Trogir
taksówka wodna

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu taksówka wodna w: Trogir

Oprócz atrakcji typu taksówka wodna jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Trogir?

W: Trogir są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu taksówka wodna w: Trogir obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Trogir: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Trogir? Kliknij tutaj.

Trogir: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 116 opinii

Tony był po prostu wspaniały. Mieliśmy szczęście mieć to doświadczenie bez tłumów. Tony był świetnym kierowcą. Sugerowałbym zabranie ciepłego swetra lub lekkiej kurtki na podróż na otwarte wody rano w miesiącu maju lub na początku czerwca. Dostarczono kurtki, ale pachniały innymi podróżnikami lub były stęchłe.

Po prostu niesamowite doświadczenie. Nasi dwaj przewodnicy, Hagdalena i Stipe, byli bardzo przyjaźni i gościnni, zabierali nas do najpiękniejszych miejsc i udzielali nam wyjaśnień dla każdego miejsca. Stipe naprawdę nam się podobał na łodzi. Co zrobić, jeśli przyjedziesz do Chorwacji !!!!

Podróż była świetna. Przejażdżka łodzią motorową była fajna. W ciągu jednego dnia było wiele do zobaczenia i zrobienia. Nasza przewodniczka Adriana była niesamowita. Była bardzo przyjazna i miła. Zawsze była gotowa do pomocy i robienia zdjęć. To było wspaniałe doświadczenie.

Cudowne doświadczenie z Tonym i Josy. Byli dość profesjonalni i znali się na historii i była dobrze zorganizowana. Wielkie odkrycia wysp, jaskiń i małych uroczych miasteczek. Podobało nam się również nurkowanie z rurką. Chciałbym polecić.

Bardzo dobra wycieczka! Bierzemy pełne oczy !!! Dzięki Tony'emu i jego pomocnikowi za wspaniały dzień !! Niezapomniane wspomnienie!