Dodaj daty

Tromsø Airport

Tromsø Airport – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

1. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Tromsø: Transfer taksówką w 1 stronę z miasta/lotniska

2. Tromsø: Transfer taksówką w 1 stronę z miasta/lotniska

Unikaj kłopotów związanych z transportem publicznym, korzystając z wcześniej zarezerwowanego prywatnego transferu na lotnisko lub do portu w Tromsø. Podróżuj pomiędzy lotniskiem w Tromsø a Twoim adresem w Tromsø lub pomiędzy Portem 21 a Twoim adresem w Tromsø. Korzystaj z takich funkcji, jak śledzenie lotów i klimatyzowane pojazdy. Rozpocznij lub zakończ wakacje bezstresową podróżą prywatnym i wygodnym samochodem. Rezerwacja prywatnego transferu z wyprzedzeniem oznacza uniknięcie czekania na taksówkę i linii autobusowych w przypadku powrotu lub odlotu na lotnisku w Tromsø lub porcie 21. W przypadku opóźnienia lub wcześniejszego przylotu kierowca dostosuje Twoją podróż za pomocą modułu śledzenia lotów. Twój kierowca z przyjemnością odpowie również na wszelkie pytania dotyczące Tromsø podczas podróży.

Tromsø: Taksówka z transferem na lotnisko

3. Tromsø: Taksówka z transferem na lotnisko

Jako Twój zaufany partner w zwiedzaniu Arktyki, specjalizujemy się w świadczeniu niezrównanych usług taksówkowych, ponieważ jesteśmy najstarszą i największą firmą taksówkarską w Tromso. Twój kierowca będzie na Ciebie czekał po przybyciu na lotnisko w Tromso z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca mówi po angielsku i pomoże Ci z bagażem oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszego wspaniałego arktycznego miasta. Oferujemy transfery na lotnisko, transfery do hoteli, usługi taksówkowe, minibusy, zwiedzanie, wycieczki zorzą polarną z naszymi lokalnymi kierowcami i wszystko, co możesz sobie wyobrazić, co może zrobić firma transportowa. Sprawimy, że to się stanie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować taksówkę i odkryć cuda Tromso, ciesząc się jednocześnie wygodą i komfortem, na jaki zasługujesz. Twoja arktyczna przygoda zaczyna się od Tromsø Taxi! Czas transferu: około 10 minut pomiędzy centrum Tromso a lotniskiem.

esim Norwegia nielimitowane dane

4. esim Norwegia nielimitowane dane

Odkryj magię Islandii, pozostając w kontakcie dzięki nieograniczonej karcie eSIM ConnectPhone. nasz eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącego życiem Norwegii. Nasz eSIM zapewnia nieograniczoną liczbę szybkich danych, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub utrzymywania kontaktu z rodziną i pracą. Dostępny na 3, 7, 15 i 30 dni, nasz pakiet eSIM zapewnia elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do harmonogramu Twojej podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Lotnisko Tromsø: prywatny transfer

5. Lotnisko Tromsø: prywatny transfer

Kierowca/gospodarz spotka się z Tobą w terminalu przylotów z Twoim imieniem i nazwiskiem lub logo firmy

Norwegia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

6. Norwegia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Norwegii była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Norwegii i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Norwegii: Telenor i Telia

Tromsø Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø Airport? Kliknij tutaj.