oglądania zorzy polarnej, gdzie będziemy otoczeni wspaniałymi górami i fiordami z dala od świateł miasta i ruchliwej cywilizacji. Podczas całej wycieczki pozostajemy w kontakcie z innymi doświadczonymi przewodnikami, aby uzyskać aktualne informacje o pogodzie z różnych lokalizacji i śledzimy 3 różne prognozy pogody, aby wyciągnąć właściwe wnioski, gdzie się udać. Dzięki naszym dwóm pełnoklatkowym aparatom jesteśmy gotowi zrobić Ci portrety ze zorzą polarną w tle, a także zdjęcia zorzy polarnej i scenerii. Timelapse/wideo, które oferujemy na wypadek ładnej, silnej aktywności zorzy polarnej. Chętnie pomożemy Ci w dostarczeniu naszej ciepłej odzieży/sprzętu, której możesz potrzebować tutaj, w Arktyce.

Tromsø: Prywatna wycieczka po subarktycznym fiordzie z odbiorem z hotelu

8. Tromsø: Prywatna wycieczka po subarktycznym fiordzie z odbiorem z hotelu

Odkryj dziką Arktykę podczas tej wycieczki z przewodnikiem po fiordzie Tromso Zobacz lśniące białe plaże i odwiedź małe społeczności i wioski w okolicy. Zatrzymaj się na obiad w malowniczym otoczeniu. Odbierz z hotelu i udaj się w kierunku Sommarøy, letniej wyspy, która jest grupą wysp na otwartym morzu. Tutaj znajdziesz jedne z najbardziej malowniczych białych plaż w regionie. Przejdź przez małe społeczności wzdłuż fiordu i poznaj ich wyjątkowe tradycje. Miej oczy szeroko otwarte i wypatruj reniferów, orłów morskich i innych ptaków w pobliżu fiordu oraz zwierząt morskich wzdłuż wybrzeża. Zatrzymaj się na lunch w malowniczym miejscu i zrób mnóstwo zdjęć.

Tromsø: wycieczka kolejką linową i panorama Arktyki

9. Tromsø: wycieczka kolejką linową i panorama Arktyki

Przygotuj się na prawdziwą przygodę z Arktyką.Przejedź się słynną kolejką linową Tromsø Fjellheisen. Po dotarciu na górę zachwyć się widokami na miasto i na otaczającą przyrodę.  Naciesz oczy wspaniałymi krajobrazami Arktyki w towarzystwie lokalnego przewodnika, który opowie Ci o Tromsø. Dowiedz się, dlaczego Tromsø nazywane jest „Paryżem północy” lub „bramą Arktyki”.Podziwiaj niezapomniane widoki i zrób zdjęcia na pamiątkę.

Tromsø: Wycieczka krajoznawcza po Arktyce i obywatelski projekt naukowy

10. Tromsø: Wycieczka krajoznawcza po Arktyce i obywatelski projekt naukowy

To okazja, aby doświadczyć tego, co ma do zaoferowania arktyczna dzicz. Wycieczka rozpoczyna się w centrum Tromsø, skąd zostaniesz przeniesiony na wybrzeże, zachodnią stronę Tromsø. Wielkość grupy to maksymalnie 15 osób, co gwarantuje każdemu intymne i przytulne doznania. Udaj się na Kvaløya, jedną z największych i najpiękniejszych norweskich wysp. Rób zdjęcia fiordów, gór, plaż, jezior, lasów i małych wiosek na wsi. Twój przewodnik pomoże Ci z aparatem i zrobi zdjęcia po drodze. Te zdjęcia zostaną udostępnione później w rozdzielczości internetowej. Weź również udział w obywatelskim projekcie naukowym i skorzystaj z okazji, aby zebrać dane z plaż. Postępując zgodnie z sprawdzoną metodologią, pomóż walczyć o ochronę tundry. Po zebraniu dane są przesyłane do bazy danych badacza i wykorzystywane do wspomagania kształtowania polityki. Następnie zjedz domowy lunch i gorącą czekoladę przed powrotem do Tromsø.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Tromsø

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tromsø?

W: Tromsø są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Tromsø: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2231 opinii

Ta wycieczka to idealna wycieczka, aby zanurzyć się w majestatycznym pięknie regionu. Miejsca są urozmaicone, widoki wspaniałe. Nasz przewodnik Michael był troskliwy, interesujący i bardzo przyjazny. Spędziliśmy wspaniały czas w intymności małej grupy. A co powiesz na piknik na dzikiej plaży, wygodnie siedząc na ciepłych skórach renifera? Co za przyjemność następnego dnia otrzymać zdjęcia z naszej wycieczki Wielkie dzięki, było idealnie Jeśli jeszcze się wahasz: jedź, nie pożałujesz!

Doskonałe doświadczenie z naszym przewodnikiem Anthonym. Mogliśmy obserwować wspaniałe panoramy, mieć wyjaśnienia na temat lokalnych zwyczajów i zwyczajów. Obiad odbył się w nietypowej oprawie Szczególnie chciałbym podkreślić życzliwość i otwartość naszego przewodnika, który sam sprawił, że to doświadczenie było niezapomniane Bardzo dziękuję

Świetna wycieczka! Pomimo pogody, wraz z naszym przewodnikiem Michałem oglądaliśmy piękne miejsca. Często zatrzymywaliśmy się spontanicznie, gdy coś odkrył. Zrobiliśmy sobie przerwę na plaży, gdzie mieliśmy jedzenie i gorące napoje. Wycieczka była tego warta!

Wycieczka była zwieńczeniem naszego pobytu w Tromso. Nasz przewodnik Michael i jego towarzysz Antoni pokazali nam wspaniałe miejsca i dużo opowiedzieli o kraju i jego mieszkańcach. Możemy tylko polecić tę wycieczkę wszystkim.

Piękne krajobrazy z przewodnikiem, Michałem, miłym, miłym i świetnym fotografem. Wszystko zależy też od warunków pogodowych, ale mieliśmy szczęście